Wyceny i pytania:

---- ----

---- ----

Zakupy w internecie
Napisz do nas
Godziny otwarcia punktów:

-- Pn-Pt: --:-- - --:--

-- Pn-Pt: --:-- - --:--

-- do --

LUSTRA ZŁOTE

KOLORY LUSTER OZDOBNYCH - LUSTRO ZŁOTE

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra złote to kolejna niestandardowa propozycja dla klientów szukających oryginalnych rozwiązań.

Jest to szkło ozdobne o brązowym odcieniu, które wpada w ciemno złoty ton. Dzięki temu pomieszczenie, które udekorowane zostanie takim lustrem zyska na przytulności i cieple. lustra złote szczególnie dobrze prezentują się w połączeniu z marmurem, granitem i drewnem. Są  wykorzystywane w nowoczesnych designerskich projektach.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra złote – skąd to nazewnictwo?

W naszej ofercie dostępne są lustra:
- grafitowe
- zielone
- srebrne
-brązowe
Jednak produkt który zapewne w szczególności może Państwa zainteresować to lustra złote, w końcu gdyby nie to, nie trafili by Państwo tutaj. Choć ze złotem niewiele mają wspólnego, to ich kolor został właśnie tak ochrzczony przez Państwa - naszych klientów. W bazie produktów ich nazwa widnieje jako właśnie lustra brązowe dlatego wyjaśniamy lustra złote, to lustra brązowe które przyjęły się pod roboczą nazwą lustra złote.
Nie zmienia to faktu, że kolor tych zwierciadeł jest przepiękny, a nowo przyjęte nazewnictwo tylko je uszlachetnia, na co z całą pewnością lustra złote sobie zapracowały.

Lustra złote, czy potrafią zmienić wnętrze?

Na pewno nie raz widzieliście pomieszczenie, które jest świeżo po remoncie i nie ma jeszcze w nim zainstalowanego lustra. Dobrze wiemy jak dużo się zmienia po jego instalacji. Wnętrze nabiera rumieńców i w końcu jest tak, jak powinno być. Wyobrażany sobie teraz ,że w miejsce lustra srebrnego montujemy lustro złote. Efekt musi być niesamowity, w szczególności w łazienkach w czarnym industrialnym wykończeniu.
Lustra złote, a dokładnie ich próbniki do obejrzenia są w naszych oddziałach.
Zapraszamy, może zamiast koloru standardowego wybierzecie lustro złote?
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję