Szkło do kuchni hartowane

Szyby hartowane na wymiar – szkło w kuchni

Szyby hartowane na wymiar do kuchni. Bezpieczeństwo, funkcjonalność i design.

 

Tafle szkła wykonane ze szkła hartowanego to doskonałe rozwiązanie do większości domowych pomieszczeń. Kuchni, salon czy łazienka to najczęściej okupowane pokoje, gdzie istnieje ryzyko stłuczenia szklanych paneli.

 

Szyby hartowane na wymiar to uniwersalne rozwiązanie, które szczególnie zadowoli rodziny z małymi dziećmi i dużymi zwierzakami. Jak łatwo przewidzieć w takich warunkach o katastrofę nie jest trudno, więc trzeba się odpowiednio zabezpieczyć.

 

Jesteście zainteresowani indywidualnym projektem, dostosowany do potrzeb Waszych i Waszego domu?

 

Skontaktujcie się z nami! Szkło hartowane – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

Czy szyby hartowane na wymiar do kuchni to dobry wybór?

Kuchnia to jedno z najważniejszych pomieszczeń w całym domu. To tutaj spotyka się cała rodzina i jedzą razem wspólne posiłki. Zanim jednak to zrobią, trzeba przygotować wszystkie składniki oraz odpowiednio obrobić.

Wyposażenie kuchni w funkcjonalne akcesoria to absolutna podstawa. Wygodne szafki czy wyspa na środku kuchni potrafi umilić, przygotowanie najbardziej skomplikowanych posiłków.

Zadbajmy więc o to, żeby kuchenna przestrzeń była nie tylko praktycznie, ale również cieszyła oko domowników i gości.

Szkło hartowane to bezpieczny materiał, który można uzupełnić dodatkami, takimi jak – grafika na szkle czy szkło elektryczne. To dodatkowo zwiększy walory dekoracyjne i stworzy w pełni funkcjonalną ozdobę.

 

Dlaczego wybrać szyby hartowane do kuchni?

W trakcie typowych kuchennych czynności wiele się dzieje. Spadające garnki czy uderzenie w ścianę to całkowicie normalna sprawa. Szklane panele ze szkła hartowanego to obowiązkowy element każdej kuchni.

Polecamy szyby hartowane do kuchni, w których istnieje duże ryzyko uszkodzenia szklanego panelu. Szkło hartowane czy szkło laminowane jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i dodatkowo na wysokie temperatury, które panują w kuchni.

Szkło hartowane po przypadkowym rozbiciu, rozpada się na niewielkie drobiny, które są całkowicie stępione i niegroźne dla człowieka.

 

Dlaczego szkło hartowane staję się coraz popularniejsze?

Szklane panele, szkło lacobel czy szkło hartowane weszły na stałe do aranżacji wnętrz naszych domów i mieszkań. Połączenie funkcjonalności, designu i efektu dekoracyjnego zadecydowało o włączeniu szklanych elementów, niemal do każdego pomieszczenia w domu.

Szklane szyby hartowane są najczęściej montowane nad płytą grzewczą lub kuchenką. A dokładnie w przestrzeni między nią a górnymi szafkami zabudowy kuchennej.

To bezdyskusyjnie, najbardziej kompletne rozwiązanie, które łączy ze sobą dwie najważniejsze cechy – funkcjonalność i dekoracyjność, co jest rzeczą trudną do osiągnięcia.

 

Szyby hartowane to lider bezpieczeństwa użytkowania

Bezpieczeństwo, bezpieczeństwo i jeszcze raz bezpieczeństwo. Wyobrażacie sobie, co może się stać po uszkodzeniu szklanego panelu? To absolutna katastrofa, która może skończyć się wizytą w szpitalu i stałym uszczerbkiem na zdrowiu.

Szkło bezpieczne, tak inaczej nazywane jest szkło hartowane. Wyposażenie kuchni w inne rodzaje szkła, takie jak szkło lacobel czy inne szklane panele, jest po prostu nieodpowiedzialne.

Szyby hartowane na wymiar będą doskonale dopasowane do wymiarów kuchni i spełniają wszystkie możliwe normy bezpieczeństwo. Można być pewnym, że wytrzyma niemal każdą próbę wytrzymałości i zapewni nam poczucie bezpieczeństwa, w trakcie codziennych prac w tym pomieszczeniu.

Odpowiedzialni ojcowie i matki wybiorą szkło hartowane do kuchni i każdego, innego pomieszczenia w domu. Dzieci są szczególnie narażone, gdyż często biegają po domu i nie zdają sobie sprawy z niebezpieczeństwa. O to powinni zadbać rodzice i przygotować dom pod małego domownika, a nie odwrotnie.

 

Jakie są największe zalety szkła hartowanego?

 

– odporne na wysoką temperaturę;

– odporne na uszkodzenia mechaniczne;

– zabrudzenia i plamy są łatwe do usunięcia;

– dodatkowa grafika na szkle zapewni niesamowity efekt wizualny.

 

Połączenie powyższych cech daje kompletny produkt, który zadowoli każdego.

 

Skontaktujcie się z nami! Pomożemy Wam wybrać odpowiedni rodzaj szkła do Waszego domu!

 

Szkło hartowane Warszawa – Kraków – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

Podsumowanie – czy warto kupić hartowaną szybę do kuchni?

Szklane panele z szkła hartowanego sprawdzają się w każdym pomieszczeniu i jest to obecnie najbardziej optymalne rozwiązanie, które pomoże Wam zaaranżować designerskie oraz bezpieczne pomieszczenia w Waszym domu.

Nowoczesna wnętrza mieszkań uwielbiają szkło. Niezależnie od tego, czy to sypialnia, kuchnia, salon czy domowy basen. Szklane panele i inne dodatki doskonale wkomponują się w elegancko zaaranżowane wnętrza.

Szklane panele do kuchni będą wyglądać pięknie wraz z nadrukowaną grafiką na szkle. Jedyne czego Wam trzeba to pomysł i przejście do jego realizacji.

 

A w realizacji celu i wykonaniu szklanych paneli, pomożemy Wam w pełni profesjonalnie!

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<