Zadzwoń do nas

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia oddziałów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Kontakt telefoniczny - 20:00

LUSTRO SREBRNE STANDARD
LUSTRA KRAKÓW, LUSTRA WARSZAWA

KOLOR LUSTRA-SREBRNY

Lustra Duże - Kraków, Warszawa

Opis

Lustra srebrne to bazowy i podstawowy produkt, na którym wykonujemy 90% zleceń, ponieważ te lustra są najbardziej uniwersalne i nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia. Srebrny kolor lustra to taki, który przeważnie widzisz w większości pomieszczeń. Lustra srebrne to najbardziej neutralny kolor luster stosowanych w budownictwie. Zamawiając lustro zwykłe czy standardowe, czy po prostu lustro otrzymasz właśnie ten produkt. Pozostałe kolory luster są to kolory niestandardowe.
Lustra srebrne naszej produkcji cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników ze względu na swoją trwałość.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
  • docinanie luster
  • szlifowanie i polerowanie krawędzi
  • wycinanie otworów, wcięć i wycięć
  • usługa fazowania
  • piaskowanie
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra w kolorze srebrnym i nie tylko
Lustro srebrne, czyli standardowe, grafitowe, brązowe i zielone, to modele, które oferujemy Państwu zarówno w sklepie- dostępne od ręki, jak i wykonywane na wymiar- na indywidualne zamówienie. W naszej ofercie znajduje się również montaż luster, pomiar luster, a także ich transport w wyznaczone miejsce. Produkty te, dostępne są w grubościach od 2 do 6 mm, a podstawowa ich grubość, na której pracujemy wynosi 4mm. Na chwilę obecną, istnieje możliwość odbioru osobistego towaru na terenie Krakowa bądź Warszawy. W celu wstępnej wyceny, dokonywanej przed rozpoczęciem pomiarów, prosimy kontaktować się telefonicznie lub mailowo. Tworzymy lustra, które znajdą zastosowanie jako panele na blatach w kuchni, zamiast płytek w łazience, zabezpieczenie półek i stołów, okładziny ścian, fronty szaf i szafek, dekoracja ścienna, a także powiększenie optyczne pomieszczeń. Nasze przedsiębiorstwo, realizuje również projekty na terenie całego kraju, nie stanowi zatem żadnego problemu Państwa miejsce zamieszkania.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję