LUSTRA SREBRNE

KOLORY LUSTER - LUSTRO SREBRNE

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra srebrne Kraków i Warszawa na zamówienie

Jest to podstawowy produkt wysokiej jakości,  na którym wykonujemy 90% zleceń, ponieważ te lustra są najbardziej uniwersalne i nadają się praktycznie do każdego pomieszczenia. Srebrny kolor lustra to taki, który przeważnie widzisz w większości pomieszczeń. Lustra srebrne to najbardziej neutralny kolor luster stosowanych w budownictwie. Zamawiając lustro zwykłe czy standardowe, czy po prostu lustro otrzymasz właśnie ten produkt. Pozostałe kolory luster są to kolory niestandardowe.
Lustra srebrne naszej produkcji cieszą się doskonałą opinią wśród użytkowników ze względu na swoją trwałość.

 

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra srebrne - czyli standardowe - nasza oferta


Lustro srebrne, to lustra w standardowym kolorze, które oferujemy Państwu zarówno w sklepie jak i dostępne od ręki lustra na wymiar. Wykonywane są na wymiar- według indywidualnych wymiarów. W naszej ofercie znajduje się również montaż luster, pomiar luster, a także ich transport w wyznaczone miejsce. Produkty te, dostępne są w grubościach od 4 do 5 mm, a podstawowa ich grubość, na której zwykle pracujemy wynosi 4mm.

Kraków- lustra dostępne są tu z montażem ,pomiarem oraz transportem lub odbiorem osobistym.

Warszawa – tu, przyjmujemy zamówienia z odbiorem osobistym lub realizowane wysyłkowo.

W celu wstępnej wyceny, dokonywanej przed rozpoczęciem pomiarów, prosimy kontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo.

Produkujemy również lustra, które znajdują zastosowanie jako panele na blatach w kuchni, zamiast płytek w łazience, zabezpieczenie półek i stołów, okładziny ścian, fronty szaf i szafek, dekoracja ścienna, a także służące do powiększenia optycznego pomieszczeń. Centrum szkła eu realizuje również projekty na terenie całego kraju, nie stanowi zatem żadnego problemu Państwa miejsce zamieszkania.
Lustra srebrne można zamówić również z wysyłką do czego gorąco zachęcamy.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję