Zadzwoń do nas

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia oddziałów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Kontakt telefoniczny - 20:00

LUSTRA ŁAZIENKOWE
LUSTRA KRAKÓW, LUSTRA WARSZAWA

LUSTRA O PODWYŻSZONEJ ODPORNOŚCI

Lustra Duże - Kraków, Warszawa

Opis

Lustra łazienkowe- lustra przeznaczone do zastosowania łazience.

Łazienka jest bardzo wymagającym środowiskiem dla luster. Producenci od lat próbują walczyć z korodowaniem luster w łazienkach. Dziś doczekaliśmy się w końcu nowej generacji naszego produktu.  Odpornych na korozję a zarazem ekologicznych LUSTER ŁAZIENKOWYCH.

Do ich produkcji nie jest wykorzystywany ołów, mogą być montowane zarówno na płytki, jak i pomiędzy nimi. Najczęstszym sposobem montażu jest wklejenie lustra we wskazane miejsce.Lustra łazienkowe stały się świetnym sposobem na nadanie wyglądu łazienkom. Lustra w łazience zapewniają dużą płaszczyznę odbijającą, ponadto powiększają przestrzeń wizualnie w łazience oraz rozświetlają pomieszczenie. Stanowią główny punkt łazienki, nadając jej nowoczesny i zjawiskowy wygląd, zatem jeśli się zdecydujesz na nasze lustra obejrzyj ich kolory TU.

 

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
  • docinanie luster
  • szlifowanie i polerowanie krawędzi
  • wycinanie otworów, wcięć i wycięć
  • usługa fazowania
  • piaskowanie
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra łazienkowe Kraków- sprzedaż i montaż luster na rynku krakowskim przez CentrumSzkla.eu Sporym zainteresowaniem cieszą się w Krakowie lustra montowane między płytkami ceramicznymi, lub jak kto woli flizami, w łazience. Dobrze zaplanowana przez architekta łazienka nie będzie wymagać montażu lustra na płytkach lecz pomiędzy nimi. W ostatnich latach coraz więcej krakowskich mieszkań wyposażamy właśnie w takie rozwiązanie. Nasze lustra zanim trafią do krakowskich mieszkań przechodzą szczegółową weryfikację jakościową przed i po obróbce mechanicznej. Nie ulega również wątpliwości, że lustra z centrumszkla.eu muszą być najlepszej jakości ze względu na dużą liczbę firm oferujących sprzedaż luster, aby sprostać wymaganiom naszego krakowskiego klienta. Dziękujemy za wybór naszej firmy.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję