LUSTRA NA WYMIAR

ZASTOSOWANIE I TYPY LUSTER - LUSTRA NA WYMIAR

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra na wymiar – dopasowane idealnie na ścianę

Lustra na wymiar to niepowtarzalne, wysokiej jakości lustra, które wykonywane są przez nas specjalnie na Państwa potrzeby. W myśl zasady „klient nasz Pan”, do każdego z Państwa podchodzimy w sposób indywidualny, starając się dobrać najodpowiedniejsze rozwiązanie tak, aby sprostać wszelkim wymaganiom.

 

Maksymalny wymiar lustra , który dostępny jest w Centrum Szkła Eu to:

320cm  x 180xm

 jako jeden element

 

Nasze lustra na wymiar montujemy na życzenie, a jeśli nie ma takiej potrzeby, możecie Państwo odebrać je osobiście w Krakowie lub Warszawie. Dokładamy wszelkich starań aby nasz każdy klient był zadowolony. Dla utrzymania najwyższej jakości luster na wymiar pracujemy na najlepszych dostępnych materiałach zapewniając jakość i wytrzymałość na długie lata korzystania z nich.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra na wymiar to bez wątpienia element, bez którego nie obejdzie się żaden dom


Każdy z nas posiada ich w swoim mieszkaniu czy domu co najmniej kilka, zwierciadła te towarzyszą nam praktycznie każdego dnia. Lustro na wymiar to lustro zrobione z myślą o kliencie. Produkty te są wykonywane w Krakowie na zamówienie a to znaczy, że otrzymamy je w niemalże każdym wymarzonym wymiarze co daje duże możliwości w urządzeniu wnętrz. Możemy odebrać lustra osobiście na terenie Krakowa lub Warszawy bądź wybrać wysyłkę, która będzie dobrze zabezpieczona odpowiednim materiałem. Lustra na wymiar to idealne rozwiązanie dla osób, które szukają tych produktów w niestandardowych wymiarach czy kształtach. Decydując się na nie zaoszczędzimy wiele czasu, który stracilibyśmy na chodzenie po sklepach w poszukiwaniu odpowiedniego produktu.


Lustra na wymiar - realizacje

Poniżej przedstawiamy zdjęcia z realizacji luster na wymiar w Krakowie. W większości lustra te fotografowane są bezpośrednio po montażu u Państwa.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję