Szkło Hartowane - Ściany- Kuchnie – Łazienki – Kraków, Warszawa -CentrumSzkla.eu

Szkło Hartowane – Ściany- Kuchnie – Łazienki – Kraków, Warszawa – CentrumSzkla.eu

Szkło hartowane do nowoczesnych wnętrz

Weszło do naszych domów, jako praktyczne a jednocześnie estetyczne wykończenie wnętrza. Doskonale sprawdza się w każdym z domowych pomieszczeń – w kuchni, łazience czy salonie. Szkło hartowane jest uniwersalne, a możliwości wyboru różnych opcji jest nieskończenie wiele.

Dlaczego szkło hartowane stało się tak popularne? Gdzie warto je umieścić?

Myślicie o możliwościach jakie daje Wam szkło hartowane? Warszawa i Kraków to teren naszych działań. Oferujemy kompleksową usługę przycięcia i montażu szkła hartowanego w dowolnym miejscu Waszego domu. W naszym sklepie prowadzimy również sprzedaż wysyłkową.

Szkło hartowane do kuchni – coraz bardziej popularne

Ściany w okolicach kuchennego blatu, narażone są na trwałe zabrudzenie. Pokrycie go materiałem odpornym na temperaturę, ochroni ściany i zapewni niesamowity efekt wizualny.Newralgicznym punktem w kuchni jest ściana nad płytą grzewczą. Pryskający tłuszcz osadzający się na ścianach, to zabrudzenie niemal niemożliwe do doczyszczenia.Ta przestrzeń musi być szczególnie odporna na działanie wysokiej temperatury i zabrudzenia. Położenie tafli ze szkła hartowanego zabezpieczy ścianę i jest dziecinne proste w oczyszczaniu, co zachwyci każdą Panią domu.

Popularność szkła hartowanego rośnie z roku na rok. A dlaczego?

  • wygląd
  • praktyczność
  • funkcjonalność

Te trzy określenia cechują szkło hartowane i przemawiają za zakupem, który sprawdzi się w każdym domu.

Szkło hartowane to bezpieczeństwo

Bezpieczeństwo podstawa, a szkło hartowane jest nazywane również szkłem bezpiecznym. Idealnie sprawdzi się w domach, gdzie są dzieci albo duże zwierzęta. Szkło hartowane jest odporne na wysokie temperatury i uszkodzenia mechaniczne. Nawet po całodziennym gotowaniu i korzystaniu z palników, szyba pozostanie w jednym kawałku.Szkło hartowane jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, co wcale nie oznacza, że nie można go rozbić. Tafla szkła hartowanego po rozbiciu rozpada się na kawałki o stępionych brzegach.

Wysokiej jakości szkło hartowane to produkt na bardzo wiele lat, wytrzyma praktycznie każdą temperaturę i przypadkowe uderzenia. Nie decydujcie się na tańsze zamienniki, które są dużo niższej jakości.

Szkło hartowane jako element dekoracyjny

Nie zapominajmy o pozostałych częściach domu. Tafle ze szkła hartowanego sprawdzą się również w łazience, salonie czy jako element ozdobny w każdej innej części domu. W efektowny sposób wykorzystuje się go do budowy ścian działowych.

W nowoczesny sposób można oddzielić od siebie poszczególne pomieszczenia domu np. holu przejściowy od głównego salonu lub kuchni. Można go wzbogacić o dowolny wzór lub zamówić szkło barwione, które wpisze się w aranżację i styl dominujący w Twoim domu.

Przeszklona ściana szczególnie dobrze prezentuje się w skandynawskim i nowoczesnym koncepcie aranżacyjnym. Wprowadzanie surowego szkła do wnętrza domu to kontrowersyjny, ale w niektórych przypadkach bardzo trafiony pomysł.

Szklane ściany może kojarzyć się z luksusem, jednak wcale nie jest taka droga jak może się wydawać. Każdy z nas może sobie pozwolić na umieszczenie szklanej ściany w domu.

Szkło hartowane w kuchni

Centralne pomieszczenie naszego, skupia wokół siebie całą aktywność wszystkich domowników. Kuchnia to nie tylko miejsce przygotowywania i spożywania smacznych potraw, jest to również doskonała przestrzeń do organizowania rodzinnych spotkań czy imprez z przyjaciółmi.Zadbajmy więc o to, żeby kuchenna przestrzeń była nie tylko praktycznie, ale również cieszyła oko domowników i gości. Wygodne szafki, funkcjonalny sprzęt AGD to podstawy, ale czy pamiętaliście o pokryciu ścian?Szkło hartowane przebiera różne postacie, od surowych tafli szkła po kolorowe z dodatkową grafiką na szkle. Pokrycie ścian w kuchni musi cechować długowieczność i prostota czyszczenia.Czym cechuje się szkło hartowane? To przede wszystkim funkcjonalność i wygoda użytkowania. Zabezpiecza ściany przez zabrudzeniem, a samo czyszczenie zajmuje tyle co zaparzenie herbaty.

Podsumowanie – czy warto kupić szkło hartowane do ?

Szkło hartowane to idealny materiał do wykończenia wnętrza. Sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach, jako praktyczne rozwiązanie o ozdobnym charakterze. Gwarantuje to uzyskanie ponadczasowego designu, w każdym wnętrzu. Niezależnie od rozmiaru domu czy mieszkania.

W klasycznych wnętrzach umieszczana jest jako przełamanie nurtu aranżacyjnego, które symbolizuje nowoczesną duszę właściciela mieszkania. Kontrasty są w modzie!

Skandynawski nurt aranżacyjny wciągnął szkło hartowane na stałe do swoich mieszkań. W Twoim domu królują drewniane dodatki? Tafle szkła to niemal „must have” dla takich wystrojów.

Inwencja twórcza to jedyne czego Wam trzeba. Nie ograniczajcie się obecnie panującą modą i ich barierami. Stwórzcie własny koncept mieszkania i szklanych dodatków w jego wnętrzu. Gwarantuje to pełnię satysfakcji z efektu końcowego, które będzie efektem Waszego pomysłu i realizacją marzeń o mieszkaniu ze snów.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<