Zabudowy szklane Warszawa - Centrum Szkla .eu

Zabudowy szklane Warszawa- Centrum Szkla .eu

Zabudowy szklane – rozwiązania do domu i firmy

Szklane zabudowy to ergonomiczne rozwiązanie, które pozwala wydzielić przestrzeń lub pozyskać nowe pomieszczenia z już podzielonego wnętrza budynku.

To rozwiązanie znajduje szerokie zastosowanie w korporacjach, firmach oraz prywatnych domach.

Nie stało się tak bez przyczyny, to nowoczesny sposób na aranżację przestrzeni, która sprzyja procesom myślowym i jednocześnie zwiększa produktywność oraz kreatywność pracowników lub domowników.

Jesteś zainteresowany wyposażeniem swojej firmy lub domu w szklaną zabudowę?

Koniecznie skontaktuj się z nami! Doradzimy i pomożemy wybrać optymalne rozwiązanie do wnętrza Twoich pomieszczeń.

Zabudowy szklane Warszawa – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

Zabudowy szklane – co najczęściej wybierają nasi klienci korporacyjni?

Nowoczesne firmy idą wraz z duchem topowych aranżacji wnętrz biznesowych. Zabudowy szklane to jedne z najmodniejszych trendów wyposażenia wnętrza biurowców, budynków korporacji czy nawet niewielkich gabinetów specjalistycznych.

Modne, nowoczesne wnętrza sprzyjają biznesowi. Jeżeli klienci widzą, że pomieszczenia są zadbane i zaaranżowane w nowoczesnym stylu, to mimowolnie utożsamiają samą firmę z innowacyjnością oraz obdarzają ja zaufaniem.

Szklane zabudowy to funkcjonalne i estetyczne rozwiązanie, które pomoże wydzielić przestrzenie w każdym budynku. Niezależnie od jego rozmiaru i rozkładu w jego wnętrzu.

 

Przykładowe realizacje z użyciem szklanej zabudowy

 

  1. Zabudowy szklane – wydzielenie biur w dużej firmie

Szkło hartowane to podstawowy materiał z jakiego wykonane są szklane zabudowy. To odporne na uszkodzenia tafle wytrzymałego szkła.

Wydzielenie poszczególnych pomieszczeń za pomocą szkła, nadaje im unikalnego klimatu i pozwala na swobodną pracę w pół-otwartej przestrzeni.

W nowoczesnych firmach, szklane zabudowy stają się standardem i zdobywają serca coraz większej ilości pracowników różnych firm.

  1. Zabudowy szklane – dla niewielkich firm

Firma stale się rozrasta? Siedziba zlokalizowana jest w starym budynku z już wydzielonymi pomieszczeniami?

Nic prostszego, za pomocą szklanej zabudowy można wygospodarować dodatkową przestrzeń na kilka biur, które posłużą nowo zatrudnionym pracownikom.

Nieliczne szklane panele mogą stworzyć niewielką zabudowę, która będzie odpowiadała każdemu pracownikowi – 100% komfortu i skuteczności pracy.

  1. Potrzebna jest dodatkowa sala konferencyjna? Szklana zabudowa to najlepsze rozwiązanie.

Sala konferencyjna to doskonałe miejsce na spotkanie z kontrahentami i omówienie ważnych biznesowych spraw. Szklana zabudowa sali konferencyjnej przepuszcza światło i jak łatwo się domyślić bez wątpienia zwiększa to komfort spotkania.

 

Zabudowy szklane – doskonałe do wykorzystania w domu

Zabudowy szklane są synonimem nowoczesności i postępu technologicznego. Doskonale pasują do domów i mieszkań, które są wyposażone zgodnie z tą ideą aranżacyjną.

Właściciele domów przyzwyczajają się do swoich czterech kątów.

A co zrobić, kiedy trzeba wydzielić w domu prywatny gabinet? Wszystkie pomieszczenia są już zaaranżowane i posiadają swoje przeznaczenie.

Szklana zabudowa sprawdzi się w takiej sytuacji, gdyż błyskawicznie pozwoli wygospodarować dodatkowe pomieszczenie w domu.

 

Nasze propozycje – jak można wykorzystać szklane zabudowy?

– pokój niedzielnego gracza komputerowego;

– rekreacyjny pokój  z piłkarzykami i bilardem;

– pokój telewizyjny;

– gabinet;

– pracownia artystyczna.

Możliwości jest znacznie więcej, a jedynym ograniczeniem jest Wasze wyobraźnia. Szklane zabudowy można wykorzystać w każdym pomieszczeniu i doskonale spełni swoją rolę, niezależnie od przeznaczenia nowego pokoju.

 

Jakie są największe zalety zastosowania szklanej zabudowy?

Wszelkiego rodzaju zabudowy wykonujemy na zamówienie, po dokładnym wymierzeniu i przygotowaniu pomieszczenia do montażu szkła.

Jesteś zainteresowany montażem szklanej zabudowy? Koniecznie skontaktuj się z nami! Doradzimy i pomoże dobrać optymalne rozwiązanie.

Zabudowy szklane Warszawa – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

Szklane zabudowy – zalety użytkowania

 

  1. Zabudowy szklane są przeznaczone do wydzielania przestrzeni biurowej i pomieszczeń wewnątrz domów. Swoją rolę spełniają znakomicie!

 

  1. Błyskawiczny montaż i zero pyłu. Szklana zabudowa montowana jest na elementach mocowania, które wcześniej zostają przygotowane.

 

  1. Szklane zabudowy przepuszczają światło i pozwalają cieszyć się naturalnym blaskiem słońca wewnątrz biura!

 

  1. Zabudowy szklane po zamontowaniu są od razu gotowe do użytkowania. Bez zbędnego malowania i tynkowania.

 

  1. Utrzymanie szklanej zabudowy w czystości to absolutna przyjemność! Wystarczy kilka ruchów ścierką z detergentem i gotowe. Zamontowanie zabudowy szklanej na pewno ucieszy pracowników odpowiedzialnych za sprzątanie.

 

 

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<