Lustro na wymiar Kraków - producent dobrych luster Centrum Szkła eu

Lustro na wymiar Kraków – luster Centrum Szkła eu

Lustra na wymiar – do przedpokoju i korytarza, łazienki

W każdym domu muszą znaleźć się nieodłączne elementy wystroju, a między innymi lustra, które umieszcza się we wszystkich pomieszczeniach.

To uniwersalny dodatek, który spełnia rolę dekoracyjną i praktyczną. Skrojenie lustra na wymiar i dodanie pięknej ramy, tworzy niesamowicie ozdobny element dekoracji wnętrza naszego mieszkania.

 

Czy poszukujecie odpowiedniego lustra do Waszego mieszkania? Wymierzymy i wykonamy projekt zgodnie z Waszymi oczekiwaniami.

Lustra na wymiar Kraków – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

Obecne trendy na rynku luster

Duże lustra tworzone na wymiar mieszkania wiodą prym w nowoczesnych aranżacjach mieszkań. Dodanie interesujących ram, dodatkowo potęguje efekt dekoracyjny i wprawia w zdumienie za każdy razem.

Lustra doskonale się prezentują w każdym pomieszczeniu. Istnieją tysiące możliwości i kombinacji z wyborem rodzaju szkła, ramy i kształtu tafli. Obecnie popularnym trendem jest fazowanie lustra, co szczególnie widać w nowoczesnych łazienkach.

 

Lustra na wymiar do przedpokoju. Dlaczego są takie ważne?

Duża lustrzana powierzchnia odgrywa rolę praktyczną i dekoracyjną w każdym przedpokoju czy wąskim korytarzu. Przede wszystkim dlatego, że szkło ma naturalne właściwości do optycznego powiększania każdego pomieszczenia.

To szczególnie przydatne przy niewielkich mieszkaniach z ograniczonym metrażem. W takich miejscach oszklenie odgrywa szczególnie ważną rolę i pomaga stworzyć przestronną przestrzeń w małych pokojach.

Najczęściej, projekty obejmują powieszenie jednego, dużego lustra na wymiar, które wieszane jest na jednej ze ścian w korytarzu przedpokoju. Radzimy pójść krok dalej i stworzyć własne aranżacje, które mogą składać się z kilku szklanych tafli.

Lustro na wymiar to doskonały materiał aranżacyjny do stworzenia spersonalizowanej przestrzeni w przedpokoju, który jest pierwszym pomieszczeniem jakie zobaczą goście.  I Powinno się zadbać o odpowiednią aranżację tej przestrzeni, żeby wywołać dobre wrażenie w myślach naszych bliskich znajomych czy rodziny.

 

Duże lustra na wymiar do przedpokoju kontra małe. Jaka jest różnica?

Duże lustrzane tafle są obecnie na topie i znajdują swoje miejsce w każdej nowoczesnej aranżacji. To doskonały materiał, który jednocześnie służy jako przedmiot praktyczny, dekoracyjny oraz dodatkowo optycznie powiększający przestrzeń mieszkania.

Podobnie jak panele szklane, duże lustra na wymiar nadają się do przedpokoju, jako lustra łazienkowe, salonu, sypialni czy do każdego innego domowego pomieszczenia. Stanowią wtedy centralną dekorację, która przyciąga wzrok i definiuje styl aranżacji całego mieszkania.

W wąskim korytarzach przedpokoju, dzięki właściwościom lustra uzyskamy dodatkową, optycznie powiększoną przestrzeń.

Można spróbować wykonać fantazyjne konstrukcje z małych, połączonych luster. Wygląda to szczególnie efektownie, kiedy połączymy różne, ale pasujące do siebie ramy luster o różnych kształtach.

Jeżeli nie wierzycie, to sami spróbujcie. Gwarantowana satysfakcja i dalsze lustrzane zakupy!

 

Parametry dobrego lustra na wymiar do przedpokoju

Każdego dnia, przedpokój jest miejscem gorączkowych działań przed wyjściem do pracy czy szkoły. Musimy zabezpieczyć się przed ewentualnym stłuczeniem tafli, którego odłamki mogą nas dotkliwie zranić.

Lustra na wymiar do przedpokoju powinny być wykonane ze szkła hartowanego lub laminowanego folią, która gwarantujemy nam, że odłamki szkła nie spowodują poważnego uszczerbku na zdrowiu.

W obu przypadkach odłamki szkła są niegroźne i na pewno nie grozi nam żadne niebezpieczeństwo. Polecamy to rozwiązanie, szczególnie rodzinom z dziećmi i z dużymi zwierzakami.

Jak zamontować lustro na wymiar w przedpokoju?

W zależności od rodzaju i rozmiaru lustra, należy dobrać odpowiedni sposób montażu. Niektóre duże lustra wystarczy stabilnie położyć na podłodze i oprzeć o ścianę.

Jednak w przypadku mniejszych luster lub innych pomysłów na aranżację – polecamy kilka metod montażu lustra w przedpokoju:

  1. Haczyki – popularny, niedrogi i dość prosty sposób na zamontowanie lustra w przedpokoju. Trzeba być uważnym, gdyż nie każde lustro wyposażone jest w fabryczny haczyk. To niemal wyklucza wykorzystanie tej opcji montażu.
  2. Taśma samoprzylepna – jedna z najnowszych metod montażu, która ułatwiła życie milion osób na całym świecie. To wygodny, trwały i niemal niezawodny sposób montażu lustra do przedpokoju.

Pamiętajcie, żeby dokładnie odtłuścić i osuszyć powierzchnię ściany oraz ramy lustra. To zapewni mocny chwyt kleju i niezawodność.

  1. Klej montażowy – najskuteczniejsza metoda montażu. Jeżeli jesteśmy pewni, że nie wymienimy lustra to możemy zastosować tą metodę. Kleje montażowe mają bardzo mocny chwyt i trudno odkleić coś już raz sklejone.

Lustra na zamówienie Kraków – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu

 

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<