Wyceny i pytania:

---- ----

---- ----

Zakupy w internecie
Napisz do nas
Godziny otwarcia punktów:

-- Pn-Pt: --:-- - --:--

-- Pn-Pt: --:-- - --:--

-- do --

Szkło do kuchni
Kraków Warszawa

szkło do Kuchni Kraków hartowane
Szkło do kuchni – najnowszy trend w dekoracji ścian
Kuchnia jest centralnym punktem wielu nieruchomości i tym samym koniecznie trzeba zadbać, aby prezentowała się nadzwyczajnie. Czasem wystarczy niewielki detal a kuchnia nabierze blasku. Doskonałym przykładem takiego detalu jest szkło do kuchni, które zwiększa oryginalność tego pomieszczenia. Oczywiście nie wyczerpuje to w żadnym wypadku możliwości oferowanych przez szkło, bowiem można je użyć również do dekoracji innych pomieszczeń takich jak łazienka, przedpokój lub salon. Przeważnie jednak szkło wybierane jest zamiast ceramicznych płytek. Dzieje się tak dlatego, że znacznie krócej się je montuje oraz o wiele prościej zachować je w ładzie i porządku. Panele szklane nie mają fug i da się je wyczyścić zwykłą ścierką i płynem do szyb. Warto też pamiętać o tym, że szkło do kuchni występuje w różnych wariantach, które przedstawiamy poniżej.
Plusy posiadania szkła w kuchni
Coraz więcej swojego czasu spędzamy w kuchni lub jadalni. Jak podają naukowcy, jednym z ulubionych zajęć jest spędzanie czasu na przygotowywaniu posiłków albo też ich późniejszym konsumowaniu stąd też warto zadbać, aby miało to możliwie najbardziej komfortowy przebieg. Często nasze kuchnie są niewielkich rozmiarów i ciężko jest coś tam zmienić. Na szczęście mamy możliwość zainstalowania szkła do kuchni, dzięki czemu nasza przestrzeń zmieni się w mgnieniu oka. Wystarczy już na wstępie zaznaczyć, iż to właśnie rozwiązanie może optycznie zwiększyć naszą kuchnię. To nie koniec walorów posiadania szkła w kuchni, ponieważ ten coraz popularniejszy zamiennik płytki z ceramiki ma ich dużo więcej. Już sam montaż daje nam przekonanie słuszności wyboru, bo przebiega on błyskawicznie. Na dodatek szkło w kuchni nie posiada fug i to kolejny atut, gdyż w ten sposób łatwiej utrzymać je w porządku. Trzeba również pamiętać, że jest to także wyśmienita ozdoba naszej kuchni. Na szkle w kuchni mamy bowiem możliwość umieszczenia grafiki albo też indywidualnie dobranego obrazka. Zatem za sprawą tego drobnego dodatku kuchenne wnętrze nabierze kolorytu.
Szkło hartowane do kuchni od CentrumSzkla.eu
W aranżacjach wnętrz coraz powszechniej sięga się po szkło. Szczególnie widać to na przykładzie kuchni. Ten sterylny oraz chłodny komponent doskonale współgra z frontami zabudowy meblowej. Najpopularniejszych wariantem stosowanego szkła w kuchni jest to poddane hartowaniu. W CentrumSzkla.eu robi się z niego DIAMONDLACK, panele szklane z grafiką oraz szyby bezbarwne, które są mocowane pomiędzy wiszącymi szafkami a blatem. Mając w swojej kuchni szkło hartowane zyskujemy niezwykle trwałą i odporną powierzchnię. Na dodatek szkło w kuchni łatwo się utrzymuje w czystości. W sprzedaży są dostępne tafle ze szkła, które są w stanie znacząco dodać kolorytu kuchennej przestrzeni. Dzięki nim można posiadać rozmaite zdobienia w tym przyrodnicze albo też owocowe motywy. Takie szkło do kuchni daje nam wiele możliwości dekoracji ściany.
Szkło do kuchni Kraków
Szkło w kuchni nadaje jej nowoczesnego wyglądu i powiewu ekskluzywności. Z tego właśnie powodu szkło w kuchni staje się coraz bardziej popularne w Krakowie, zwłaszcza w nowo powstałych budynkach. Warto zastanowić się dlaczego jest ono coraz bardziej powszechne. Dużą rolę odgrywa łatwość i czystość montażu, który zapewniamy klientom z Krakowa i okolic. Nowoczesne kuchnie zwykle wykonywane są na zamówienie i czekamy na nie kilka tygodni. W tym czasie wszelkie prace remontowe są już zakończone i ekipy remontowe opuszczają nasze domostwa. Kiedy kilka tygodni później jest montowana kuchnia, a najskuteczniejszą metodą wykończenia powierzchni nad blatem kuchennym jest szkło. Jego montaż jest czysty i sprawny a wybór paneli szklanych ogromny. Nasza firma zapewnia szkło do kuchni z montażem i pomiarem w Krakowie i okolicach.
Szkło do kuchni Warszawa

Chcąc wykończyć ściany w kuchni do wyboru mamy szereg opcji. Ostatnio coraz częściej wybierane jest szkło i nie jest to zaskoczenie biorąc pod uwagę zalety tego materiału. Jest ono trwałe i odporne na szereg czynników. Szkło jest produktem, który dużo łatwiej zamontować w kuchni niż płytki ceramiczne dzięki następującym cechom:

  • -szkło otrzymamy w zamówionym rozmiarze
  • -klej na szkło nanosimy pistoletem do silikonu
  • - wyrównanie na ścianie jest intuicyjne
  • -czas montażu szkła to zwykle do średnio 30 minut

Szkło zazwyczaj montuje się nad blatem kuchennym i poniżej wiszących nad nim szafkami. Popularność tego wariantu ma uzasadnienie w tym, że taki panel szklany jest łatwy do montażu oraz radzi sobie wyśmienicie z warunkami panującymi w kuchni. Na dodatek Panele Szklane Do Kuchni Warszawa mogą stanowić doskonałą ozdobę kuchennej przestrzeni. Trudno się z tym nie zgodzić, ponieważ można na nich umieścić szereg motywów graficznych wybranych przez nas osobiście. Jednym słowem montując Panele Szklane Do Kuchni Warszawa kreujemy indywidualną przestrzeń, która jest ława w utrzymaniu przez długi czas. Tym samym wszystkim zainteresowanym niebanalnymi rozwiązaniami w przystępnej cenie można z czystym sumieniem polecić panele ze szkła.

Szkło do kuchni dostępne w CentrumSzkla.eu

  • Panele szklane Z GRAFIKĄ (dostępne w wersji hartowanej i niehartowanej)
  • Panele szklane LACOBEL (dostępne w niehartowanej)
  • Panele szklane z DIAMONDLACK (dostępne w wersji hartowanej i niehartowanej)
  • Panele szklane z BEZBARWNE (dostępne w wersji hartowanej i niehartowanej)
  • Panele szklane LUSTRAZANE (dostępne w wersji niehartowanej)
Zapraszamy do zapoznania się z poniższą oferta szkła do kuchni.

Szkło do kuchni Z GRAFIKĄ to bez wątpienia hit w ostatnim czasie.


Miliony grafik do wyboru sprawia że każdy znajdzie coś dla siebie. Aranżując kuchnie warto wszystko dobrze przemyśleć. W końcu jest to pomieszczenie, w którym spędza się dużo czasu. Nadanie symbolicznego wyrazu, który lubimy i który do nas pasuje sprawia, że pomieszczenie staje się „nasze”. Takim rozwiązaniem do kuchni może być panel szklanym z grafiką. Nie dość, że dekorujemy kuchnie w sposób symboliczny, to dodatkowo sprawiamy, że nasza kuchnia staje się jedyna w swoim rodzaju. Lubimy być indywidualistami i mieć coś, czego nie będzie mieć nikt inny. Czemu nie zrobić więc tego z rozmachem, w czasie remontowania domu czy mieszkania? Zajmując się panelami szklanymi wychodzimy naprzeciw pasjom i zainteresowaniom naszych klientów i zapewniamy dużą dowolność rozmiaru grafiki i techniki wykończenia szkła. Dlatego też mogą tu Państwo puścić wodze wyobraźni. Szkło będzie wyglądało oryginalnie, a w dodatku będzie lśniło czystością, ponieważ to kolejny plus paneli szklanych z grafiką.

Szkło do kuchni LACOBEL towarzyszy nam od początku działalności związanej ze szkłem. Z czasem jego warianty się zmieniają, ale co do zasady zawsze zostaje on jako kolorowe szkło do kuchni, głównie nie hartowane. Cechą charakterystyczną tego szkła jest gotowa paleta kolorów do wyboru oraz bardzo szybki termin realizacji.

Szkło do kuchni Diamondlack to nasza odpowiedź na coraz wyższe wymagania stawiane przed naszymi produktami ze szkła. Diamondlack to szkło w jednolitym, dowolnym kolorze z planety RAL. Wszystko po to aby podążać za bieżącymi trendami w aranżacji wnętrz. Szkło Diamondlack możemy wykonać pod kolor elementów będących już w kuchni lub dobrać go tak aby stanowił motyw przewodni. Kolor szkła do kuchni Diamondlack można również dobrać w taki sposób, aby tworzyło stonowany wystrój w naszej kuchni.

Szyba czarna do kuchni

Czasami dzieje się tak, że chcemy zdecydować się na szybę w kolorze. Interesującym rozwiązaniem wydaje się być szyba czarna, która w ostatnim czasie cieszy się ona coraz większym zainteresowaniem. Jeśli w danym wnętrzu istnieje już jakaś barwa, to szyba czarna będzie się wówczas mogła idealnie sprawdzić jako tło dla tego koloru. Zmiany we wnętrzach są konieczne, nie tylko z uwagi na chęć odświeżenia ich wyglądu i koloru, ale przede wszystkim z uwagi na fakt, że można będzie właśnie w ten sposób wprowadzić komfort. To przydatne zwłaszcza, jeśli wcześniejsze kolory były nie do końca przemyślane. Koniecznie więc należy dać sobie znacznie więcej czasu na to, by w krótkim czasie podjąć właściwą decyzję, a dzięki temu można będzie znacznie uważniej przyjrzeć się poszczególnym opcjom. Z pewnością dla wielu osób taka możliwość wyda się w pełni atrakcyjna i warta uwagi.

SZKŁO DO KUCHNI – WARIANTY KTÓRE WATO ROZWAŻYĆ

Zapraszamy do obejrzenia naszej kolekcji szkła do kuchni i znalezienia idealnego do twojego wnętrza. Oferujemy szkło o szerokim wachlarzu zastosowań, natomiast poniżej prezentujemy najciekawsze szkło stosowane w kuchni.

SZKŁO DO KUCHNI Z MOTYWEM

Nasze mieszkania to zdecydowanie więcej niż tylko mury i dostępne na każdym kroku elementy wyposażenia. Z każdym przeżytym w jego wnętrzach wydarzeniem, z każdym przeżytym dniem, zaczynamy się utożsamiać z naszym domem i zaczyna on być dla nas czymś ważnym i istotnym. Jednym z newralgicznych punktów każdego domu jest kuchnia, której wypada poświecić więcej uwagi. Warto zastosować w niej SZKŁO DO KUCHNI Z MOTYWEM, które znacząco wpłyną na wiele aspektów związanych z jej użytecznością oraz stroną estetyczną. Za sprawą szkła kuchenna przestrzeń w naszym domu stanie się nowocześniejsza. Do tego jeszcze te mniejszych rozmiarów staną się jakby większe. Po montażu sama struktura, jaką ma szkło do kuchni sprawia, że łatwiej jest w niej utrzymać ład i porządek.

Do tego nie jesteśmy w żadnym razie skazani na jeden rodzaj szkła do kuchni ze zdjęciami, bo można zastosować w nich wybrane przez siebie motywy i struktury i tekstury.

SZKŁO DO KUCHNI BEZBARWNE

Koniecznie należy pamiętać o tym, że szkło nie tylko ciekawie się prezentuje, ale przede wszystkim sprawia, że z łatwością można utrzymać je w czystości w przeciwieństwie do ścian pomalowanych farbą, fototapet czy nawet płytek ceramicznych i płyt meblowych nad blatem. W praktyce oznacza to, że bezbarwne szkło do kuchni to doskonała opcja dla właściwie każdego. Śmiało można już dziś zastanowić się nad tym, jak do tej pory ktoś podchodził do ściany nad blatem w kuchni. Wiadomo, że brudzą się one często nawet przy systematycznym sprzątaniu, a plamy z oleju czasami są nie do usunięcia. Dlatego jeśli ktoś pragnie zdecydować się na szkło bezbarwne nad blat do kuchni, to z powodzeniem będzie mógł w taki sposób zabezpieczyć ścianę nad kuchennym blatem. Wiadomo, że jeśli chodzi o szyby bezbarwne hartowane, to jest to niezwykle bezpieczne rozwiązanie. Czasami wystarczy mała zmiana, by osiągnąć tak wiele.

SZKŁO DO KUCHNI - LUSTRO

Nasze mieszkania to zdecydowanie więcej niż tylko mury i dostępne na każdym kroku elementy wyposażenia. Z każdym przeżytym w jego wnętrzach wydarzeniem, z każdym przeżytym dniem, zaczynamy się utożsamiać z naszym domem i zaczyna on być dla nas czymś ważnym i istotnym. Jednym z newralgicznych punktów każdego domu jest kuchnia, której wypada poświecić więcej uwagi. Warto zastosować w niej SZKŁO DO KUCHNI Z MOTYWEM, które znacząco wpłyną na wiele aspektów związanych z jej użytecznością oraz stroną estetyczną. Za sprawą szkła kuchenna przestrzeń w naszym domu stanie się nowocześniejsza. Do tego jeszcze te mniejszych rozmiarów staną się jakby większe. Po montażu sama struktura, jaką ma szkło do kuchni sprawia, że łatwiej jest w niej utrzymać ład i porządek.

Do tego nie jesteśmy w żadnym razie skazani na jeden rodzaj szkła do kuchni ze zdjęciami, bo można zastosować w nich wybrane przez siebie motywy i struktury i tekstury.

Kuchnia to wyjątkowe miejsce, duża i funkcjonalna przestrzeń gdzie niezbędny jest porządek. Nie zaszkodzi też, gdy wszystko jest estetyczne w swojej formie. Można ten stan osiągnąć dzięki temu, że wykorzystamy panele szklane w kuchni. Takie rozwiązanie łączy te wszystkie aspekty i tym samym dobrze jest lepiej poznać to innowacyjne rozwiązanie. Jak wiemy kuchnia często jest narażona na rozmaite zabrudzenia na blacie i ścianach nad nim. Stąd też często kładzie się tam płytki, ale można wybrać wspomniane tutaj panele szklane w kuchni. Opcja ta jest dużo lepsza, bo z paneli prościej jest wyeliminować brud. Montaż paneli trwa krótki czas i nie stosuje się przy nim fug. Wariant ten jest dodatkowo niepodatny na zawilgocenie i dynamicznie zmieniającą się amplitudę temperatur. To jednak nie koniec profitów, które zyskamy montując panele szklane w kuchni. Dzięki nim zwiększymy wizualnie małą kuchnię i dodamy jej więcej światła. Wszędzie zaś można wprowadzając kolorowe lub też posiadające obrazki panele znacznie podnieść walor estetyczny naszej kuchni.

SZKŁO HARTOWANE DO KUCHNI – DLACZEGO WARTO HARTOWAĆ

Na wstępie trzeba od razu podkreślić, że bez względu na to czy wybierzemy kolorowe szkło z palety RAL, grafikę na szkle bądź bezbarwne panele szklane zabezpieczające ścianę w kuchni, powinno to być zawsze szkło hartowane . Ze względu na swoją wyższą trwałość, oraz zapewnienie bezpieczeństwa użytkownikom, szkło hartowane nie bez powodu jest nieco droższe od zwykłego.

Pomimo to czasami jednak zdarza się nam wybrać tańszy wariant, warto wówczas pamiętać że oszczędność może być tylko pozorna, a taki szklany panel może wytrzymać o wiele mniej niż wykonany ze szkła hartowanego. W szczególności tam gdzie pojawia się duża różnica temperatur. Takim środowiskiem jest nasza kuchnia-miejsce gdzie spędzamy dużo czasu zarówno przygotowując posiłki jak i relaksując się przy filiżance kawy. Podczas gotowania z okolicy garnków wydziela się wysoka temperatura, która, gdy stoi on wystarczająco blisko ściany, kumuluje miejscowo w panelu szklanym. Dlatego szkło takie powinno charakteryzować się odpornością na punktowe nagrzewanie. Właśnie taką odpornością cechuje się szkło hartowane do kuchni, które z powodzeniem można aranżować  jak nam się tylko podoba.

 

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję