Szyba Prysznicowa Na Wymiar Krakw, Warszawa - centrumszkla.eu

Szyba Prysznicowa Na Wymiar Kraków, Warszawa – CentrumSzkla.eu

Co wybrać kabina czy wanna?

Odwieczna rozterka w niewielkich mieszkaniach, która jest przedmiotem wielu sporów. Każda z opcji ma same pozytywne strony, jednak ograniczone miejsce w łazience pozwala na zamontowanie tylko jednej z nich. Kabina prysznicowa, szyba prysznicowa na wymiar czy wanna? Pomagamy Wam podjąć decyzję!

Wygoda przede wszystkim, a co jest wygodne?

Każdy ma zgoła inną definicję wygody. Dla jednego jest to wielogodzinne wylegiwanie w wannie, drugi woli szybki prysznic i wypoczynek poza łazienką. W tym wypadku musicie zdecydować sami co da Wam największy komfort użytkowania. Chyba, że macie odpowiedniej wielkości łazienkę, wtedy problem sam się rozwiązuje.

Oszczędzaj wodę dzięki kabinie prysznicowej!

Jedna kąpiel to średnio 150-170 litrów wody, mówimy tutaj o wannie średniej wielkości. Kto nie lubi dolać gorącej wody w trakcie kąpieli w wannie – wiadomo, że każdy to robi. To dodatkowo zwiększa bilans zużytej wody. Codzienny 5-minutowy prysznic zużywa około 70 litrów wody. Pomnóżmy to przez ilość domowników i wyklaruje się nam różnica w kosztach, który zdecydowanie przemawia na korzyść kabiny prysznicowej. Jeżeli dodatkowo przerywamy prysznic na czas namydlania, to dodatkowo zmniejsza zużycie wody.Kabina czy szyba prysznicowa na wymiar to ekonomiczny wybór, gdyż sam koszt zakupu wanny jest znacznie wyższy.

Lubisz porządek? Szyba prysznicowa na wymiar jest dla Ciebie!

Czyszczenie szyby prysznicowej ogranicza się jedynie do jej przetarcia z zacieków. Wystarczy to zrobić raz na kilka myć. Znacznie więcej czasu trzeba poświęcić na wymycie wanny lub kiedy jest czyszczona kabina prysznicowa.Do mycia wanny musisz się solidnie przyłożyć, porządnie ją wyszorować i osuszyć. Kabiny prysznicowe i szyby znacznie łatwiej wymyć, bez ciągłego schylania się. Podobnie wygląda to w przypadku kabiny, ale mimo to jest mniej uciążliwe niż mycie wanny.

Komfort dla ludzi starszych

Wyposażenie łazienki osób starszych w wannę, to zdecydowanie zły pomysł. Większość emerytów ma spore problemy z poruszaniem się. Tak jak nie mają problemu z wejściem do niej, tak z wyjściem może być trudniej. Śliska, namydlona powierzchnia wanny może doprowadzić do nieprzyjemnych wypadków.

Szyba prysznicowa na wymiar do  łazienki emeryta?

to doskonały wybór, który ułatwi jej codzienne czynności. Osoby starsze czują się bezpieczniej, kiedy mogą spokojnie usiąść lub chwycić się poręczy w trakcie prysznica. Odpowiednie ich rozmieszczenie pomoże emerytowi sięgnąć po niezbędne przybory toaletowe i zminimalizuje ryzyko wypadku.

Dodatkowo można wyposażyć kabinę w deszczownicę. Pozwoli to zachować takiej osobie pełną swobodę i wolne ręce, którymi może stabilizować swoją pozycję pod prysznicem.

Szyba prysznicowa na wymiar, kabina prysznicowa czy wanna?

Każda opcja ma swoje niewątpliwe zalety. Musicie zdecydować, czego tak naprawdę potrzebujecie na co dzień? Wanna to niewątpliwy luksus, ale czy sprawdzi się podczas szybkiej porannej kąpieli przed pracą?

Radzimy, jeżeli masz niewiele miejsca w mieszkaniu. Wybierz jedno z dwóch pierwszy rozwiązań, gdyż korzystanie z wanny będzie sprawiło przyjemność tylko na początku. Po jakimś czasie zapytasz sam siebie: „Dlaczego nie wybrałem kabiny lub szyby?”.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<