LUSTRA ŁAZIENKOWE

ZASTOSOWANIE I TYPY LUSTER - LUSTRA ŁAZIENKOWE

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra łazienkowe – produkowane z myślą wyłącznie o trudnym, łazienkowym środowisku

Łazienka jest bardzo wymagającym środowiskiem dla luster. Producenci od lat próbują walczyć z korodowaniem luster w łazienkach. Dziś doczekaliśmy się w końcu nowej generacji naszego produktu.  Odporne na korozję, a zarazem ekologiczne LUSTRA ŁAZIENKOWE.

 

Nasze lustra łazienkowe są ekologiczne i wytrzymałe:

Do ich produkcji nie jest wykorzystywany ołów, mogą być montowane zarówno na płytki, jak i pomiędzy nimi. Najczęstszym sposobem montażu jest wklejenie lustra we wskazane miejsce.

Lustra montowane pomiędzy płytki stały się świetnym sposobem na nadanie wyglądu łazienkom. Zapewniają dużą płaszczyznę odbijającą, a ponadto powiększają przestrzeń wizualnie oraz rozświetlają łazienkę. Stanowią główny punkt łazienki, nadając jej nowoczesny i zjawiskowy wygląd. Zatem jeśli się zdecydujesz na nasze lustra łazienkowe zapraszany do kontaktu.

 

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra łazienkowe - Kraków, sprzedaż i montaż luster w Krakowie

Sporym zainteresowaniem cieszą się w Krakowie lustra montowane między płytkami ceramicznymi, lub jak kto woli, flizami, w łazience. Dobrze zaplanowana przez architekta łazienka nie będzie wymagać montażu lustra na płytkach lecz pomiędzy nimi. W ostatnich latach coraz więcej krakowskich mieszkań wyposażamy właśnie w lustra na wymiar montowane między płytkami. Nasze lustra zanim zwieńczą pomieszczenie łazienkowe przechodzą szczegółową weryfikację jakościową przed i po obróbce mechanicznej.
Nie ulega również wątpliwości, że lustra z centrum szkła eu muszą być najlepszej jakości, ze względu na dużą liczbę firm oferujących sprzedaż luster, po to, aby sprostać wymaganiom naszego krakowskiego klienta.
Jesteśmy z Krakowa, dziękujemy Wam za wybór naszej rodzimej firmy.

Poniżej prezentujemy zrealizowane przez nas lustra łazienkowe:

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję