Wyceny i pytania:

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Zakupy w internecie
Napisz do nas
Godziny otwarcia punktów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Telefony odbieramy do 20:00

Najwyższa jakość

Wróć na stronę główną

Szkło najwyższej jakości

Szkło jest efektownym materiałem wykończeniowym. Może pełnić zarówno rolę dekoracyjną, jak i użytkową. Można je zamontować niemal na każdej powierzchni. Dzięki panelom szklanym można nadać każdemu wnętrzu oryginalności, a za pomocą szklanych zabudów wydzielić przestrzeń bez zaciemniania jej. W naszej firmie oferujemy najwyższej jakości szkło, które pasuje do każdego wnętrza i przygotowywane jest na wymiar, a także wszelkie akcesoria i materiały do montażu.

Nasze szkło pochodzi od sprawdzonych i renomowanych producentów, posiada certyfikaty jakości i jest bezpieczne dla środowiska.

 

Szeroka oferta szkła

Oferta naszej firmy obejmuje m.in. szklane drzwi i ścianki działowe. Powstają one z hartowanego szkła, a dzięki nowoczesnym okuciom stanowią bezpieczną i efektowną przegrodę między pomieszczeniami. Na drzwiach i ściankach działowych możemy wykonać dowolny nadrukach lub wypiaskować efektowne wzory. Wykonujemy również balustrady ze szkła hartowanego i klejonego, które mogą przepuszczać dowolną ilość światła w zależności od wybranego wzoru graficznego i koloru na szkle.

Szczególnie efektownie wyglądają szkła stosowane zamiast klasycznych płytek ceramicznych i okładzin ściennych. Panele szklane, lacobel i matelac oszczędzają kłopotów z układaniem płytek i trudnym fugowaniem. Nasza oferta obejmuje też docinane na wymiar lustra. Na każdym z oferowanych przez nas szkieł możemy wykonać dowolne grafiki. Na życzenie klienta szkło może też być zahartowane.

 

szkło bardzo wysokiej jakości
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję