Zabudowy szklane Warszawa

Zabudowy szklane Warszawa – Centrum szkla .eu

Przestrzeń domowa i firmowa. Jak wykorzystać zabudowy szklane?

Szklane zabudowy to nowoczesny sposób na aranżacje wnętrza całej firmy oraz domu czy mieszkania. Zabudowy szklane to doskonały sposób na podział pomieszczeń, bez jednoczesnego zamykania przestrzeni w tradycyjnych  ścianach, które nie dość, że są nieprzezierne to nie przepuszczają światła słonecznego przez swoją strukturę.

Dzięki przezierności szkła i wpuszczeniu światła do wnętrza pomieszczeń, zyskujemy optycznie powiększoną przestrzeń.

Zabudowy szklane wymagają ręki profesjonalisty, zarówno przy mierzeniu jak i montażu. Od 7 lat profesjonalnie i kompleksowo zajmujemy się konstrukcjami szklanymi do firm i mieszkań.

Skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie do Waszej firmy czy domu.

Zabudowy szklane Warszawa – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

 

Zabudowy szklane  – rozwiązania dla Twojej firmy!

Eleganckie i designerskie zabudowy szklane to praktyczne i estetyczne rozwiązanie, które wydzieli osobne biura i pomieszczenia w budynku firmowym. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania, możemy być pewni, że ukończenie wnętrza firmy nastąpi znacznie szybciej niż w przypadku remontowania tradycyjnymi metodami.

Szklane zabudowy nie wymagają gruntowania, tynkowania czy malowania. Ogranicza to czas potrzebny na przygotowanie budynku do przyjęcia pracowników i rozpoczęcia pracy firmy. Profesjonalnie wymierzone i wycięte elementy szklanej zabudowy, montowane są na miejscu w firmie

Rozwiązanie jest stosowane, zarówno w niewielkich firmach jak i dużych korporacjach. Jest na tyle popularne, że rzadko można spotkać inne formy wykończenia wnętrza w nowoczesnych biurowcach.

Dodatkowo, na potrzeby firmy istnieje możliwość zamontowania systemów kontroli dostępu, czyli elektrozaworów zainstalowanych w szklanych drzwiach. Pracownicy będą mogli otwierać drzwi za pomocą wpisanego kodu lud namagnesowanej, imiennej karty dostępu.

Szklane zabudowy mogą zostać wykonane z różnych rodzajów szkła. Gwarantujemy, że każdy znajdzie odpowiednie rozwiązanie dla firmy i domu.

 

Zabudowy szklane – rodzaje szkła i rozwiązań:

– tafla szkła pojedynczego – do wydzielenia osobnego pomieszczenia pół-otwartego;

szkło hartowane to najczęściej stosowany materiał do stworzenia szklanej zabudowy. Hartowanie polega na rozgrzaniu tafli szkła do odpowiedniej temperatury, a następnie na szybkim schłodzeniu jej powierzchni. Dzięki temu zabiegowi jej struktura znacznie się wzmacnia, jest odporna na uszkodzenia mechaniczne i wysokie temperatury;

– szkło barwione to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli wydzielić kącik zabaw dla dzieci np. w hipermarkecie.

grafika na szkle sprawdzi się w zakładach fryzjerskich i wszelkich, innych lokalach usługowych. Szkło okraszone tematyczną grafiką, nawiązującą do prowadzonego biznesu będzie stylowym dodatkiem do firmowych pomieszczeń.

 

Zabudowy szklane – rozwiązania dla Twojego domu!

Otworzyłeś własną działalność i potrzebujesz własnego gabinetu? W niewielkich domach czy mieszkaniach nie ma wystarczająco dostępnej przestrzeni na zaanektowanie jednego z pomieszczeń na firmowe biuro.

Zabudowy szklane przychodzą z pomocą, to praktyczne rozwiązanie na wydzielenie dodatkowego pomieszczenia w domowej przestrzeni.

Jak wykorzystać szklane zabudowy w aranżacji domu?

 

  1. Zabudowa szklana domowego kominka

Zabudowane szkłem kominki pojawiają się coraz częściej w polskich domach. W tej sposób unikamy ryzyka przypadkowego podpalenia i przedostawania się dymu do wnętrza pomieszczenia.

 

  1. Szklana zabudowa domowego biura

Jeżeli nie dysponujemy wystarczającą przestrzenią do wydzielenia własnego biura – zabudowa szklana to doskonałe rozwiązanie. Z nieużywanej części salonu można stworzyć niewielkie biuro, które będzie naszym cichym zakątkiem do pracy.

Jeżeli wolimy pozostać niewidoczni można zastosować szkło matowe lub najnowsze rozwiązanie, jakim jest szkło elektryczne o zmiennej przezierności.

 

  1. Szklane wiatrołapy – elegancja i nowoczesność

Często przed domami pojawiają się szklane zabudowy, które pełnią funkcję tzw. „wiatrołapu”. Te nieogrzewane pomieszczenia uniemożliwiają wyziębienie wnętrza mieszkania przy wchodzeniu i wychodzeniu z domu. Zazwyczaj pełni dodatkową funkcję przedpokojową, gdzie pozostawiamy nasze odzienie wierzchnie i buty.

 

 

Jakie największe zalety mają zabudowy szklane?

Od 7 lat wykonujemy szkło na wymiar, między innymi zabudowy szklane – Warszawa i Kraków to miasta, gdzie prowadzimy naszą działalność.

Prowadzimy również sprzedaż wysyłkową. Po otrzymaniu wymiarów i wybranych rozwiązań, przygotujemy taflę szkła i prześlemy ją pod wskazany adres. W każdym przypadku doradzimy i pomożemy wybrać najbardziej korzystną opcję.

 

Zabudowy szklane – największe zalety rozwiązania

  1. Zachowanie szklanej zabudowy w czystości to „bułka z masłem”. W przeciwieństwie do tradycyjnych ścian, do ich wyczyszczenia wystarczy szmatka, detergent i trochę wolnego czasu. Mycie ich to sama przyjemność, przy której nawet się nie spocisz.
  2. Zamówiona zabudowa szklana zostaje wykonana w siedzibie firmy szklarskiej – po wstępnym wymierzeniu, przystępujemy do wycięcia i przygotowania tafli do montażu. Szklane panele montowane są bezpośrednio w firmie klienta.

Przycięte szkło na wymiar pasujący do elementów montażowych zostaje błyskawicznie zamontowane i przygotowane do użytku. Szklane zabudowy to ogromna oszczędność czasu i pieniędzy.

  1. Naturalne światło w trakcie pracy sprzyja zdrowiu pracowników, którzy nie zmęczą się przy wielogodzinnej pracy w przy komputerze. Szkło przepuszcza światło słoneczne i doświetla całe pomieszczenie.

Skontaktuj się z nami! Pomożemy dobrać najlepsze rozwiązanie do Waszej firmy czy domu.

Zabudowy szklane Warszawa – CentrumSzkła.eu dostępny pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<