Zadzwoń do nas

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia oddziałów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Kontakt telefoniczny - 20:00

LUSTRO GRAFITOWE
LUSTRA KRAKÓW, LUSTRA WARSZAWA

KOLOR LUSTRA-JASNY GRAFIT

Lustra Duże - Kraków, Warszawa

Opis

Lustra grafitowe mogą spełniać wiele funkcji. Poza tym, że można się w nich przeglądać, powiększać w nich optycznie przestrzeń, stosować jako wypełnienie między płytkami czy na frontach szaf, spełniają też funkcje dekoracyjne. Projektując wnętrze i jego kolorystykę warto uwzględnić ciekawy efekt jaki wnoszą lustra grafitowe – nowoczesność i industrialny klimat. Szczególnie polecamy lustra grafitowe do: frontów szaf, przedpokojów, restauracji, klubów, gabinetów. Takie lustro doskonale też wygląda pod szafkami kuchennymi.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
  • docinanie luster
  • szlifowanie i polerowanie krawędzi
  • wycinanie otworów, wcięć i wycięć
  • usługa fazowania
  • piaskowanie
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra- nieodłączny element każdego domu
Nieodłącznym elementem każdego domu czy też mieszkania jest lustro. To właśnie przy nich układamy fryzury, robimy makijaż, myjemy zęby i przeglądamy się przed wyjściem. Spokojnie zatem można stwierdzić, że przedmioty te ciężko zastąpić czymkolwiek innym. Produkty te bez problemu znajdziemy w wielu sklepach, jednakże nie zawsze spełniają one nasze oczekiwania. Tutaj na pomoc przychodzą lustra na wymiar, które produkujemy. Lustra na wymiar to wręcz idealna opcja dla osób, które kochają oryginalność i ponadprzeciętność, a także pragną mieć w swoim posiadaniu produkt w niestandardowych wymiarach. Warto zatem zwrócić się po darmową i do niczego niezobowiązującą wycenę, a potem czekać już tylko na spektakularny efekt końcowy, który z pewnością zachwyci niejednego. Dzięki takim właśnie rozwiązaniom, sprawiamy, że wnętrza nasze nabierają jedynego w swoim rodzaju charakteru.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję