Kabiny prysznicowe na wymiarKraków

Kabiny prysznicowe na wymiar Centrum Szkła .eu

Kabiny prysznicowe stanowią niezbędne wyposażenie każdej łazienki. Wybór odpowiedniego modelu powinien zapaść już na początku aranżacji łazienki, gdyż jest jednym z pierwszych podłączanych elementów armatury łazienkowej.

Materiał, jakość i design to trzy najważniejszy aspekty

przy dobieraniu spersonalizowanej kabiny prysznicowej.

Szukasz kabiny prysznicowej w mieście Kraków? Zadbamy o dobór odpowiedniego modelu, wymierzymy i wykonamy indywidualny projekt kabiny prysznicowej dla Twojego domu.

Skontaktuj się z nami! Kabiny prysznicowe – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

Kabiny prysznicowe na wymiar – jak wybrać najlepszy model?

Kabina prysznicowa to centralny element każdej łazienki i jej wybór nie powinien być dziełem przypadku. W zależności od rozmiaru łazienki i dostępnej przestrzeni, będziesz miał możliwość wybrania kilku różnych wariantów kabin prysznicowych – z różnymi podstawami i rodzajami oszklenia, wykorzystują np. szkło hartowane.

 

Kabiny prysznicowe – rodzaje kabin

 

– Narożne kabiny prysznicowe

 

Narożniki łazienki to najpopularniejsze miejsce montażu kabin prysznicowych. Dzięki temu rozwiązaniu zaoszczędzamy część powierzchni użytkowej w łazience. Narożne kabiny prysznicowe mogą mieć różnorodne podstawy – od standardowej ¼ koła, przez kwadrat aż po prostokąt.

 

Kabiny prysznicowe na wymiar

Kabiny prysznicowe Kraków – Ścianka nawannowa

 

 

 

– Przyścienne kabiny prysznicowe

 

Montowane są tylko na jednej ścianie łazienki, w przeciwieństwie do wersji narożnej. Dzięki temu rozwiązaniu mamy znacznie większe pole do popisu, przy wyborze rodzaju podstawy, oszklenia czy dodatków do kabiny prysznicowej.

 

 

– Kabiny prysznicowe  walk-in

 

Kabina prysznicowa walk-in coraz częściej pojawia się w nowoczesnych projektach mieszkań i domów. To zarazem wygodne i designerskie rozwiązanie, na które coraz częściej decydują się osoby aranżujące swoje nowe mieszkania. Wystarczy tylko jedna tafla szkła i wsporniki, żeby uzyskać gotową kabinę prysznicową. Doskonale komponuje się ze ścienną grafiką, umieszczoną tuż za kabiną prysznicową.

 

 

Kabiny prysznicowe Kraków walkin

Kabiny prysznicowe Kraków walkin

 

 

 

– Wolnostojące kabiny prysznicowe

To Lamborghini na rynku kabin prysznicowych. Ten symbol luksusu można zamontować wyłącznie w przestrzennych łazienkach, o naprawdę dużym metrażu. W tym przypadku możemy sobie pozwolić na dowolną aranżację przestrzeni kabiny, gdyż nie ograniczają nas miejsca mocowania.

 

Kabiny prysznicowe Kraków

Kabiny prysznicowe Kraków

 

 

Kabiny prysznicowe – rodzaje konstrukcji kabiny

 

– Kabina prysznicowa – konstrukcja ramowa

Kabina prysznicowa jest montowana w profilach, które pozwalają na utrzymanie konstrukcji w perfekcyjnym pionie. Ogromną zaletą tego rodzaju konstrukcji jest gwarancja całkowitej szczelności kabiny.

 

– Kabina prysznicowa – konstrukcja półramowa

Kabina prysznicowa w tej konstrukcji, nie posiada profili pionowych. Wpływa to na optycznie zmniejszenie „ciężaru” konstrukcji, co można traktować jako atut aranżacyjny.

 

– Kabina prysznicowa – konstrukcja bezramowa

Konstrukcja kabiny prysznicowej bez ram to kosztowny projekt. Profile są nieliczne i praktycznie niewidoczne. Kabina prysznicowa sprawia wrażenie, że jest stworzona z samego szkła.

 

Kabiny prysznicowe Kraków walkin

Kabiny prysznicowe Kraków – ścinka prysznicowa jest niemal niewidoczna

 

Kabiny prysznicowe – na co zwrócić uwagę przed zakupem?

 

Przed zakupem kabiny prysznicowej należy skupić się na czterech najważniejszych aspektach, czyli usytuowanie kabiny, kształt podstawy, rodzaj drzwi prysznicowych oraz jakość materiału z jakiego jest wykonana.

To czynniki, które mają diametralny wpływa na późniejsze, codzienne użytkowanie kabiny. Warto więc dobrze przemyśleć sprawę i zastanowić się, czego tak naprawdę potrzebujemy.

 

Kabiny prysznicowe – jak wybrać usytuowanie w łazience?

Wybranie odpowiedniego miejsca to pierwsza rzecz, jaką powinniśmy ustalić przy wyborze kabiny prysznicowej. Kabina prysznicowa narożna pozwoli nam zaoszczędzić sporo miejsca w łazience. Jeżeli zależy nam na designerskim rozwiązaniu, powinniśmy wybrać wolnostojącą lub przyścienną kabinę prysznicową, które znacznie lepiej się prezentują.

Osoby, które nie lubią sprzątać powinny wybrać narożną kabinę prysznicową, która minimalizuje szklane powierzchnie do umycia.

Płyn hydrofobowy to łazienkowy trik, który zmniejsza ilość potrzebnych zabiegów pielęgnacyjnych. Posmarowanie nim ścian powoduje, że nie osadza się na nich kamień ani grzyb.

 

Kabiny prysznicowe – sposoby otwierania drzwi kabiny

Otwieranie drzwi kabiny prysznicowej to pozornie błaha sprawa. A dzięki temu możemy zaoszczędzić sporo miejsca w łazience. Królami oszczędności miejsca są kabiny prysznicowe z drzwiami prysznicowymi, które chowają się w pozostałych szklanych ścianach.

Drzwi prysznicowe otwierane w standardowy sposób, spowodują wzrost komfortu. Jednak musimy liczyć się z tym, że ograniczymy przestrzeń użytkową łazienki.

Kabiny prysznicowe Kraków - Drzwi przesuwne

Kabiny prysznicowe Kraków – Drzwi przesuwne

Kabiny prysznicowe Kraków - Drzwi do kabiny przesuwne

Kabiny prysznicowe Kraków – Drzwi do kabiny przesuwne

 

 

Kabiny prysznicowe – jaki materiał wybrać?

Jakość elementów, takich jak – rolki, uszczelki, bateria prysznicowa czy nawet uchwyty mają kardynalne znaczenie dla wygody codziennego użytkowania. Warto wybrać trwałe, wysokiej jakości elementy, które przez długie lata będą opierały się wpływowi wody, a w razie czego dadzą się łatwo oczyścić.

Kabiny prysznicowe Kraków

Kabiny walkin nawannowe

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<