LUSTRA DO PRZEDPOKOJU

ZASTOSOWANIE I TYPY LUSTER - LUSTRA DO PRZEDPOKOJU

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra do przedpokoju – są niemal tak ważne jak te w łazienkach.

Dlaczego? Odpowiedź jest banalnie prosta. To w nich oceniamy czy wyglądamy dobrze przed wyjściem, w nich się poprawiamy, przed nimi ubieramy okrycia wierzchnie i sprawdzamy czy aby na pewno dobrze na nas leżą i w końcu, to przed nimi dokonujemy ostatnich szybkich poprawek fryzury, a nawet i makijażu. Jednym słowem, lustra do przedpokoju są niezastąpionym elementem każdego domu i mieszkania a życie bez nich byłoby z pewnością nieco utrudnione.

 

O czym należy pamiętać kupując lustra do przedpokoju?

Wybierając lustra do przedpokoju warto zadbać o odpowiednią ich wielkość, ponieważ o ile w łazience nie musimy widzieć się w całości, o tyle w przedpokoju już powinniśmy. Jeśli nasze lustro do przedpokoju zamówimy zbyt małe, zwyczajnie nie ocenimy należycie swojej prezencji. W ostatnich latach lustra do przedpokoju  te pełnią też zupełnie nową funkcję – używane są do robienia selfie. Czy nie wspaniale jest zatem móc widzieć się w całości lustrze we własnym przedpokoju?

 

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra do przedpokoju – przydatne przed wyjściem i nie tylko

Przedpokój to miejsce w którym ogarniamy się przed wyjściem. Jednym słowem, jest to pomieszczenie towarzyszące nam każdego dnia w decydującym momencie, czyli tuż przed tym zanim pokażemy się innym. Prawda? Ciężko jest nam sobie nawet wyobrazić wyjście bez zerknięcia w lustro zamontowane w przedpokoju. Lustra do przedpokoju to zazwyczaj lustra duże i roztropnie umiejscowione zwierciadła, które są kwintesencją aranżacji tego pomieszczenia i idealnie je dopełniają.
W swojej ofercie zapewniamy Państwu lustro do przedpokoju na zamówienie, czyli w dowolnych wymiarach oraz kształcie.

Poniżej prezentujemy kilka zdjęć luster, zamontowanych głównie w przedpokoju.

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję