LUSTRA DUŻE

ZASTOSOWANIE I TYPY LUSTER - LUSTRA DUŻE

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra duże – do sal, klubów, domów i mieszkań

To przeważnie lustra właśnie o sporej powierzchni. Zwykle są to lustra bezpieczne ze względu na wykorzystywanie ich do pracy z młodzieżą. Dodatkowo w bliskości luster dużych na salach często używa się sprzęty i urządzenia treningowe.

 

Maksymalny wymiar lustra w jednej części dostępny w naszej ofercie to:

  • 321 cm na 180 cm

Aby osiągnąć większą rozpiętość odbijającej powierzchni lustra o tych rozmiarach łączy się ze sobą. Duże lustra występują również różnych kolorach, które warto również rozważyć planując zakup luster.

 

 

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra duże na duże potrzeby

Duże lustro, w którym bez problemu będziemy mogli się przejrzeć, czy też pomalować, to bez wątpienia marzenie niejednego z nas. Nierzadko okazuje się, że marzenie owo jest stosunkowo problematyczne, ponieważ nawet jeśli już uda nam się znaleźć wystarczającą wielkość gotowego lustra, to jest ono nie do końca w tych wymiarach czy kształcie w jakich byśmy chcieli. Jeśli nie chcemy żegnać się z wizją idealnego zwierciadła w domu pozostaje nam zamówić duże lustro u producenta. W tym wypadku mamy pewność, że wykonane będzie całkowicie zgodnie z naszymi oczekiwaniami.
W Centrum Szkla Eu po dokonaniu wstępnej wyceny, konsultacji, idealne lustro zostanie wyprodukowane, dostarczone, a nawet i zamontowane jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Czy warto? Bez wątpienia. Takim rozwiązaniem nadamy oryginalności i niebanalności naszym wnętrzom, czego z pewnością pozazdrości nam niejeden gość, który do nas zawita.

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję