Zadzwoń do nas

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia oddziałów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Kontakt telefoniczny - 20:00

LUSTRO BIAŁE CLEAR
LUSTRA KRAKÓW, LUSTRA WARSZAWA

KOLOR LUSTRA-LUSTRO OPTIWHITE

Lustra Duże - Kraków, Warszawa

Opis

Lustra białe to produkt z wyższej półki. Zaprojektowane dla bardzo wymagających klientów, którzy szukają doskonałego odbicia i nieskazitelnego szkła o podwyższonej przejrzystości. Lustra opti-white nazywane są często lustrami kryształowymi ze względu na swoje właściwości. Choć luster kryształowych już się nie produkuje jak to miało kiedyś miejsce, to właśnie lustra białe opti-white są ich godnymi następcami. Jeżeli poszukują Państwo luksusu, lustra opti-white to oferta idealna dla Was lub jeżeli są Państwo projektantami wnętrz – dla Waszego wymagającego klienta.
Lustra białe opti-white doskonale spisują się również w gabinetach zabiegowych, kosmetycznych, fryzjerskich, w miejscach gdzie perfekcja odbicia ma szczególne znaczenie.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
  • docinanie luster
  • szlifowanie i polerowanie krawędzi
  • wycinanie otworów, wcięć i wycięć
  • usługa fazowania
  • piaskowanie
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra na wymiar cena
Cena lustra to kwestia indywidualna. To ile wyniesie wykonanie dla Państwa lustra na zamówienie, zależy od bardzo wielu czynników. Rolę odegra tutaj wielkość, kształt, a przede wszystkim rodzaj pożądanego produktu. Wszystko to wpłynie na finalny koszt jaki Państwo poniosą, w związku z wykonaną przez nas pracą. Dlatego też warto wysłać jak najdokładniejszy opis wraz ze szkicami, a nawet i fotografiami miejsca, w którym będzie umieszczone lustro. Obowiązkowym jest podanie szczegółowych oczekiwanych wymiarów, a także kształtu oraz kolorystyki. Wykonywana przez naszych pracowników wycena wstępna jest całkowicie darmowa i do niczego Państwa nie zobowiązuje. Informacje o szacunkowych kosztach można pozyskać zarówno telefonicznie jak i mailowo. Pomiary dokonywane są dopiero po przekazaniu wyceny oraz jej akceptacji przez klienta. Wówczas ruszają wszelkie prace.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję