Zadzwoń do nas

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia oddziałów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Kontakt telefoniczny - 20:00

LUSTRO ZIELONE
LUSTRA KRAKÓW, LUSTRA WARSZAWA

KOLOR LUSTRA-JASNA ZIELEŃ

Lustra Duże - Kraków, Warszawa

Opis

Lustra zielone to lustra srebrne wykonane na powłoce zielonego szkła. Taka kombinacja tworzy ciekawy efekt. Dobrze spisze się zarówno w pomieszczeniach o ciepłej kolorystyce jak i nowoczesnych chłodnych projektach. Zielony kolor lustra zasługuje na szczególną uwagę osób szukających wyciszenia.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
  • docinanie luster
  • szlifowanie i polerowanie krawędzi
  • wycinanie otworów, wcięć i wycięć
  • usługa fazowania
  • piaskowanie
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Nasz sklep z lustrami Lustra sklep - czyli nasz sklep z lustrami dostępnymi od ręki, to sklep, w którym znajdziecie Państwo niepowtarzalne lustra nadające się zarówno do łazienki, sypialni, jak i kuchni czy salonu, a także do przedpokoju. Oferujemy produkty wysokiej jakości, przy których wytworzeniu pracuje dobrze wykwalifikowany zespół fachowców. W naszej ofercie można znaleźć lustra w różnych kolorach, istnieje także możliwość piaskowania na nich dowolnych wzorów, np. motywów ozdobnych, napisów, czy nawet logo firmy. Jeśli nie znajdziecie Państwo w sklepie czegoś co spełniałoby oczekiwania w 100%, istnieje możliwość dorobienia elementu na życzenie bądź złożenia indywidualnego zamówienia na lustro na wymiar. Wówczas po wstępnych rozmowach i określeniu kosztów dokonujemy pomiarów, produkujemy lustro, a następnie je montujemy, ewentualnie przekazujemy do rąk własnych na terenie Krakowa lub Warszawy bądź wysyłamy.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję