LUSTRA GRAFITOWE

KOLORY LUSTER OZDOBNYCH - LUSTRO GRAFITOWE

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra grafitowe mogą spełniać wiele funkcji

Poza tym, że można się w nich przeglądać, powiększać w nich optycznie przestrzeń, stosować jako wypełnienie między płytkami czy na frontach szaf, kolorowe lustra spełniają też funkcje dekoracyjne. Projektując wnętrze i jego kolorystykę warto uwzględnić ciekawy efekt jaki wnoszą ozdobne, kolorowe lustra grafitowe – nowoczesność i industrialny klimat. Szczególnie polecamy lustra grafitowe do: frontów szaf, przedpokojów, restauracji, klubów, gabinetów. Takie lustro doskonale też wygląda pod szafkami kuchennymi.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra grafitowe - nieodłączny element w nowoczesnym designu

Elementem dekoracyjnym każdego nowoczesnego pomieszczenia, w szczególności aranżowanego w stylu czarno-białym jest lustro grafitowe. To właśnie przy nich przeglądamy się przed wyjściem lub po prostu dobrze się bawimy korzystając z życia pełną garścią przebywając w klubach i restauracjach. Spokojnie zatem można stwierdzić, że lustra grafitowe ciężko zastąpić czymkolwiek innym.

Lustra grafitowe bez problemu znajdziemy w wielkich sklepach, jednakże nie zawsze spełniają one nasze oczekiwania. Tutaj na pomoc przychodzą nasze lustra na wymiar, te które produkujemy z myślą specjalnie o Państwu.
Lustra grafitowe to wręcz idealna opcja dla osób, które kochają oryginalność i ponadprzeciętność, a także pragną posiadać w swoim otoczeniu produkt w niestandardowych walorach estetycznych. < br> Zapraszamy po darmową i do niczego niezobowiązującą wycenę, by potem czekać już tylko na spektakularny efekt końcowy, który z pewnością zachwyci niejednego. Dzięki lustrom grafitowym sprawiamy, że wnętrza nasze nabierają jedynego w swoim rodzaju niepowtarzalnego charakteru.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję