Szkło z nadrukiem Kraków, Warszawa

Szkło z nadrukiem Centrum Szkła .eu

Designerski dodatek do Twojego domu – szkło z nadrukiem, zdjęciem lub grafiką.

Szklane dodatki dominują w najnowszych trendach aranżacji wnętrza mieszkań. Szkło z nadrukiem to połączenie dwóch najważniejszych cech – praktyczność i estetyka. W szklanym panelu możemy umieścić dowolne zdjęcie, samodzielnie zrobioną grafikę lub całkowicie abstrakcyjny nadruk.

Szkło z nadrukiem przyciąga uwagę, optycznie powiększa przestrzeń pomieszczenia – co jest szczególnie widoczne w niewielkich mieszkaniach. Szkło z grafiką można zawiesić w sypialni, salonie lub zamontować w łazience czy kuchni. Możliwych wariantów jest bardzo wiele. W dzisiejszym artykule doradzimy jak dobrać szkło z nadrukiem do swoich, indywidualnych potrzeb i gustu.

Szukasz wykonawcy, które zna się na rzeczy i cieszy się zaufaniem klientów? Od 7 lat prowadzimy zakład szklarski, świadczący usługi szklarskie na terenie miasta Kraków i Warszawa.

Wykonamy praktycznie dowolny projekt – szkło hartowane, szkło lacobel, szkło z nadrukiem, kabiny prysznicowe czy zabudowy szklane. Gwarantujemy wysoką jakość naszych usług i szybki czas realizacji!

Skontaktuj się z nami! Szklarz Kraków – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu

Szkło z nadrukiem – propozycje aranżacji wnętrza

Szkło z nadrukiem coraz częściej pojawia się w nowoczesnych aranżacjach domowego wnętrza. To ukłon w stronę osób, które cenią sobie swoją indywidualność i chcą przystroić mieszkania na swój własny sposób.

 

Szkło z nadrukiem można umieścić w większości miejsc w domu. Przedstawiamy nasze propozycje:

– Blat stołu z grafiką w salonie;

– Szkło z nadrukiem jako element kabiny prysznicowej;

Grafika na szkle hartowanym – na ścianie nad kuchenką gazową;

– Szklane fronty do szafek z nadrukowaną grafiką;

– Zabudowy szklane do biur mogą zostać uzupełnione o grafiki, które wprowadzą designerski styl do wnętrza firmy;

– Szklana ścianka domowego biura z grafiką;

– Szklane fronty do sypialnianej szafy;

– Szkło z nadrukiem to idealny sposób na przystrojenie salonu. Wystarczy zawiesić je na ścianie centralnego pomieszczenia.

Szkło z nadrukiem

Szkło z nadrukiem -szkło do łazienki

Szkło z nadrukiem – grafika czy zdjęcie?

Dobranie odpowiedniej grafiki to tylko kwestia poświęcenia chwili na przeszukanie darmowych banków zdjęć np. Freepik czy PixaBay. Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby wybrać zdjęcie ze swojego albumu i zamknąć je w szklanej tafli lub nawet stworzyć własne dzieło sztuki.

Wyjątkowe zdjęcia mieszkańców tchną rodzinnego ducha w dom lub mieszkanie, przez co stanie się przytulniejsze i podkreśli jak ważni są bliscy. Wystarczy dobrać odpowiednią jakość zdjęcia lub grafiki i można przejść do realizacji zamówienia.

Ta technologia druku charakteryzuje się wysoką jakością odwzorowania i odpowiednim nasyceniem kolorów. Dzięki temu szkło z nadrukiem prezentuje się wspaniale, niezależnie od umiejscowienia w domu.

 

Szkło z nadrukiem – jakie grafiki możemy zobaczyć najczęściej?

 

– grafiki inspirowane naturą;

– abstrakcyjne wzory – geometryczne lub całkowicie chaotyczne;

– gwiazdy kina, teatru czy muzyki;

– arcydzieła sztuki – rzeźby i malowidła znanych artystów;

 

Szkło z grafiką – jakie zdjęcia najczęściej umieszcza się w szkle?

 

– zdjęcia z rodzinnych wakacji;

– rodzinne zdjęcie pamiątkowe;

– pejzaże miejskie;

– zdjęcia flory i fauny.

 

Szkło z nadrukiem czy zdjęciem? Na to pytanie nie ma jednej, konkretnej odpowiedzi. Głównie zależy to od pomysłu domowników, którzy dowolnie aranżują swoją przestrzeń życiową. Oba rozwiązania cieszą się ogromnym powodzeniem i sprawdzają się w codziennym użytkowaniu.

Szkło z nadrukiem - struktura kamienia

Szkło z nadrukiem – struktura kamienia

Szkło z nadrukiem. Jaki rodzaj szkła wybrać?

 

Szkło z nadrukiem powinno być wytrzymałe i odporne na potencjalne uszkodzenia mechaniczne. Bo przecież w domu dzieją się różne rzeczy, prawda?

Najbardziej wytrzymałym rodzajem szkła jest szkło hartowane, którego konstrukcja zabezpiecza jego powierzchnię przed uszkodzeniem i wysokimi temperaturami. Jednak w tym przypadku, cena zakupu jest dosyć wysoka – ze względu na jakość szkła i wartość użytkową, która szczególnie sprawdzi się w przestrzeniach kuchennych.

 

Szkło z nadrukiem – rodzaje szkła do wyboru:

–  Szkło lacobel to wersja budżetowa na szkło z nadrukiem. Doskonale sprawdzi się jako ozdoba mieszkania, jednak w miejscach gdzie nie ma ryzyka jego uszkodzenia. Lacobel jest dosyć kruchy i bardzo łatwo rozbić taflę, nawet przez przypadkowe uderzenie.

– Szkło hartowane to szklanym tytan, który jest odporny na uszkodzenia mechaniczne i działanie temperatury – zarówno niskiej jak i wysokiej. Dzięki tym właściwościom jego przeznaczeniem jest umieszczenie w kuchni, przedpokoju czy łazience. Ryzyko stłuczenia jest niewielkie, a walory estetyczne tego rozwiązania są nieocenione.

– Szkło laminowane folią jest wyposażone w warstwę ochronną, która utrzyma szkło na folii nawet w razie stłuczenia tafli. Właściwości ma podobne, takie jak szkło hartowane – jednak istnieje minimalne ryzyko rozklejenia, pod wpływem wysokiej temperatury.

Skontaktuj się z nami! Wycenimy, wymierzymy i zamontujemy szkło z nadrukiem w Twoim domu! Panele szklane Kraków – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu

 

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<