Panele szklane Warszawa

Panele szklane Warszawa – Centrum Szkla .eu Szkło z grafiką

Tanio wykończ wystrój mieszkania. Wykorzystaj panele szklane!

Szklane panele to popularny element wystrój, niemal każdego domowego pomieszczenia. Najczęściej stosowane są do wykończenia przestrzeni kuchennej. Gdzie nie dosyć, że świetnie wyglądają to spełniają praktyczną, nieocenioną rolę o której wspomnimy w dzisiejszym artykule.

Panele szklane weszły na stałe do aranżacji wnętrza nowoczesnych mieszkań i domów. Dlaczego stały się tak popularne? Zapraszam do lektury!

Szukasz wykonawcy, który wykona kompleksową usługę pomiaru, wycięcia i montażu szklanych paneli w Twoim domu?

Skontaktuj się z nami! Panele szklane Warszawa – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

Panele szklane jako element wystroju Twojego mieszkania

Szklane panele to doskonałe uzupełnienie wystroju w dowolnym pomieszczeniu mieszkania lub domu. Panele szklane charakteryzuje wysoka odporność na uszkodzenia i wysoką temperaturę – w szczególności szkło hartowane.

Stanowią mocną konkurencję dla standardowych rozwiązań, takich jak ścianki działowe. Do podzielenia pomieszczeń warto użyć szklane ścianki, które prezentują się znacznie bardziej okazale.

Wszechstronność to jedna z głównych i najważniejszych cech szklanych paneli. Najmodniejsze aranżacje wnętrze nie mogą obyć się bez szkła i praktycznie w każdej z nich dołączone są elementy szklane, które oczarowują swoim designem.

Panele szklane Warszawa

Panele szklane Warszawa – Lacobel czarny

Szklane panele to nieograniczona możliwość wyboru. Jakie są opcje?

Niezliczone możliwości personalizacji szklanych paneli, to chyba największa zaleta tego rozwiązania. W każdej opcji mamy do wyboru kilka opcji kolorystycznych, możliwość nadrukowania grafiki oraz dobór odpowiedniego kształtu i rozmiar szklanej tafli.

 

Panele szklane – rodzaje:

szkło hartowane do kuchni;

– lacobel biały;

– kolorowe szkło lacobel;

– szkło bezbarwne;

grafika na szkle nadrukowana na panelu.

 

  1. Szkło lacobel

To jedna z najczęściej wybieranych opcji, choćby ze względu na doskonałą relację cena-jakość. Lacobel służy przede wszystkim jako dekoracja, gdyż potencjalnie istnieje ryzyko jego rozbicia.

Powinno się unikać umieszczenia go w ciągach komunikacyjnych oraz w miejscach, gdzie występują wysokie temperatury – np. w kuchni.

 

  1. Szkło hartowane

Wykorzystuje się do wykonywania elementów takich jak kabiny prysznicowe, szklane zabudowy czy zabudowa do domowego kominka. Najczęściej jednak można zobaczyć je w kuchniach, a dokładnie nad kuchenkami.

Szkło hartowane jest odporne na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury, dzięki czemu doskonale sprawdza się, zarówno pod względem praktycznym jak i estetycznym.

 

  1. Szkło bezbarwne

Szkło bezbarwne daje wiele możliwości aranżacyjnych w domu. Fanów stylu industrialnego ucieszy, że szkło bezbarwne doskonale współgra z surowymi ścianami z cegły czy gresu. Wystarczy przykręcić panel szklany w strategicznym miejscu, żeby wyeksponować ciekawą fakturę ściany w naszym domu.

Ciekawym rozwiązaniem jest nadrukowanie lub namalowanie grafiki na powierzchni szkła, które zyska dodatkowego, ciekawego efektu aranżacyjnego. Szkło bezbarwne nadaje się również do wyróżnienia ważnego zdjęcia lub wyjątkowego obrazu.

Szukasz wykonawcy, który wykona kompleksową usługę pomiaru, wycięcia i montażu szklanych paneli w Twoim domu? Szkło hartowane, lacobel czy grafika na szkle to nasz chleb powszedni.

Skontaktuj się z nami! Panele szklane Warszawa – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

Panele szklane Warszawa

Panele szklane Warszawa – szkło do kuchni Centrum Szkla .eu

Szklane panele – idealna czystość

Szczególnie zadowolone będą zapracowane Panie domu, które na każdym kroku starają się ograniczyć sobie ilość codziennej obowiązków – w tym sprzątania. Szklane panele to doskonały wybór dla osób, które chcą zaoszczędzić czas i cieszyć się nim na swój ulubiony sposób.

Panele szklane łatwo utrzymać w czystości. Wystarczy użyć zwyczajnej ścierki i płynu do szyb, a wszystkie plamy i zabrudzenia znikają, jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki.

To ogromna zaleta szklanych paneli.

W odróżnieniu od zwykłych ścian, płytek ceramicznych czy powierzchni o chropowatej fakturze – mycie paneli to sama przyjemność. Zamiast wielogodzinnego szorowania, wystarczy zaledwie kilka minut, żeby doprowadzić szklane panele do stanu początkowego.

Panele szklane Warszawa

Panele szklane Warszawa – Grafika na szkle

Panele szklane – cena zakupu

Wycena wykonania szklanego panelu jest uzależniona od wielu czynników – jakości materiałów, rozmiaru tafli, grubości szkła, wybranego rozwiązania i sposobu montażu.

 

– Szkło hartowane – od około 400 zł za m2;

– Szkło lacobel – od około 160 zł za m2;

– Szkło bezbarwne – od około 80 zł za m2.

 

Ilości rozwiązań z wykorzystaniem szkła jest nieskończenie wiele. Komplikacje zaczynają się kiedy musimy sięgnąć do portfela. Tańsze rozwiązania mogą okazać się równie dobre, co te z wyższej półki, a różni je tylko jakość materiałów i wykończenia. Gwarantujemy, że finalny efekt będzie świetny!

 

Potrzebujecie pomocy profesjonalistów w doborze wysokiej jakości paneli do Waszego mieszkania?

 

Skontaktuj się z nami! Panele szklane Warszawa – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu

Panele szklane Warszawa

Panele szklane Warszawa – Grafika na szkle

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<