Zadzwoń do nas

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Sklep internetowy
Napisz do nas
Godziny otwarcia oddziałów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Kontakt telefoniczny - 20:00

Lacobel

Wróć na stronę główną

Szkło lacobel jest gotowym produktem. Pokryty jest z jednej strony wysokiej jakości lakierem utwardzalnym termicznie. Powierzchnia użytkowa szkła lacobel, czyli ta z której korzystamy, jest gładka i bez lakieru, natomiast tył szkła lacobel, czyli strona klejona szkła do ściany, jest pokryta lakierem.
Strona użytkowa szkła lacobel jest odporna na zabrudzenia. Lacobel można stosować w wilgotnych pomieszczeniach takich jak łazienki, sauny, kabiny prysznicowe, a dzięki docinaniu dużych tafli lacobelu unikasz stosowania fug.


Montaż szkła lacobel

Szkło kolorowe lacobel montować można na wiele sposobów. Najczęściej lacobel montuje się do ścian na specjalnym kleju. Klejenie szkła do ścian to nie wszystko. Lacobel montuje się również na płytach meblowych jako szklany front. Ciekawą opcją jest również klejenie szkła lacobel na płytki ceramiczne. Znacznie ułatwia to zmianę wystroju wnętrza bez narażania się na niepotrzebne prace remontowe. Szkło lacobel nie ma wielkich wymagań co do przygotowania powierzchni. Klej na którym montujemy lacobel jest bardzo wytrzymały, odporny na działanie wody.

Montaż lacobelu może się również odbyć na mocowaniach punktowych do szkła. Wiążę się to jednak z dodatkowymi kosztami związanymi z wierceniem w szkle otworów oraz zakupem mocowań do szkła.

Szkło lacobel montuje się również w ramkach meblowych, listwach aluminiowych. Można również podświetlić szkło używając do tego LED.

Ciekawe połączenie tworzy również lacobel zamontowany pomiędzy płytkami ceramicznymi.

Termin montażu szkła lacobel:

Na terenie miasta Kraków montaż lacobelu odbywa się zwykle do 3 dni po zamówieniu.
W województwie małopolskim na montaż szkła trzeba będzie poczekać nieco dłużej, jednak polityka naszej firmy skupia się na jak najszybszym montażu szkła u klienta. Montujemy szkło lacobel wszędzie tam gdzie jest taka potrzeba. Możemy poszczycić się montażem szkła w wielu klubach, na basenach, parkach wodnych, klubach fitness, sklepach, zakładach fryzjerskich, zakładach kosmetycznych oraz u setek klientów indywidualnych w kraju i Europie.

Czas montażu szkła lacobel:

Lacobel montujemy w stosunkowo krótkim czasie. Na standardowy montaż potrzebujemy około 30 minut. O wiele dłużej może trwać pomiar szkła lacobel u klienta. Standardowo do 1 godziny.

Co po montażu szkła lacobel?

Po 24 godzinach od montażu szkła lacobel zazwyczaj należy usunąć podkładki montażowe spod szkła. Służą one głównie do wyrównania stykających się tafli szkła, ale również zachowywana jest w ten sposób przerwa dylatacyjna. Podkładki mają grubość 1mm. Pielęgnacja szkła lacobel jest bardzo prosta. Używamy środków przeznaczonych do czyszczenia szkła.

Lacobel Kraków

Nasza firma oferuje lacobel wysokiej jakości, który można zamówić na terenie miasta Kraków jak również w całym województwie małopolskim. Proponujemy klientom opcję zamówienia szkła lacobel z montażem bądź też z odbiorem osobistym w naszej siedzibie w Krakowie.

Szkło lacobel jest produktem do stosowania wewnątrz pomieszczeń. W podstawowej wersji lacobel nie podlega hartowaniu. Grubość szkła jaką się stosuje przy produkcji pełnej palety kolorów lacobel to 4mm. W celu uzyskania lacobelu w wersji „SAFE” można go podkleić folią od spodu. Lacobel znajduje zastosowanie jako szkło dekoracyjne w kuchni, łazience, oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba zastąpienia zwykłych płytek czy farby na ścianie szkłem kolorowym. Lacobel świetnie się sprawdza jako kolorowe półki szklane czy szklane podkładki pod gniazdka i włączniki elektryczne. Ciekawą opcją jest możliwość podświetlenia lacobelu oraz piaskowania wzorów na szkle lacobel.

Zastosowanie szkła lacobel

 • jako panele szklane nad blat w kuchni z lacobelu
 • lacobel szkło zamiast płytek ceramicznych w łazience i kuchni (również jako ciekawe uzupełnienie)
 • szklane zabezpieczenie lacobelem półek, szaf, stołów lub zmiana powierzchni na szklaną z lacobelu
 • szklana okładzina ścian z lacobelu, półek
 • szklane fronty z lacobelu szaf i szafek
 • szklana dekoracja ścienna ze szkła lacobel
 • szklane półki z lacobelu

Możliwa obróbka szkła lacobel

 • wycinanie otworów w lacobelu
 • wycinanie kształtów w lacobelu
 • szlifowanie szkła lacobel
 • fazowanie szkła lacobel
 • podklejanie folią lacobelu

Lacobel Warszawa

Centrumszkla.eu oferuje sprzedaż szkła lacobel w mieście Warszawa. Jeżeli chcesz kupić szkło lacobel w Warszawie zapytaj o szczegóły naszego przedstawiciela handlowego.

Lacobel kolory szkła

Lacobel jest gotowym produktem. Dostępna kolorystyka jest ograniczona do nieco ponad 30 kolorów. Producent szkła co jakiś czas wprowadza kilka nowych kolorów dlatego nie piszemy o konkretnej liczbie, aby nie wprowadzić Państwa w błąd. PRZED ZAMÓWIENIEM prosimy sprawdzić dostępność wybranego koloru. Paleta kolorów szkła lacobel widoczna jest poniżej. Wzornik kolorów dostępny jest również podczas pomiarów szkła u naszego pracownika technicznego. W przypadku gdy nie znajdą Państwo odpowiedniego koloru lacobelu z gotowego produktu możemy na zamówienie wykonać panel lakierowany w dowolnym kolorze z palety RAL lub lacobel z grafiką - panele szklane z grafiką.

Panele lakierowane na dowolny kolor RAL opisane są w zakładce DIAMONDLACK.


© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz kolor Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję