LUSTRA BIAŁE

KOLORY LUSTER - OPTIWHITE - LUSTRO BIAŁE

Lustra - Kraków, Warszawa

Lustra białe to produkt z najwyższej półki

Zaprojektowane dla bardzo wymagających klientów, którzy szukają doskonałego odbicia i nieskazitelnego szkła o podwyższonej przejrzystości. Lustra optiwhite, czyli białe nazywane są często lustrami kryształowymi ze względu na swoje właściwości. Choć luster kryształowych już się nie produkuje jak to miało kiedyś miejsce, to właśnie lustra białe opti-white są ich godnymi następcami. Jeżeli poszukują Państwo luksusu, nieskazitelnego odbicia – lustra optiwhite to oferta idealna dla Was.

Jeżeli są Państwo projektantami, zajmują się Państwo szeroko pojętą aranżacją wnętrz, dekorowaniem lub ich urządzaniem, są to lustra idealne dla Waszego wymagającego klienta.

Lustra białe opti-white doskonale spisują się również w gabinetach zabiegowych, kosmetycznych, fryzjerskich, w miejscach gdzie perfekcja odbicia ma szczególne znaczenie.

Przygotowanie miejsca do montażu lustra

Jeżeli montujemy lustro we wnękę między płytki: - zwykle lustra mają 4 mm grubości, w tym przypadku głębokość wnęki nie powinna przekraczać 7 mm. Głębsze wnęki należy wypełnić klejem do płytek lub skontaktować się z nami w celu znalezienia rozwiązania.

Jeżeli montujemy lustro na płytki: - powierzchnia powinna być czysta, sucha, a płytki powinny być dobrze przyklejone do ściany.

Jeżeli montujemy lustro bezpośrednio na ścianie: - powierzchnia powinna być gładka, sucha, bez odstających elementów, najlepiej pomalowana farbą gruntującą.

Możliwości obróbki
faza
Termin wykonania

Na terenie Krakowa zwykle lustra wykonujemy w około 3 dni robocze. Na pomiary zachęcamy umawiać się w momencie kiedy większość prac remontowych jest zakończona.

Dla zamówień w Warszawie termin realizacji jest wyznaczany indywidualnie.

Dostępne kolory luster
  • lustra srebrne
  • lustra optiwhite
  • lustra grafitowe
  • lustra złote- brązowe
  • lustra zielone
sklep

Gotowe lustra - sklep

fb

Polub

g+

Dodaj

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

Najwyższa jakość

Najwyższa jakość

Zamawiasz bez pomiaru?

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Lustra białe - dlaczego są droższe niż inne?

Cena lustra białego jest składową kilku czynników. Rolę odgrywa tutaj wielkość, kształt, ale przede wszystkim właśnie rodzaj pożądanego produktu. Lustra białe są o ok 30% droższe od standardowych, a wynika to ze szczególnego procesy produkcji tego typu luster. Szkło w białych lustrach ma zmniejszona zawartość pierwiastków, czyli jest bardziej odfiltrowane niż szkło w lustrach standardowych. Takie uszlachetnione szkło wykorzystywane jest właśnie do produkcji białych luster przez niektórych nazywanych tez jako lustra kryształowe. Lustra optiwhite bo właśnie taki rodzaj szkła jest w nich stosowany docinane są na wskazany wymiar w naszej firmie po czym podlegają procesowi obróbki mechanicznej. Tak powstaje białe lustro łazienkowe bądź do przedpokoju.

Czy opłaca się kupować lustra białe optiwhite?


Jeżeli zależy Państwu na idealnym odbiciu to lustra białe są idealnym wyborem. Jest rzeczywista różnica w tym jak odbija lustro białe w porównaniu do lustra zwykłego srebrnego

Na co należy zwrócić uwagę podczas zakupu lustra białego?


Przede wszystkim należy mieć na uwadze, że im grubsze szkło wybierzemy, tym światło odbite będzie miało więcej warstw do pokonania, co oznacza, że nie przesadzajmy z grubością zależy nam na dobrym odbiciu, ponieważ to właśnie jest główny powód dla którego wybieramy lustra białe.

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz lustro Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję