Zabudowy szklane Kraków

Zabudowy szklane Kraków

Zabudowy szklane w mieszkaniach i firmach

Zabudowy szklane doskonale sprawdzają się we wnętrzach firm i prywatnych mieszkań. Wydzielają przestrzeń, jednocześnie nie zamykając jej i dając dostęp światła słonecznego do wnętrza.

Wszystkie nowoczesne korporacje tworzą pomieszczenia oparte na szklanych zabudowach. Sprzyjają one skutecznej pracy i komfortowi pracowników, którzy czują się znacznie lepiej w otwartych, przeziernych przestrzeniach. Zabudowy szklane Kraków – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

Zabudowy szklane dla Twojej firmy?

Nowoczesne zabudowy szklane, w elegancki sposób podzielą przestrzeń we wnętrzach firmowych budynków. To coraz częściej spotykana praktyka, niezależnie od rozmiaru budynku firmy.

Zabudowy szklane stosuje się do wydzielenia osobnych biur, sali konferencyjnej czy pokoju do relaksu z miękkimi pufami, PlayStation czy piłkarzykami.

Zabudowy szklane wykonujemy z różnego rodzaju szkła na zamówienie:

– z tafli szkła pojedynczego;

szkło hartowane to doskonały materiał na zabudowy szklane. Są one wytrzymałe, odporne na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Doskonale sprawdzają się w często uczęszczanych miejscach, takich jak korytarze firmowe, gdzie ryzyko uszkfodzenia jest dosyć wysokie;

– z tafli szkła matowego lub barwionego na dowolny kolor;

– ze szkła laminowanego, które dodatkowo można ozdobić dowolnie wybraną grafiką i uatrakcyjnić wygląd zabudowy szklanej.

Najnowocześniejszym rozwiązaniem jest zastosowanie szklanego cudu technologii, jakim jest szkło elektryczne. Zmienia ono swoją przezierność, dzięki pokryciu tafli szkła tlenkami metali, które oddziałuje z prądem elektrycznym. Przezierność szkła możemy zmienić za pomocą jednego przycisku.

Szklane zabudowy to doskonałe rozwiązanie dla firm, które cenią sobie komfort pracowników i nowoczesny wygląd firmy.

Zabudowy szklane w praktyce

Zabudowy szklane, zarówno w firmach jak i witrynach sklepowych są mocowane do sufitu i podłogi za pomocą specjalnych profili, czyli listew szklenia stałego.

Najczęściej montuje się w nich popularne szkło budowlane, które lepiej znane jest pod nazwą „float”.

Zabudowy szklane z wbudowanymi drzwiami, często wyposażone w samozamykacze, dzięki którym zamykają się samoistnie, bez konieczności ich każdorazowego domykania. Najczęściej stosuje się do nich zwyczajne klamki z zamkami lub równie popularne uchwyty, zwane relingami.

W firmach, gdzie montuje się szklane zabudowy, dodatkowo montuje się „elektrozwory”, które umożliwiają kontrolę dostępu – w postaci klawiatury z kodem lub karty magnetycznej w formie identyfikatora.

Zabudowy szklane. Jakie są największe zalety tego rozwiązania?

Zabudowy szklane wykonujemy na zamówienie wraz z wykonaniem pomiarem, wykonaniem i montażem szklanej zabudowy. Dobierzemy odpowiednią wysokość, szerokość i doradzimy co do wyboru rodzaju szkła na zabudowę.

Zabudowy szklane – największe zalety rozwiązania

  1. 1. Montaż zabudowy szklanej przebiega błyskawicznie, gdyż są instalowane we wcześniej przygotowanych elementach mocowania, a same tafle wykonane są na dokładny wymiar.
  2. 2. Zabudowy szklane doskonale nadają się do wydzielenia pomieszczeń, bez zaburzenia integracji pracowników. Bez względu gdzie się znajdują, mogą zachować kontakt wzrokowy i w razie potrzeby zawołać współpracownika. Sprzyja to skutecznej pracy grupowej i realizacji celów firmy. W razie konieczności zachowania większej intymności, istnieje możliwość zamontowania specjalnych rolet.
  3. 3. Zabudowy szklane nie wymagają gruntowania, tapetowania czy malowania. Po montażu są od razu przygotowane do użytku. Sam montaż również nie zabrudzi przestrzeni firmowej.
  4. 4. Na szklanych ścianach można wykonać dowolny wzór lub napis. Doskonale sprawdzą się jako uzupełnienie dekoracji pomieszczeń, dzięki wprowadzeniu elementów graficznych do ich wnętrza.
  5. 5. Szklane zabudowy to królewska czystość! Do utrzymania ich w perfekcyjnym stanie, wystarczy jedynie czysta ścierka i płyn do mycia szyb. W przeciwieństwie do ścian, bardzo łatwo utrzymać je w czystości.
  6. 6. Jedną z największych zalet jest to, że zabudowy szklane przepuszczają światło i doświetlają każdy zakamarek biura. Dzięki temu możemy pracować przy naturalnym świetle, ograniczając firmowe koszty związane z użytkowanie źródeł sztucznego światła.

Co najczęściej wybierają nasi klienci?

Zabudowy szklane stają się coraz popularniejsze, z roku na rok zamawiane są z coraz większą częstotliwością. Nie dziwi nas to, gdyż pełnią one dwie funkcje – praktyczna oraz estetyczna i doskonale sprawdzają się w obu rolach.

Zabudowy szklane antresoli

Prestiżowa, przeszkalana antresola to wisienka na torcie, każdego szanującego się lokalu. Tego rodzaju zabudowy szklane nadają każdemu wnętrzu unikalnego, niepowtarzalnego klimatu, który podbija serca domowników i gości.

To rozwiązanie najczęściej wykorzystywane jest w restauracjach, prywatnych domach oraz w nowoczesnych biurach.

Zabudowy szklane dla firm

  • Środowisko pracy to najważniejszy czynnik, który wpływa na samopoczucie pracowników. Zapewniając im dużo otwartej, przeszklonej przestrzeni wpływamy na skuteczność pracy i zadowolenia pracowników.

Zabudowy szklane pod salę konferencyjną

  • Sala konferencyjna to podstawowe miejsce rozmów biznesowych. Kontrahentom i współpracownikom należy zapewnić maksymalny komfort, który pozwoli na gładki przebieg rozmów. Naturalne światło i otwarta, szklana przestrzeń sali konferencyjnej to idealny miejsce dla prowadzenia biznesu.

Jesteś zainteresowany wyposażeniem firmy w zabudowy szklane? Skontaktuj się z nami!

Zabudowy szklane Kraków – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<