Wyceny i pytania:

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Zakupy w internecie
Napisz do nas
Godziny otwarcia punktów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Telefony odbieramy do 20:00

ZABUDOWY I ŚCIANKI SZKLANE HARTOWANE
Kraków Warszawa

Zabudowy szklane i ścianki szklane- Kraków, Warszawa
Zabudowy szklane/ścianki szklane
Zabudowy szklane oddzielają pomieszczenia zapewniając jednocześnie dostęp do światła dziennego. Projektujemy, wykonujemy i montujemy zabudowy szklane w Krakowie i Warszawie. Zabudowy szklane to elegancki i zarazem prosty sposób na zaprojektowanie ponadczasowego wystroju wnętrza. Poza elegancją, zabudowy szklane charakteryzują się dużo większą odpornością niż tradycyjne ściany, które trzeba co jakiś czas malować. Szklana zabudowa to inwestycja w przyszłość i wizytówka, która na lata godnie będzie reprezentowała Państwa interesy. Zabudowy szklane wykonujemy na potrzeby firm oraz klientów indywidualnych zlokalizowanych w mieście Kraków.

Naszym drugim obszarem działania, w którym wykonujemy zabudowy szklane, jest Warszawa.

W naszej ofercie znajdują się zabudowy szklane:
 • - na mocowaniach punktowych
 • - mocowane na profilach montażowych
 • - z drzwiami uchylnymi
 • - z drzwiami przesuwnymi
 • - ścianki szklane
ZABUDOWY SZKLANE CO PRZED MONTAŻEM?

Zabudowy szklane mają szerokie zastosowanie. Początkowo ich użycie było rozpowszechnione w dużych firmach i korporacjach oraz w sklepach wielkometrażowych.

W chwili obecnej na zabudowy szklane coraz częściej decydują się mniejsze firmy oraz klienci indywidualni. Zabudowy szklane w biurach pełnią funkcje wydzielania dodatkowej przestrzeni do pracy i spotkań. Szklane zabudowy w domach i mieszkaniach przeważenie wykonywane są dla odizolowania wyznaczonej przestrzeni.

Ważne jest to, aby na etapie planowania remontu uwzględnić położenie ścianek szklanych i odpowiednio wzmocnić miejsce montażu.

Najczęściej wzmocnienia przed instalacją zabudowy szklanej wymagają:

 • -ścianki wykonane z płyt G-K
 • -sufity podwieszane
 • -krawędzie ścian na których planowany jest montaż zabudowy szklanej.
Drzwi do zabudowy szklanej:

Zdarza się, że do drzwi szklanych montowany jest samozamykacz podłogowy - wymagane jest wycięcie prostokątnego otworu w posadzce głębokości ok 6cm i wymiarze 31cmx12cm.

Po zakończonym montażu na posadzce widać tylko maskownicę, której wysokość to ok. 2 mm. Poniżej załączamy przykładowe zdjęcie samozamykacza jaki stosujemy przy montażu drzwi do zabudów szklanych.

Samozamykacz podłogpwy do drzwi szklanych
Profile montażowe do zabudów i ścianek szklanych: Większość profili montażowych do zabudów szklanych ma podobny kształt. Poniżej przedstawiamy profil montażowy najczęściej wykorzystywany podczas montażu ścianek szklanych dla zobrazowania zasady montażu zabudowy szklanej:
przykład jednej z listew montażwych do zabudów szklanch
ZABUDOWY SZKLANE KRAKÓW

Zabudowy szklane centrumszkla.eu wykonuje głównie w Krakowie i okolicach , tu odbywa się również przygotowanie szkła i elementów zabudów.

Naszymi klientami są głównie małe i średnie firmy oraz inwestorzy indywidualni.

Działamy na obszarze całej Małopolski, a głównym obszarem działania jest Kraków.

Zabudowy szklane w Krakowie wykonujemy na zamówienie według projektu klienta lub samodzielnie dobieramy odpowiednie parametry jeżeli jest to wymagane przez inwestora.

ZABUDOWY SZKLANE WARSZAWA

Wykonujemy zabudowy szklane na zamówienie również w Warszawie. Dla zainteresowanych klientów wykonujemy pomiary w Warszawie i okolicach.

Przed pomiarem zabudowy szklanej w Warszawie prosimy o kontakt telefoniczny w celu ustalania wstępnych informacji technicznych.

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ ZABUDOWY SZKLANE

Zabudowy ze szkła są wyjątkowo trwałe, o wiele bardziej wytrzymałe na eksploatację niż zwykłe ścianki działowe. Nie wymagają malowania, a doprowadzenie ich do czystości jest bardzo proste.

Zabudowy szklane należą do konstrukcji lekkich w porównaniu ze ścianami murowanymi. Waga 1m² zabudowy szklanej o grubości 12mm to nieco ponad 30kg, dla porównania ścianka murowana może ważyć 10x więcej.

Nasze zabudowy szklane to

 • Ścianki szklane
 • Szklane ścianki z drzwiami
 • Drzwi szklane uchylne
 • Drzwi szklane przesuwne
 • Przegrody ze szkła hartowanego

Zapraszamy do zapoznania się informacjami poniżej

Zabudowy szklane i ścianki z drzwiami ze szkła hartowanego
Zabudowy szklane na zamówienie to usługa, którą oferujemy Państwu w naszym przedsiębiorstwie

Nasze zabudowy szklane to indywidualne podejście do każdego przedsięwzięcia, szczególna dbałość jak i profesjonalna obsługa. Oprócz bardzo szerokiego wachlarza zastosowania zabudów szklanych na zamówienie, centrumszkla.eu zapewnia także darmową wycenę. Będziecie Państwo dokładnie wiedzieli jakie poniesiecie koszty jeszcze przed rozpoczęciem pomiarów do produkcji. Jeśli chcą Państwo zamontować towar samodzielnie, można go odebrać osobiście na terenie Warszawy lub Krakowa, bądź zapytać o dostarczenie w dowolne miejsce na terenie kraju. Dzięki temu nie trzeba martwić się o transport i można mieć pewność, że produkt dotrze zabezpieczony najlepiej jak to możliwe. W ten sposób sprawujemy kontrolę nad całym procesem, od pomiarów aż do montażu czy dostarczenia zabudów

Zabudowa szklana antresoli - zabudowa całoszklana
Zabudowy szklane mają wiele zalet

Decydując się na zabudowę szklaną na wymiar zaoszczędzamy dużo czasu, który musielibyśmy poświęcić na postawienie tradycyjnych ścianek działowych. Budowanie ścianek murowanych czy z płyt g-k przysparza bałaganu w wykończonych już zwykle pomieszczeniach. Dlatego właśnie oferujemy Państwu wykonanie zabudów szklanych w postaci ścianek ze szkła, co oznacza, że otrzymacie wydzielone pomieszczenie bez konieczności porządkowania jak po intensywnym remoncie. Ponadto, planując je odpowiednio wcześniej i zamawiając zabudowę szklaną zyskują Państwo sporo czasu ponieważ proces montażu takiej ścianki szklanej jest kilkukrotnie szybszy.

Dodatkowym atutem jest kwestia estetyczna oraz praktyczna takiej zabudowy ze szkła.

Szkło w przeciwieństwie do ściany bardzo łatwo utrzymać w czystości praktycznie przez cały okres jego użytkowania.

Zabudowy ze szkła hartowanego, ścianki szklane na wymiar
Zabudowy szklane ze szkła hartowanego

Zabudowy szklane występują w wielu konfiguracjach. Jednym ze sposobów wykorzystania zabudowy szklanej ze szkła hartowanego jest wydzielenie na gankach i przed wejściami do budynków. Zabudowa szklana montowana jest w tym wypadku na mocowaniach punktowych do dwóch różnych powierzchni dodatkowo w różnych płaszczyznach. Zabudowę taką możemy wykonać dzięki mocowaniom punktowym przegubowym do szkła hartowanego. Rozwiązanie to pozwala cieszyć się przebywaniem na zewnątrz pomieszczeń, służy jako szklany wiatrołap i osłania przed zacinającym deszczem. Zabudowy szklane mogą byś wykonane ze szkła przyciemnionego, a wówczas osłonią nas również przed słońcem.

Zabudowy szklane - nieodłączny element biur

Dziś trudno sobie wyobrazić nowoczesne biuro z ciągiem przytłaczających korytarzy i pozamykanych za drzwiami pracownikami. Nowoczesne biura opierają się na technologii Open Space czyli na otwartej przestrzeni. Jednak czasami potrzebna jest oddzielna przestrzeń. W tym celu wykonuje się zabudowy szklane w biurach. Mogą one służyć jako sale konferencyjne, szklane salki szkoleniowe, kuchnie oddzielone ścianką szklaną, czy w końcu szklane palarnie.

ZABUDOWY SZKLANE W PRAKTYCE

Obejrzyj naszą ofertę zabudów szklanych i znajdź pasującą do Twojego projektu. Oferujemy zabudowy szklane o szerokim wachlarzu zastosowań. Poniżej odnajdziesz galerie i informacje.


ZABUDOWA SZKLANA Z DRZWIAMI
Zabudowy szklane, drzwi szklane ścianki szklane działowe Kraków, Warszawa
Zabudowy szklane Kraków
W ostatnim czasie coraz modniejsze w Krakowie stają się przeróżnego rodzaju zabudowy szklane. Z tego powodu nawet tradycjonaliści mogą zmienić swoje zdanie dzięki efektowi, jaki można uzyskać przez pojawienie się szkła w pomieszczeniu. Można już wcześniej zacząć rozglądać się za aranżacjami, by w późniejszym czasie można było podjąć odpowiednie kroki. Wiele osób w Krakowie twierdzi, że odkąd weszło w posiadanie zabudowy szklanej, wnętrze wydaje się znacznie większe, a co za tym idzie znacznie bardziej komfortowe. Oznacza to, że wraz z biegiem czasu coraz większa liczba osób będzie inwestowała w tego typu rozwiązania. Z pewnością szkło jest w stanie bardzo wiele dać jeśli chodzi o konkretne wnętrza, dlatego warto jest się na nim skupić od samego początku planowania wystroju.
ZABUDOWA SZKLANA -ŚCIANKA ZE SZKŁA
Przeszklenia antresoli - zabudowy szklane i ścianki szklane
Zabudowy szklane biur- prestiż i funkcjonalność
Od czasu do czasu nawet w biurach można spodziewać się zmian. Wiadomo, że są one zwykle znacznie poważniejsze i obejmują zazwyczaj więcej niż jedno pomieszczenie. Tym samym można spodziewać się tego, że same efekty będą znacznie bardziej spektakularne, niż w przypadku mieszkań prywatnych. Bardzo dużym zainteresowaniem cieszą się zabudowy szklane na wymiar, ponieważ to właśnie one mają szansę sprawdzić się zarówno w małej jak i dużej przestrzeni. Ich niewątpliwą zaletą jest fakt, że są bardzo łatwe w utrzymaniu w czystości, co oznacza, że personel sprzątający nie będzie miał dużo pracy. Należy pamiętać, że zabudowy szklane na wymiar mogą mieć przeróżną wielkość i kształt, dlatego warto jest nad tym umiejętnie popracować w taki sposób, by efekt końcowy był w stanie usatysfakcjonować właściwie każdego.

ZABUDOWY SZKLANE WEDŁUG ZASTOSOWANIA I PRZEZNACZENIA

Obejrzyj naszą ofertę zabudów szklanych i idealnie pasującą to Twojego wnętrza. Oferujemy zabudowy szklane o różnorodnym zastosowaniu i wyglądzie.

Zainteresował Cię nasz produkt? Jesteśmy producentem zabudów szklanych, nasz zespół z przyjemnością wykona dla Ciebie zabudowy szklane różnego rodzaju. Charakteryzuje je precyzja w wykonaniu, wysoka jakość stosowanych materiałów oraz przede wszystkim ponadprzeciętny wygląd. Oferujemy wyprodukowanie zabudów szklanych do biur, mieszkań, salonów urody, gabinetów zabiegowych. Możecie Państwo zakupić u nas towar zarówno w Krakowie jak i Warszawie. W każdej z tych dwóch opcji oferujemy wykonanie wszelkich niezbędnych pomiarów, wyprodukowanie elementu, a także ewentualne jego zamontowanie jeśli takie będzie Państwa życzenie. Na pomiary przyjeżdżamy po konsultacji zagadnienia zabudowy szklanej. Dzięki temu, mamy pewność, że cały proces przebiegnie stosunkowo sprawnie i bezproblemowo.

ZABUDOWA SZKLANA SAUNY
Zabudowy szklane saun i przeszkalania pomieszczeń
Zabudowy szklane Warszawa
Co jakiś czas ludzie chcą coś zmieniać zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń. Wiadomo, że z jednej strony jest to chęć odświeżenia ich wyglądu, jednak z drugiej strony chcemy mieć lepszą energię. Dlatego odnowa niejednokrotnie jest w stanie sprawić, że znacznie przyjemniej będzie się prezentowało nasze miejsce. Coraz modniejszym elementem na ulicach nie tylko Warszawy stają się przeróżnego rodzaju zabudowy szklane. Dlaczego z jednej strony stawiamy na różnego rodzaju nowości, natomiast z drugiej decydujemy się na szkło? Bardzo duże znaczenie ma tutaj fakt, że to właśnie szkło jest w stanie optycznie powiększyć dane pomieszczenie. Dlatego nawet jeśli na samym początku ktoś nie do końca jest do tego pomysłu przekonany, to jednak szybko zmieni swoje plany. Należy zwrócić swoją uwagę na fakt, że zabudowy szklane nadają Warszawie pewnego rodzaju szyku i powodują, że pomieszczenia estetycznie się prezentują. Warto jest mieć co do tego właściwe przekonanie, by wiedzieć na co można się zdecydować przy remoncie.
ZABUDOWY SZKLANE DO WITRYN SKLEPOWYCH
Zabudowy szklane z Krakowa, witryny szklane i konstrukcje ze szkła hartowanego
Zabudowy szklane Od pewnego czasu szkło wraca do łask. Tym bardziej, że z łatwością można je utrzymać w czystości, nie wymaga impregnacji i prezentuje się zawsze bardzo korzystnie. To właśnie powoduje, że zabudowy szklane są naprawdę modnym rozwiązaniem. Nawet jeśli początkowo ktoś nie do końca jest przekonany do takiego rozwiązania, to w przyszłości wiele będzie się mogło pozmieniać. Czasy się zmieniają, jednak swego rodzaju klasyka jaką jest szkło jest zawsze na topie. Dzięki szkłu pomieszczenie wyda się znacznie bardziej atrakcyjne, niż początkowo można było zakładać. Wiele zależy od tego, jakie ma się oczekiwania do danego projektu, ponieważ od takich planów naprawdę wiele będzie mogło zależeć. Tym bardziej należy mieć na uwadze, że zabudowy szklane to pewnego rodzaju klasyka, która jest wciąż modna i coraz chętniej wykorzystywana. Czasami wystarczy zaufać specjalistom, by można było samodzielnie przekonać się o wysokiej jakości takiego rozwiązania.
ZABUDOWY SZAKALE DO ORANŻERII I GANKÓW
Zabudowy szklane - ścianki szklane na wymiar
Zabudowy szklane na wymiar Dlaczego tak uwielbiamy szkło? Bardzo wiele osób w ostatnim czasie jest zdecydowanych na elementy szklane w swoich projektach. Przede wszystkim można je z łatwością utrzymać w czystości bez zbędnych problemów. Ponadto nieprawdopodobnie duże znaczenie ma to, że można je mieć w różnych wielkościach, jako ściany, meble czy barki. Wiele zależy od ogólnego przeznaczenia konkretnego pomieszczenia, jak i również zaplanowanych zmian. Dlatego właśnie zabudowy szklane na wymiar wydają się być idealnym rozwiązaniem. Nawet jeśli konkretne pomieszczenie jest naprawdę małe, to w każdej chwili można je powiększyć optycznie dzięki zastosowaniu szkła. Przede wszystkim należy mieć świadomość co do tego, że ludzie mają przeróżne oczekiwania jeśli chodzi o efekty końcowe. Dlatego jeśli ktoś planuje opcję taką jak zabudowy szklane na wymiar, musi ją koniecznie wziąć pod uwagę od samego początku zaplanowanych zmian.
ZABUDOWY SZKLANE ANTRESOLI
Ścianki ze szkła oraz zabudowy wiatrołapów i przedsionków
Zabudowy szklane pomieszczeń to mnogość rozwiązań
W ostatnim czasie szkło jest coraz bardziej modne. W praktyce oznacza to, że również zabudowy szklane na wymiar stają się modniejsze, niż jeszcze kilka lat temu. Należy przede wszystkim zastanowić się nad tym, jaka funkcję będzie mogła mieć tego typu zabudowa. Bardzo często jest to zabudowa antresoli, czy też pełniąca funkcje ścianki w łazience która jest oddzielona od sypialni. Bardzo wiele osób jest zdania, że zabudowy szklane na wymiar będą mogły sprawdzić się właściwie w każdym miejscu i czasie. Nawet jeśli do tej pory ktoś miał zupełnie inny pomysł na aranżację wnętrza, to bardzo szybko będzie w stanie zmienić swoje zdanie. Wiele osób decyduje się na to, zaraz po tym, jak u kogoś zobaczy tego typu rozwiązanie. Koniecznie należy już dziś zastanowić się nad tym, jak wiele możliwości jest jeszcze przed nami by z nich skorzystać.

ZABUDOWY SZKLANE – MODELE

Poniżej prezentujemy wybrane modele zabudów szklanych. Jeżeli któryś z modeli jest dokładnie taki jaki planujesz, wystarczy że podasz nam wymiary wnęki, a my z łatwością odpowiemy Ci jaka jest cena zabudowy szklanej wybranej przez Ciebie.

 

Z DRZWIAMI PRZESUWNYMI

zabudowa szklana z pojedynczymi drzwiami przesuwnymi

MODEL 1 RIMINI

 

Z DRZWIAMI PRZESUWNYMI

zabudowa szklana z podwójnymi drzwiami przesuwnymi

MODEL 2 PARMA

 

Z DRZWIAMI UCHYLNYMI I WAHADŁOWYMI

zabudowa szklana z podwójnymi drzwiami uchylnymi

MODEL 3 SAN REMO

 

Z DRZWIAMI UCHYLNYMI I WAHADŁOWYMI

zabudowa szklana z podwójnymi drzwiami uchylnymi, jedną stałą ścianką i naświetlem górnym

MODEL 4 TRAPANI

 

Z DRZWIAMI UCHYLNYMI I WAHADŁOWYMI

zabudowa szklana z podwójnymi drzwiami uchylnymi i naświetlem górnym

MODEL 5 GENOVA

 

Z DRZWIAMI UCHYLNYMI I WAHADŁOWYMI

zabudowa szklana z podwójnymi drzwiami

MODEL 6 LUCCA

 

DRZWIAMI UCHYLNYMI I WAHADŁOWYMI

zabudowa szklana z pojedynczymi drzwiami uchylnymi

MODEL 7 CASSINO

 

Z DRZWIAMI UCHYLNYMI I WAHADŁOWYMI

zabudowa szklana z pojedynczymi drzwiami uchylnymi  i ścianką szklaną z naświetlem oś obrotu przy ściance szklanej

MODEL 8 CARBONIA

 

Z DRZWIAMI UCHYLNYMI I WAHADŁOWYMI

zabudowa szklana z pojedynczymi drzwiami uchylnymi  i ścianką szklaną z naświetlem oś obrotu przy ścianie murowanej

MODEL 9 MARSALA

 

ŚCIANKI SZKLANE HARTOWANE ZABUDOWY CAŁO SZKLANE

ścianka szklana – segmenty szklane mocowane w ramie lub punktowo

MODEL 10 COMO

 

DRZWI SZKLANE UCHYLNE I WAHADŁOWE

zabudowa szklana wnęki  drzwi z naświetlem górnym

MODEL 11 PERUGIA

 

Zapraszamy do kontaktu!

 

 

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję