Zadzwoń do nas

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia oddziałów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Kontakt telefoniczny - 20:00

LUSTRA DO PRZEDPOKOJU
LUSTRA KRAKÓW, LUSTRA WARSZAWA

LUSTRA PRZEZNACZONE NA KORYTARZE I PRZEDPOKOJE

Lustra Duże - Kraków, Warszawa

Opis

Lustra do przedpokoju to niemal tak ważne lustra jak te, które znajdują się w naszych łazienkach. Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta. To w nich oceniamy czy wyglądamy dobrze przed wyjściem, w nich się poprawiamy, przed nimi ubieramy okrycia wierzchnie i sprawdzamy czy aby na pewno dobrze na nas leżą i w końcu, to przed nimi dokonujemy ostatnich szybkich poprawek fryzury, a nawet i makijażu. Jednym słowem, lustra do przedpokoju są niezastąpionym elementem każdego domu i mieszkania a życie bez nich byłoby z pewnością nieco utrudnione. Wybierając ten przedmiot warto zadbać o odpowiednią jego wielkość, ponieważ o ile w łazience nie musimy widzieć się cali, o tyle w przedpokoju już powinniśmy. Jeśli nasze lustro będzie zbyt małe, zwyczajnie nie ocenimy należycie swojej prezencji.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
  • docinanie luster
  • szlifowanie i polerowanie krawędzi
  • wycinanie otworów, wcięć i wycięć
  • usługa fazowania
  • piaskowanie
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra do salonu
Salon to miejsce w którym pijemy poranną czy popołudniową kawę, odpoczywamy po pracy, spędzamy wieczory z przyjaciółmi czy też relaksujemy się przed wielkim wyjściem. Jednym słowem, jest to pomieszczenie towarzyszące nam każdego dnia. Ciężko jest nam sobie wyobrazić je bez efektownego wystroju a w tym dodatków takich jak lustra. Lustra do salonu to zazwyczaj lustra duże i ciekawie oprawione, takie, które będą kwintesencją aranżacji tego pomieszczenia idealnie ją dopełniającą. W swojej ofercie zapewniamy Państwu wykonanie takiego przedmiotu na zamówienie, czyli w dowolnych wymiarach oraz kształcie.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję