LUSTRA ZIELONE

KOLORY LUSTER OZDOBNYCH - LUSTRO ZIELONE

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra zielone – dekoracyjne Kraków i Warszawa

Lustra w o zielonym zabarwieniu to lustra srebrne wykonane na powłoce zielonego szkła. Taka kombinacja tworzy ciekawy efekt. Dobrze spisze się zarówno w pomieszczeniach o ciepłej kolorystyce jak i nowoczesnych chłodnych projektach. Zielony kolor lustra zasługuje na szczególną uwagę osób szukających wyciszenia.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra zielone – gdzie kupić?

Lustra zielone dostępne są u nas praktycznie od ręki. U nas znajdziecie niepowtarzalne lustra ozdobne nadające się zarówno do łazienki, sypialni, jak i kuchni czy salonu, a także do przedpokoju. Oferujemy produkty wysokiej jakości w szczególności kolorowe lustra zielone, przy których wytworzeniu pracuje dobrze wykwalifikowany zespół fachowców. W naszej ofercie są też lustra innych kolorach. Istnieje także możliwość piaskowania na nich dowolnych wzorów, np. motywów ozdobnych, napisów, czy nawet logo firmy.
Po wstępnych rozmowach i określeniu kosztów dokonujemy pomiarów, produkujemy lustro, a następnie je montujemy, ewentualnie przekazujemy do rąk własnych na terenie Krakowa lub Warszawy bądź wysyłamy. Lustra z montażem dostępne są na tą chwile tylko w Małopolsce.

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję