Lustro na wymiar Warszawa

Lustro na wymiar

Lustro na wymiar – stylowa dekoracja do mieszkania

Wybierając dekoracje do mieszkania, nie możemy zapomnieć o wyposażeniu domowych pomieszczeń w lustra na wymiar Twojego mieszkania.

Lustra doskonale sprawdzają się przy wystroju wnętrza mieszkania. Optycznie powiększają dostępną przestrzeń użytkową, dlatego są szczególnie polecane do niewielkich mieszkań. Dzięki temu można osiągnąć niesamowity efekt i powiększyć dostępną przestrzeń w mieszkaniu, co najmniej dwukrotnie!

Dodajmy do tego stylowe ramy oraz fantazyjne rozmieszczenie luster i uzyskamy niesamowity efekt, który będzie oszałamiał każdego – zarówno domowników jak i gości.

Szukasz luster na wymiar? Koniecznie skontaktuj się z nami! Przyjedziemy, wymierzymy i stworzymy Twój indywidualny projekt, skrojony na Twoje potrzeby.

Lustro na wymiar – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

Lustro na wymiar jako ważny element aranżacji wnętrza

Lustra mają spełniać swoją podstawową oczywistą funkcję i tak było przez wiele lat. Rozwój sposobów aranżacji mieszkania zaczął wykorzystywać lustra, jako elementy dekoracji wnętrza.

Artystyczne lustra na wymiar zaczęły przybierać różne kształty i są oprawiane w stylowe ramy, które mają dopasować się do zróżnicowanych stylów panujących w naszych domowych wnętrzach.

Trzeba pamiętać, że nie wszystkie lustra muszą spełniać praktyczną rolę. Mogą służyć wyłącznie jako dekoracja. Jednak w łazience to centralny punkt pomieszczenia, gdzie wszyscy domownicy oporządzają się przed wyjściem do swoich codziennych obowiązków.

 

Lustra łazienkowe do małej i dużej łazienki

Niesamowitą cechą luster jest ich zdolność do optycznego powiększania przestrzeni. Dlatego warto zamówić lustra na wymiar, które będą idealnie dostosowane do rozmiaru i stylu łazienki. Pozwoli to maksymalnie wykorzystać aranżacyjne cechy luster.

Przed zamówieniem lustra na wymiar należy wyposażyć łazienkę w pozostałe części armatury. Lustro jest ostatnim elementem, który montuje się w trakcie remontu. Jak wszystkie części łazienki będą na swoim miejscu, nasz specjalista zdejmie wymiary i przygotujemy lustro na wymiar, które będzie idealnie pasować do Waszej łazienki.

Zaletą zamówienia lustra na wymiar, jest możliwość dobrania dodatkowych opcji dekoracyjnych, takich jak – oświetlenie lustra, designerska rama oraz rodzaj szkła.

Lustra na wymiar w domowym salonie

Centralne pomieszczenie w domu jest wizytówką domowników. Zdecydowanie zasługuje na wyróżnienie, wyjątkową spersonalizowaną aranżacją do której idealnie nadadzą się lustra na wymiar oraz inne szklane dodatki – szklane panele czy szkło z grafiką.

Niezależnie od stylu panującego w domu, można dobrać odpowiednie ramy, kształty i rodzaj lustra, które wkomponuje się we wnętrza salonu.

Lustrzane tafle odbijają światło, dzięki temu optycznie powiększają wszelkie pomieszczenia, co jest szczególnie ważne w niewielkich mieszkaniach. Dodatkowe refleksy w dużych salonach spotęgują wrażenie dużej przestrzeni.

Połączenie luster oraz obrazów nada pomieszczeniu charakteru, co pozwoli zadziwiać gości niesamowitą aranżacją salonu.

 

Przedpokój – obowiązkowe miejsce do zamontowania lustra na wymiar

Lustra mają naturalne właściwości, które pozwalają na optyczne zwiększenie dostępnej przestrzeni w danym pomieszczeniu. Korytarz przedpokoju jest zazwyczaj wąski i ciemny. Co się stanie, jeżeli wpuścimy do niego trochę światła?

Powieszenie lub postawienie lustra to idealne rozwiązanie, które zmieni ciemny korytarz w przytulne i jasne miejsce. To szczególnie istotne przy niewielkich, domowych metrażach. Lustra na wymiar pozwolą optycznie powiększyć pomieszczenia, a dzięki refleksom dodatkowo je rozświetlą.

Duże czy małe lustra do przedpokoju?

Duże lustra naścienne sprawdzą się, zarówno w niewielkich przedpokojach jak i tych bardziej przestronnych. Obszerna tafla optycznie powiększy przestrzeń w małym, ciemny korytarzu przedpokoju. To samo w sobie ociepli wizerunek mieszkania i zmniejszy klaustrofobiczny charakter tego pomieszczenia.

Ciekawym rozwiązaniem jest zastosowanie kilku mniejszych luster, gdzie każde z nich będzie miało różne ramy w podobnym stylu. Fantazyjnie rozwieszone stworzą ciekawą, designerską aranżację. W tym wypadku należy przemyśleć zamówienia luster na wymiar, które będą idealnie dopasowane do rozmiaru pomieszczenia.

 

Jakie parametry powinno mieć dobre lustro na wymiar?

Lustro którego używamy na co dzień, powinno mieć odpowiednie wymiary. Wygodne, szerokie lustro pomaga w codziennych zabiegach pielęgnacyjnych. Dodatkowo można pomyśleć o zamontowaniu oświetlenia, które pomoże przygotować się do porannego wyjścia.

Szkło hartowane to doskonały materiał na lustro. Nie bez powodu nazywane jest „szkłem bezpiecznym”. Bardzo trudno je rozbić, a jeżeli tak się stanie to odłamki będą całkowicie niegroźne.

Lustra na wymiar Warszawa – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu

 

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<