Zadzwoń do nas
Kraków 662-855-231
Warszawa 796-123-462
Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia
Pn-Pt: 09:00 - 17:00
(kontakt telefoniczny do 20:00)

LUSTRA DO SAL I KLUBÓW
LUSTRA KRAKÓW, LUSTRA WARSZAWA

LUSTRA DO SAL TRENINGOWYCH, TANECZNYCH, POKAZOWYCH, ŚLUBNYCH

kabiny

Opis

Lustra do sal treningowych i klubów to zwykle lustra o dużej powierzchni. Zwykle są to lustra bezpieczne ze względu na wykorzystywanie ich do pracy z młodzieżą. Dodatkowo w bliskości luster na salach często używane są sprzęty i urządzenia treningowe.
Maksymalny wymiar lustra w jednej części dostępny w naszej ofercie to 321 x 180 cm. Aby osiągnąć większą rozpiętość odbitej powierzchni lustra o tych rozmiarach łączy się ze sobą.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
  • docinanie luster
  • szlifowanie i polerowanie krawędzi
  • wycinanie otworów, wcięć i wycięć
  • usługa fazowania
  • piaskowanie
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Duże lustra na duże potrzeby
Duże lustro, w którym bez problemu będziemy mogli się przejrzeć, czy też pomalować, to bez wątpienia marzenie niejednego z nas. Nierzadko okazuje się, że marzenie owo jest stosunkowo problematyczne ponieważ nawet jeśli już uda nam się znaleźć wystarczającą wielkość, to jest ono nie do końca w tych wymiarach czy kształcie co byśmy chcieli. Jeśli nie chcemy żegnać się z wizją idealnego lustra w domu pozostaje nam zamówić ten produkt u producenta. W tym wypadku mamy pewność, że wykonany przedmiot będzie całkowicie zgodny z naszymi oczekiwaniami. Po dokonaniu wstępnej wyceny i konsultacji, idealne lustro zostanie wyprodukowane, dostarczone, a nawet i zamontowane jeśli tylko zajdzie taka potrzeba. Czy warto? Bez wątpienia. Takim rozwiązaniem nadamy oryginalności i niebanalności naszym wnętrzom, czego z pewnością pozazdrości nam niejeden gość, który do nas zawita.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję