Szkło na wymiar

Szkło na wymiar – ścianka prysznicowa

Szkło na wymiar. W jaki sposób wykorzystać do aranżacji wnętrza mieszkania?

Elementy szklanej dekoracji stają się coraz popularniejsze w aranżacjach domów, mieszkań i wnętrz firmowych. Szkło na wymiar przybiera różne formy – szklane panele, zabudowy szklane, szkło lacobel, grafika na szkle, czy nawet szyba prysznicowa na wymiar lub kabina prysznicowa walk in.

Montaż elementów szklanych to doskonałe, designerskie posunięcie, które wprowadza styl mieszkania w nowoczesny nurt aranżacyjny.

Od 7 lat tworzymy wyroby szklane dla tysięcy, naszych zadowolonych klientów. Szukasz wyjątkowych elementów szklanych do domu, mieszkania lub firmy?

Skontaktuj się z nami! Szkło na wymiar Warszawa i Kraków – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu

 

Szkło na wymiar – szklane panele do kuchni

Szklane panele kuchenne wprowadzają do kuchni nowoczesny styl i elegancję. To nieodłączny element każdej kuchennej aranżacji – optycznie powiększają przestrzeń, przyciągają wzrok i stanowią doskonały dodatek do kuchennego wnętrza.

Szkło na wymiar do kuchni przybiera różne postacie – szkło lacobel, szkło hartowane lub szkło laminowane. Niezależnie od wyboru, najpierw trzeba wymierzyć następnie dokładnie przyciąć i zamontować szklany panel w kuchni.

Szklane panele w kuchni uzupełniają wystrój i są doskonałym materiałem do wypełnienia nieużywanej przestrzeni np. ścian w kuchni.

 

Szkło na wymiar – zalety szklanych paneli kuchennych

    • Łatwość utrzymania w czystości – szklane panele to idealny uzupełnienie wystroju dla zapracowanych Pań i Panów domu, którzy potrzebują odrobiny wytchnienia. Szklane panele do kuchni to doskonały wybór do każdego domu, w szczególności bardzo polecamy popularny lacobel biały.
    • Wysoka odporność na temperaturę i uszkodzenia mechaniczne. Szkło na wymiar może być hartowane lub zwykłe. Szkło hartowane jest montowane nad kuchenkami i w okolicy piekarnika. Nie bez powodu nazywane jest „szkłem bezpiecznym”.
    • Nieoceniona i zadziwiająca wartość praktyczna oraz estetyczna. Elementy szklane to designerski dodatek, który nadaje się każdego kuchennego wnętrza. Zawsze wygląda pięknie i tworzy unikatową atmosferę.

 

Szkło na wymiar - Panele szklane

Szkło na wymiar – Szkło w Kuchni – Lacobel

 

Szkło na wymiar – zabudowy szklane do domu i firmy

Zamówione szkło na wymiar może posłużyć do stworzenia szklanej zabudowy, który jest coraz częściej stosowany w biurach, firmach oraz jako sposób na wydzielenie dodatkowego pomieszczenia w mieszkaniu lub domu.

 

Szkło na wymiar. Jakie rodzaje można wykorzystać do zabudowy szklanej?

szkło hartowane, odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę;

– szkło barwione;

– szkło laminowe folią przezroczystą lub mleczną, odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysoką temperaturę. W przypadku zbicia, fragmenty ostrego szkła pozostają na folii.

– szkło z grafiką, szklana tafla zostaje uzupełniona o dowolnie wybraną grafikę lub zdjęcie;

– szkło elektryczne, tafla pokryta jest specjalnymi tlenkami metali, które pod wpływem prądu elektrycznego zmieniają swoją postać. Przezierność zmienia się za pomocą zamontowanego przycisku.

Zabudowa szklana pełni rolę praktyczną, ale stanowi również dekorację w każdym wnętrzu. Dzięki szerokiej możliwości różnorodnego zastosowania, odnalazła swoje miejsce w mieszkaniach, domach oraz firmach.

 

Szkło na wymiar - zabudowy szklane

Szkło na wymiar – zabudowy szklane – Centrum Szkła eu

 

 

Szkło na wymiar – jakie kabiny prysznicowe na wymiar wybrać?

 

Odpowiednio skrojone szkło na wymiar to doskonały materiał do stworzenia spersonalizowanej kabiny prysznicowej, przystosowanej dokładnie na potrzeby Twoje i Twojej łazienki. Wymierzone i dokładnie skrojone tafle uzupełnią aranżację świeżo wyremontowanej łazienki.

 

Szkło na wymiar – rodzaje kabin prysznicowych

 

– Narożne kabiny prysznicowe

Najpopularniejsze rozwiązanie stosowane w większości polskich mieszkań, które zazwyczaj nie mają wielkiego metrażu. Kabiny narożne charakteryzuje oszczędność miejsca, co jest szczególnie ważne w niewielkich łazienkach. Montowane jest w narożniku, na dwóch ścianach łazienki.

 

– Przyścienne kabiny prysznicowe

Montowane są tylko na jednej ścianie łazienki, w przeciwieństwie do wersji narożnej. Dzięki temu rozwiązaniu mamy znacznie większe pole do popisu, przy wyborze rodzaju podstawy, oszklenia czy dodatków do kabiny prysznicowej.

 

– Kabiny prysznicowe walk-in

To szczególnie popularne rozwiązanie w domach z nowoczesną aranżacją. Kabina prysznicowa walk-in to tylko jedna tafla szkła ze wspornikami. Nie wymagają montażu osobnych drzwi prysznicowych ani kupowania podstawy. Ważnym elementem tego rodzaju rozwiązania jest odpływ liniowy.

 

– Wolnostojące kabiny prysznicowe

Luksusowa i elegancka, przeznaczona wyłącznie do łazienek o dużym metrażu. Tego rodzaju kabina może zostać umieszczona nawet na samym środku łazienki i wyposażona w dowolne udogodnienia.

 

Szkło na wymiar - kabiny prysznicowe

Szkło na wymiar – kabiny prysznicowe

 

 

Szkło na wymiar – stwórz własne lustro na wymiar

 

Lustra to jeden z najważniejszych elementów wyposażenia i dekoracji mieszkania. Bez lustra nie wykonalibyśmy większości porannych czynności. Bo jak tu się ogolić lub pomalować bez lusterka?

Skrojone szkło na wymiar wykorzystuje się do tworzenia indywidualnych projektów luster na wymiar, zgodnie z potrzebami zamawiającego. Do wyboru mamy tysiące różnych kształtów i różnorodnych styli, które można dopasować zgodnie ze swoim gustem i do wystroju łazienki.

Niewielkie łazienki potrzebują luster, które optycznie powiększają przestrzeń. Duże lustra w małej łazience sprawi, że będzie wydawać się dwukrotnie bardziej przestronna. Nawet po umieszczeniu w niej całego, niezbędnego wyposażenia.

 

Szkło na wymiar - lustra

Szkło na wymiar – lustra

Poniżej prezentujemy lustro z oświetleniem

 

Szkło na wymiar - lustra z podświetleniem

Szkło na wymiar – lustra z podświetleniem

 

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<