Lacobel czarny

Lacobel czarny 9005 Klasyczna Czerń

Lacobel czarny

Opis

Szkło lacobel w kolorze klasyczna czerń nadaje głębi w pomieszczeniach. Po zamontowaniu tego koloru szkła pomieszczenia wydają się większe. Kolor czarny szkła powoduje wrażenie lustrzanego odbijania przedmiotów w odpowiednim oświetleniu. Lacobel czarny jest jednym z najczęściej wybieranych odcieni tego typu szkła.

Bez wątpienia jego niepowtarzalną zaletą jest efekt głębi, który uzyskujemy po jego instalacji nad blatem w kuchni. Z jego właściwościami nie mogą  mogą konkurować drewniane blendy, czy też płytki ceramiczne, czarny lacobel po prostu zostawia je daleko w tyle.

Lacobel czarny i sterylna czystość

Poza elegancją i głębią odcień szkła ma również duże znaczenie jeżeli chodzi o utrzymanie nienagannej czystości w pomieszczeniu, gdzie jest zainstalowane. Na czarnym lacobelu bardzo dobrze widać wszystkie zabrudzenia, co dla jednych może wydawać się wadą, dla innych okazuje się być niewątpliwą zaletą. Dla osób, które z założenia szukają praktycznego koloru, czarne szkło zdecydowanie odradzamy. Są jednak wśród nas esteci, dla których praktyczność schodzi na drugi plan. Właśnie dla takich osób jest czarny lacobel, który jeżeli utrzymany jest w nieskazitelnej czystości zapewni mam niepowtarzalne wrażenie estetyki, w co proszę wierzyć, nie da się osiągnąć w inny sposób niż szkłem dekoracyjnym.

 

Specyfikacja

Liniaczarny standard szkło float
Nazwa9005 Klasyczna Czerń
Grubość4mm
Wymiar maksymalny w jednej częśći321cmx180cm
Obróbka termicznanie / tak w wersji DIAMONDLACK
Wycinanie kształtówtak
Wiercenie pod puszki elektrycznetak
Wiercenie otworówtak
Piaskowanie wzorówtak
Montażklej
Średni czas realizacji1-3 dni robocze

Czarny lacobel - w kuchni oferta centrumszkla.eu na szkło lacobel w kuchni

Czarny lacobel zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Czarne szkło lacobel w kuchni to doskonałe rozwiązanie ze względu na praktyczność, elegancję i łatwość montażu. To również nowoczesny trend polecany przez wielu projektantów wnętrz. Szkło lacobel czarny sprawdzi się w kuchniach tradycyjnych i nowoczesnych. Łatwość utrzymania szkła lacobel to wielki atut, zwłaszcza w kuchniach, gdzie ściany mogą się brudzić od wody, produktów kuchennych czy też tłuszczu. Taki produkt jak szkło lacobel czarny pozwoli na utrzymanie ścian w kuchni w prosty sposób.

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz kolor Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję