LUSTRA Z PODŚWIETLENIEM

ZASTOSOWANIE I TYPY LUSTER - LUSTRA Z PODŚWIETLENIEM

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra z podświetleniem – mogą powstać na kilka prostych sposobów.

Na etapie projektowania lustra z podświetleniem, należy uwzględnić jak wykorzystane zostanie źródło światła, jakie ono będzie i jaki efekt chcemy osiągnąć. Iluminacja może pochodzić z takich źródeł światła jak jarzeniówki czy podświetlenie LED. Należy zaplanować wówczas odpowiednie poprowadzenie przewodów zasilających i załączających światło.

 

Lustro może być oświetlone na trzy sposoby:

 

– źródło światła może pochodzić zza lustra
– źródło światła może przechodzić przez wypiaskowaną część lustra
– na obydwa sposoby jednocześnie

 

Jeżeli planują Państwo takie lustro prosimy o skontaktowanie się z nami w celu omówienia szczegółów.

 

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra z podświetleniem – ile to może kosztować?

Jeśli chcecie Państwo dowiedzieć się ile dokładnie będzie kosztowało zamówienie u nas lustra z podświetleniem na wymiar, należy skontaktować się z nami. Ponieważ lustro to składa się z wielu elementów ciężko jest na oko wycenić nawet 1mkw takiego lustra. Najlepiej zrobić to poprzez dostępny formularz lub telefonicznie. Podczas rozmowy, prosimy o jak najdokładniejsze opisanie swoich oczekiwań, a najlepiej zrobienie i wysłanie również do nas zdjęć planowanego miejsca montażu oraz szkic - przykłady produktów jakie chcielibyście Państwo, abyśmy wykonali.
Jedynie na tej podstawie możliwa będzie dokładna i rzetelna wycena wszelkich prac związanych z wykonaniem lustra z podświetleniem.
Przede wszystkim ważne jest omówienie oczekiwanych rezultatów. Po ustaleniu wszelkich szczegółów, nasi wykwalifikowani pracownicy sporządzają dla Państwa kosztorys uwzględniający wszystkie wykonane przez nas czynności.

Lustra z podświetleniem galeria:


© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję