Zadzwoń do nas

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia oddziałów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Kontakt telefoniczny - 20:00

LUSTRO ZŁOTE-BRĄZOWE
LUSTRA KRAKÓW, LUSTRA WARSZAWA

KOLOR LUSTRA-ODCIEŃ BRĄZU WPADAJĄCY W CIEMNO ZŁOTY

Lustra Duże - Kraków, Warszawa

Opis

Lustra złote-brązowe to kolejna niestandardowa propozycja dla klientów szukających oryginalnych rozwiązań. Jest to szkło o brązowym odcieniu, które wpada w ciemno złoty ton, a dzięki temu pomieszczenie, w którym takie lustro zostanie umieszczone zyska na przytulności i cieple. Lustra złote szczególnie dobrze prezentują się w połączeniu z marmurem, granitem i drewnem.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
  • docinanie luster
  • szlifowanie i polerowanie krawędzi
  • wycinanie otworów, wcięć i wycięć
  • usługa fazowania
  • piaskowanie
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Kolory luster
U nas możecie państwo nabyć lustra brązowe, grafitowe, zielone, a także standardowe- srebrne. Grubości tych produktów jakie jesteśmy w stanie wykonać oscylują w granicach 2-6 mm i zazwyczaj skupiamy się na 4mm lustrach. Montaż tych luster (jaki również zapewniamy) odbywa się zazwyczaj w sposób: klejenie luster pomiędzy płytki ceramiczne, klejenie w sposób bezpośredni do ściany, przykręcanie produktu na dystansach oraz zawieszanie ich na zawieszkach. Lustro na zamówienie, czyli w wymiarach, kolorze i kształcie ściśle przez Państwa określonych znajdzie wiele zastosowań, np. jako blaty w kuchni bądź okładziny ścian. Na życzenie, piaskujemy lustra wykonując na nich określone napisy bądź grafiki (logo firmy, hasła przewodnie i tym podobne). Dzięki temu, produkty nasze nabierają oryginalności i niepowtarzalności, która z pewnością zostanie doceniona przez innych. Wstępne pomiary wykonujemy po zaakceptowaniu szacunkowego kosztorysu.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję