Lustra Na Zamówienie

Lustra Na Zamówienie – CentrumSzkla.eu

Jak wykorzystać lustra na zamówienie w aranżacji wnętrza?

Lustra to niezbędny element aranżacji każdego wnętrza. Z powodzeniem zastępują obrazy i pełnią równie ważna rolę dekoracyjną, szczególnie jeżeli są oprawione w stylowe ramy.

Dzięki wprowadzeniu luster do naszych pomieszczeń, optycznie zwiększają ich objętość i wprowadzają niepowtarzalny, lekko tajemniczy nastrój.

Doskonale dobrane lustro to komfort na lata. Często zdarza się, że żadne ze sklepowych luster nie spełnia naszych oczekiwań. Istnieje możliwość stworzenia lustra na zamówienie, które będzie spełniać wszystkie Wasze wymagania. Dowolny projekt, rozmiar i ramy dają duże pole do popisu w aranżacji wnętrza.

Feng-shui czy praktyczność? Lustro w sypialni

Starożytna sztuka feng-shui głosi, że w sypialni w ogóle nie powinno być żadnego lustra, gdyż zakłócają energię życiową i powodują niepokój.

Przy obecnym, nowoczesnym nurcie aranżacyjnym lustra w sypialni to standard. Najczęściej możemy je zobaczyć na sypialnianych szafach z drzwiami przesuwnymi, co jest bardzo praktycznym rozwiązaniem.

Stylową wariacją jest wstawienie luster ze szprosami, zamiast standardowych luster na drzwiach przesuwnych. Odpowiednie podzielenie powierzchni lustra nada wnętrzu niepowtarzalnego charakteru i stylowego sznytu.

Możemy zastosować inne rozwiązania, jak wstawienie do sypialni toaletki z dużym lustrem lub powieszenie lustra nad zagłówkiem łóżka. Polecamy stworzyć własny projekt i wybrać lustra na zamówienie do Waszej sypialni. Własny projekt sprawdzi się znacznie lepiej, niż zwyczajne lustro z marketu budowlanego.

Lustra w aranżacji łazienki – lustra łazienkowe

Gdzie jak gdzie, ale w łazience lustro to obowiązkowy element wyposażenia. Łazienki to zazwyczaj najmniejsze pomieszczenia w całym mieszkaniu. Średnio mają mniej niż 5m2, co nie sprzyja komfortowi użytkowania. Przy projektowaniu mieszkań, zazwyczaj wykorzystuje się przestrzeń łazienkową, na rzecz przestronnego salonu czy sypialni.

W tym przypadku, umieszczenie dużego lustra w małej łazience, optycznie powiększy przestrzeń. Jak wiadomo w dobrze zaprojektowanej łazience zmieści się cała armatura łazienkowa i pozostanie miejsce na duże, komfortowe lustro. W którym będą mogły oporządzać się dwie lub nawet trzy osoby, z zachowaniem pełnego komfortu.

Co stoi na przeszkodzie, żeby wstawić do łazienki lustro na zamówienie, które sam zaprojektujesz?

Lustro to serce łazienki, więc powinno zostać ciekawie zaaranżowane. Nie dajmy zamykać się w ramach i standardowych modelach. Lepiej zamknijmy w ramie lustro, które zyska dzięki niej wyjątkowy charakter i ponadczasowy styl.

Do naszej dyspozycji mamy tysiące różnych opcji, od ram rustykalnych po stylowe glamour. To tyczy się również rodzajów szkła i jego kształtów.

W łazience panuje jedna, podstawowa zasada – „Im więcej przeszklenia, tym lepiej”.

Lustra do przedpokoju

Przedpokój to zazwyczaj małe, klaustrofobiczne pomieszczenie przejściowe, które służy wyłącznie jako miejsce do ubierania się przed wyjściem do szkoły czy pracy.

Magiczna moc luster pomoże w urządzeniu przedpokoju. Jak już wiecie, lustra optycznie powiększają pomieszczenia. Dlaczego, więc ich nie wykorzystać? Duża lustrzana tafla odmieni mały, ciasny przedpokój w pozornie przestronne wnętrze.

Nie możesz powiesić lustra, bo masz za mało miejsca na przedpokojowej ścianie? Zastanów się nad zaprojektowanie lustra na zamówienie, które idealnie wpasuje się w pozostałą przestrzeń.

Innym rozwiązaniem jest pionowe lustro stojące, które można dodatkowo doposażyć w małe wieszaczki lub półkę na drobiazgi.

Dobranie lustra do przedpokoju powinno zostać dobrze zaplanowane a zakup nie powinien być przypadkowy. Jeżeli w Waszych żyłach płynie nutka aranżacji, zaplanujcie zakup lustra na zamówienie. Dzięki zdolnościom projektowania będziecie mogli zamówić lustra, które spełni wszystkie wymagania i doskonale uzupełni wystrój przedpokoju.

Lustra w salonie – inspiracje wystroju salonu

Salon to serce całego domu. Panujący w nim klimat powinien zachęcać do spędzenia w nim długich godzin wraz z rodziną. Uzupełnienie wystroju o lustra sprawi, że optycznie powiększy się przestrzeń salonu, a naturalne światło słoneczne będzie rozjaśniało jego wnętrze ze zdwojoną mocą.

Centralne pomieszczenie domu powinno być wizytówką domu. Przyozdobienie ścian lustrami i obrazami da niesamowity efekt wizualny, szczególnie jak będą zawieszone na przeciwległych ścianach salonu. Pamiętajcie o zróżnicowania ram obrazów i luster. Jednolitość w różnorodności możecie uzyskać zamawiając obrazy i lustra na zamówienie. Miejscowy malarz na pewno stworzy Wam wyjątkową kolekcję. Oszałamiający efekt – gwarantowany.

Nie zapomnij zamontować lustra w kuchni

Kuchenne lustro to obowiązek, szczególnie w niewielkich pomieszczeniach. Postaw je razem z innymi ozdobami a na pewno spełni swoją dekoracyjną rolę. Doskonale wyglądają oszklone blaty kuchenne lub wyspa kuchenna zabudowana szklanymi taflami. W tym przypadku musisz zaprojektować i kupić lustra na zamówienie, które zostaną wbudowane w konstrukcję wyspy.

Szczególnie popularne są lustrzane fronty kuchennych szafek, które optycznie powiększają przestrzeń. Tak jakby kuchnia była co najmniej dwa razy większa.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<