Wyceny i pytania:

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Zakupy w internecie
Napisz do nas
Godziny otwarcia punktów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Telefony odbieramy do 20:00

GRAFIKA NA SZKLE
Kraków Warszawa

Grafika na szkle - nowoczesne dekoracje szklane

Grafika umieszczona na szkle to najnowszy trend dekoracji wnętrz. Szkło to bardzo praktyczny materiał, który ma wiele zastosowań. Jednym z nich jest dekorowanie ścian. Do tego celu można użyć dowolnej grafiki w odpowiedniej rozdzielczości umieszczonej na szkle.


Pliki graficzne z których zwykle korzystany zakupujemy w banku zdjęć np. Fotolia, Adobe Stock. Większość grafik z tych serwisów nadaje się do zastosowania na szkle. Przy wyborze grafiki należy się kierować rozdzielczością, której minimalna wartość powinna wynosić 300dpi.


Grafika na szkle - czym kierowac sie podczas wyboru?

Oczywiście wybór odpowiedniej grafiki nie oznacza, że będzie dobrze wyglądała na szkle. Format szkła i format grafiki to dwie różne wielkości, dlatego warto zwrócić uwagę czy zakres grafiki odpowiada formatowi szkła. Jeśli jest inaczej, grafikę można rozciągnąć, jednak wiąże się to ze zniekształceniem elementów. Najczęściej klienci wybierają kilka plików graficznych, które później selekcjonujemy dopasowując do szklanych formatek i wspólnie z klientem wybieramy najlepsze.

ZDJĘCIA NA SZKLE - SKĄD WYBRAĆ ZDJĘCIA NA SZKŁO?

Wykańczając nowe mieszkanie lub dom nie zawsze od początku czujemy się w nim jak u siebie. Pomocne mogą okazać się zdjęcia umieszczone na szkle. Myśląc o zdjęciach zwykle wyobrażamy je sobie wiszące w małych kolorowych ramkach lub stojące na regale. Może być jednak inaczej. W naszej firmie można zamówić dowolny format zdjęcia wydrukowanego na szkle.

Przeznaczenie szkła z wydrukowanym zdjęciem może być różne. Przeważnie klejone jest bezpośrednio we wskazane miejsce na ścianie. Zdjęcia można również umieszczać na frontach szaf, a po uprzednim odpowiednim przygotowaniu podłoża można je nawet podświetlać.

W celu odpowiedniej konfiguracji zdjęć i rodzaju szkła zachęcamy do kontaktu z naszymi przedstawicielami handlowymi, ponieważ każdy projekt jest indywidualnie dopasowywany do potrzeb klienta.
Strony z grafikami na szkło rekomendowane przez CentrumSzkla.eu to:

www.sklep-centrumszkla.eu

Nasz Sklep daje możliwość wstępnego wykadrowania zdjęcia do wymiaru szkła.

Grafiki dostępne są również na stronach:

- StockAdobe .com
- Fotolia .pl

GRAFIKA NA SZKLE CENA - CZYNNIKI WYPŁYWJĄCE NA CENĘ GRAFIKI NA SZKLE

Głównym elementem, na który składa się cena szkła z grafiką to oczywiście ilość użytych materiałów czyli powierzchna szkła. Wiadomo, że im czegoś jest więcej, tym więcej zapłacimy. Jednak w naszej firmie cena nie rośnie adekwatnie do powierzchni szkła. Staramy się, by klienci zamawiający większe formaty szkła z grafiką płacili niższą cenę w stosunku do powierzchni. Dla porównania przy założeniu, że 1metr kwadratowy kosztuje 1 zł, nie znacz że klient kupujący 2 metry kwadratowe szkła zapłaci 2 zł, staramy się aby cena była odpowiednio niższa. Cena ta oczywiście podana jest dla objaśnienia zasady działania, aby uzyskać wycenę własnego projektu zachęcany do bezpośredniego kontaktu z nami.

Elementem kształtującym cenę grafiki jest również rodzaj wybranego szkła oraz jego grubość. Podczas realizacji szkła z grafiką kierujemy się zasadą proporcji wytrwałości do przepuszczalności światła. Grafika zawsze umieszczona jest pod pewną warstwą szkła. Stosując nawet droższe szkło pozbawione zanieczyszczeń szkło hartowane opti-white nie sprawimy że będzie ono zupełnie niewidzialne, dlatego jest ważne zachowanie racjonalnych proporcji.

Najmniejszy wpływ za to na cenę ma sama grafika. Cena jednego pliku z grafiką o dużej popularności to koszt około 40zł za sztukę. Jeżeli decydujemy się wybrać kilka plików graficznych przeznaczonych na konkretne szkło, to oczywiście należy przyjąć cenę każdego z osobna i ją zsumować.

Na koniec pozostała nam jeszcze zaawansowana obróbka graficzna- jeśli jest potrzebna. Za przykład może posłużyć dorabianie tła czy korekty polegające na usuwaniu niedoskonałości grafiki. Tu liczony jest czas, jaki grafik będzie musiał poświęcić na wykonanie zadania. Przed takim zadaniem wszystko oczywiście jest konsultowane z klientem, a ilość godzin pracy grafika wstępnie szacowana.

GRAFIKA NA SZKLE? KRAKÓW JUŻ OSZALAŁ NA JEJ PUNKCIE!

Modną i niebanalną dekoracją ścian, szaf i wolnej przestrzeni między meblami jest ostatnio grafika drukowana na szkle. Ten rodzaj ozdoby to świetna alternatywa dla tradycyjnych fototapet, obrazów, antyram czy plakatów. Tym, którzy znudzili się już wieszaniem zdjęć w ramkach, proponujemy całkiem nowe, świeże rozwiązanie, które coraz częściej pojawia się w nowocześnie zaaranżowanych przestrzeniach zarówno salonu, kuchni, jak i łazienki.

Druk na szkle w Krakowie wykonywany jest na zamówienie, wykonujemy dowolne grafiki i teksty na szkle. Szkło hartowane cechuje trwałość, bezpieczne i estetyczne wykończenie oraz wysoka jakość wykonania. Dzięki możliwości stworzenia szklanej dekoracji o dowolnym wymiarze, jesteśmy w stanie ozdobić każdą przestrzeń i sprawić, by zwykłe, szare wnętrze nabrało koloru, charakteru i klimatu. Kraków, skąd pochodzimy, to jedno z miast, w których wykonujemy zamówienia na druk na szkle z montażem i pomiarem. Grafikę na szkle również można zamówić z odbiorem osobistym. Zachęcamy do zapoznania się z tym nowoczesnym trendem w dekoracji wnętrz.

Reasumując, w Krakowie szkło z grafiką zamówią Państwo:
- z dokładnym pomiarem wykonanym przez naszego technika - zapewniamy transport paneli szklanych z grafiką na terenie Krakowa i okolic czyli Zielonki, Skawina, Miechów, Wieliczka, Myślenice i pozostałe miasta województwa małopolskiego. - z montażem zamówionych paneli szklanych z grafiką przez profesjonalny zespół monterów.

GRAFIKA NA SZKLE WARSZAWA - SZKŁO DEKORACYJNE Z GRAFIKĄ PODBIJA SERCA WARSZAWIAKÓW!

Witamy! Jesteśmy już w Warszawie. Grafiką na szkle zajmujemy się już od dłuższego czasu, ale do tej pory szkło z grafiką naszej produkcji dostępne było tylko rynku krakowskim. Dzięki płynnemu rozwojowi naszej firmy, profesjonalnej obsłudze klienta i zaangażowaniu kadry możemy prowadzić sprzedaż grafiki na szkle w Warszawie.

Szkło z grafiką w Warszawie dostępne jest na tą chwilę tylko z odbiorem osobistym. Zamówienia na szkło można składać osobiście lub mailowo. Termin na dostawę szkła wyznaczany jest indywidualnie w zależności od rodzaju zlecenia. Zwykle na wykonanie grafiki na szkle potrzebujemy około 14 dni roboczych. Dostawy szkła do Warszawy realizujemy w cotygodniowych transportach.

Prosimy o dostarczenie wymiarów szkła w formie pisemnej, aby uniknąć pomyłek. Najlepszym sposobem przedstawienia własnego projektu jest prosty rysunek wykonany odręcznie odpowiednio zwymiarowany. Posiadamy wszystkie potrzebne materiały do montażu grafik, w tym kleje i preparaty do czyszczenia szkła.

Grafika na szkle – jak wybrać odpowiednie wzory? Poszukaj inspiracji w dolnej części tej strony!

Druk na szkle to coraz bardziej popularny rodzaj tworzenia grafiki przeznaczonej do ozdoby nie tylko ścian w domu, ale także drzwi szafy czy przestrzeni między szafkami kuchennymi w kuchni. Szkło hartowane z dowolną grafiką wpisuje się w każdą przestrzeń, pasuje do każdego stylu i dodaje mieszkaniu oryginalności. Jest praktyczne i estetyczne, efektowne i niezwykle modne. Idealnie wkomponuje się w przestrzeń, w której dominuje chrom oraz stal, ale także będzie pasowało do miejsca, gdzie króluje drewno.


Grafika na szkle tworzona jest na podstawie zdjęć znajdujących się w banku zdjęć na wybranej licencji, dostępnych dla każdego. Dzięki temu istnieje bardzo bogaty zbiór obrazków, zdjęć i wzorów, które można zamieścić na szkle. Warto dobrze przemyśleć, co ma znaleźć się na szkle i co najlepiej podkreśli klimat miejsca, w którym grafika zostanie zamieszczona. Modne są wzory kwiatowe, roślinne, dżunglowe, ciekawe napisy oraz zwierzęta w formie origami. Poniżej znajdziesz inspiracje!

Wykonujemy panele szklane na zamówienie, na każdy wymiar i kształt.

Nic nas nie ogranicza poza wyobraźnią. Poniżej prezentujemy inspiracje, galerie i nasze realizacje. Jaka grafika będzie umieszczona na waszym panelu? Zależy tylko od Państwa wyobraźni.

Zainspiruj się na tej stronie.
Zanotuj wstępnie wymiary i zadzwoń lub napisz do nas – zrobimy wycenę i jeśli oferta Ci się spodoba – wykonamy i zamontujemy panele.

KONTAKT

Jeśli będzie potrzebny pomiar tu go umówisz:

CHCĘ SIĘ UMÓWIĆ Z TECHNIKIEM NA POMIAR

W międzyczasie znajdź i wybierz sobie zdjęcie / grafikę / wzór dzięki tej wyszukiwarce:

WYSZUKIWARKA ZDJĘĆ / GRAFIK / WZORÓW

Inspiracje

CHCĘ SIĘ UMÓWIĆ Z TECHNIKIEM NA POMIAR

WYSZUKIWARKA ZDJĘĆ / GRAFIK / WZORÓW

Wykonujemy panele szklane na zamówienie, na każdy wymiar i kształt.

KONTAKT

Grafika na szkle to różnorodność wzorów

Szkło od zalania dziejów urzeka ludzkość. Począwszy do najprostszych zastosowań szkła w oknach, poprzez piękne witraże, aż do dzisiaj, gdzie każdy może cieszyć się własną dowolną grafiką na szkle.

Wystarczy wybrać miejsce montażu szkła, oraz odpowiadającą nam grafikę i możemy cieszyć się posiadaniem własnych graficznych paneli szklanych. Różnorodność wzorów zapewniają nam artyści z całego świata i dzięki portalom z grafikami takim jak np. fotolia. Podczas wyboru grafiki prosimy kierować się dowolną tematyką oraz pamiętać o odpowiednim zakresie grafiki, która będzie umieszczana na szkle. Najczęściej formatki szkła są długie i wąskie, przez co plik graficzny powinien mieć odpowiednie proporcje jeśli chcemy mieć go jak najwięcej na szkle.

W doborze szkła oraz grafiki oczywiście nie pozostaną Państwo sami. Prosimy wybrać najlepiej kilka grafik, które się Państwu podobają, a mu w miarę możliwości dopasujemy je do wymiarów szkła.

Szkło między szafkami w kuchni? Jeśli tak, to tylko grafika na szkle

Idealnym rozwiązaniem zapełnienia wolnej przestrzeni między szafkami w kuchni jest szkło z grafiką. Zdjęcie na szkle cechuje się świetną jakością, wysoką estetyką oraz solidnym wykonaniem. Wykończone, bezpieczne i niezwykle trwałe szkło hartowane będzie świetną dekoracją każdej kuchni – niezależnie od stylu czy aranżacji. Dzięki możliwości wykonania na zamówienie szkło o wymaganym wymiarze oraz dowolnej grafice wpisze się idealnie w klimat kuchni i będzie jej nietuzinkową ozdobą.

Szkło między szafkami w kuchni i zdjęcia umieszczone na min wyróżniają się łatwością w czyszczeniu, stąd doskonale sprawdzi się w miejscu, gdzie się dużo brudzi. Zdecydowanie jest lepszym rozwiązaniem od tradycyjnych obrazów, plakatów i zdjęć czy fototapet. Wypełni pustkę między kuchennymi szafkami lub ozdobi przestrzeń nad kuchenką. Trwałe i eleganckie, długo będzie cieszyło oko i dodawało miejscu, w którym zostanie zawieszone, doda uroku i niezwykłego klimatu. Warto dodać, że zdjęcie na szkle wybiera się samemu z bazy zdjęć, zatem można znaleźć coś, co doskonale wpisze się w klimat kuchni czy mieszkania.

Nowoczesna dekoracja – drukowana grafika na szkle CentrumSzkla.eu

Szkło nigdy nie wychodzi z mody. Jest eleganckie, subtelne i piękne. Doskonale wpisuje się w aranżacje nowoczesnych mieszkań. Szklane świeczniki, dekoracje, wazony pięknie zdobią wnętrza domów urządzanych zgodnie z panującymi trendami. Aby jednak dodać przestrzeni mieszkania jeszcze bardziej nowoczesnego sznytu, warto ozdobić ściany lub fronty szafy szkłem z grafiką. Druk na szkle to innowacyjne rozwiązanie dekoracyjne, które zainspirowało już wielu parających się sztuką designu i aranżacji.

Szkło ze zdjęciem, grafiką lub napisem to bardzo osobista i jednocześnie nowoczesna ozdoba domu, dzięki której przestrzeń staje się bardziej oswojona, przyjazna i atrakcyjna. Zwykła szafa czy pusta ściana dekorowana szkłem z grafiką stanie się nietuzinkową ozdobą, niebanalną dekoracją i miejscem, w które zwrócone będą oczy wszystkich odwiedzających mieszkanie gości. Szkło hartowane jest całkowicie bezpieczne, estetyczne i trwałe. Łatwo się je czyści i bezproblemowo montuje.

Szklane panele dekoracyjne do kuchni, czyli grafika na szkle

Kuchnia to nie tylko miejsce, w którym przygotowuje się posiłki, gotuje, zmywa i sprząta. Kuchnia to serce domu. W niej spędza się mnóstwo czasu, w niej rozpoczyna się poranek od filiżanki kawy, w niej kończy się dzień, opróżniając zmywarkę i szykując sobie drugie śniadanie do pracy. Warto zainwestować w klimat tego miejsca. Uczynić je przestrzenią, w której wszyscy czują się dobrze. Miejscem niezwykłym. Aby dodać kuchni klimatu warto umieścić w niej wpisujące się w jej klimat dekoracje. Jakie? Świetnym rozwiązaniem jest szkło dekoracyjne do kuchni.Grafika na szkle zastąpi płytki czy kafelki, zapełni przestrzeń między kuchennymi szafkami, lub świetnie wpasuje się w styl mebli.

Można przykleić ją do ściany, do drzwiczek mebli, na lodówkę lub nad płytę kuchenki. Grafika wykonana jest na szkle hartowanym, dzięki czemu jest trwała, odporna na działanie czynników zewnętrznych i nie traci swoich walorów estetycznych. Dowolność wyboru grafiki sprawia, że każdy może stworzyć taki rodzaj dekoracji, który doskonale wpisze się w klimat miejsca, w którym szkło ma się pojawić.

GRAFIKA NA SZKLE - PRZYKŁADOWE WZORY DO KUCHNI

Poniżej odnajdą Państwo wybrane wzory grafik na szkło. Oczywiście jest ich o wiele więcej i nożna je obejrzeć w naszym sklepie www.sklep-centrumszkla.eu lub w banku zdjęć dawna fotolia - Stock Adobe. Ważne jest aby zapisać numery zdjęć, co pozwoli nam je skutecznie odnaleźć i dopasować do szkła.

Szkło dekoracyjne, czyli grafika na szkle ściany i…nie tylko!

Coraz bardziej modny jest trend ozdabiania ścian szkłem dekoracyjnym z grafiką. Zamiast tradycyjnych obrazów, zdjęć w ramkach czy posterów z grafiką, na ścianach króluje teraz szkło z dowolną grafiką. Jest łatwe w montażu, bezpieczne, estetyczne i niezwykle oryginalne. Tworzone na zamówienie, na wymiar, więc zawsze pasuje i wpisuje się w klimat danego mieszkania. Szkło nigdy nie wychodzi z mody, dlatego taki rodzaj dekoracji zawsze dobrze się prezentuje, nie traci swojego blasku i sprawia, że wnętrze staje się modne, nietuzinkowe i unikalne.


Dekoracyjna grafika na szkle do kuchni i łazienki?

Czemu nie! To idealna przestrzeń dla tak trwałej i nieulegającej zniszczeniu pod wpływem działania czynników takich jak tłuszcz czy woda dekoracji. Druk na szkle jest trwały i świetnie się prezentuje, gwarantując zdjęciu trwałość, piękne kolory i estetyczny wygląd. Szeroki wybór wzorów grafiki można znaleźć w dostępnych w intrenecie bazach fotografii i obrazów na szkło.


WIĘCEJ WZORÓW NA SZKŁO: SKLEP-CENTRUMSZKLA.EU

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<

GRAFIKA NA SZKLE DO KUCHNI – WZÓR ZAMIAST GRAFIKI?

 

Podczas wyboru grafiki na szkło do kuchni dobrze jest czasem rozważyć coś nieszablonowego.

Kiedy marzymy o kwiecistym pejzażu pomiędzy kuchennym szafkami lub zielonej łące, czy wodospadzie i rzece z wezbraną wodą, często zapominany o rzeczach najprostszych, tych najbardziej przyziemnych. Dlaczego? Przecież trzeba zagospodarować całą przestrzeń między szafkami. Prawda? Tak, ale dlaczego właściwie zakładamy szkło? W kuchni zwykle zabezpieczamy ścianę nad blatem płytkami, a szkło jest ich doskonałym odpowiednikiem. Nie sposób w jednym miejscu wymienić wszystkich zalet szkła w kuchni, ale jeżeli rzecz ma się grafiki na szkle to przede wszystkim jest ona spersonalizowana do potrzeb klienta.

Co to oznacza dla Państwa?

Nie mniej nie więcej tylko tyle, że jest możliwość i bardzo do tego Państwa zachęcamy, aby wybrać z bazy zdjęć teksturę, wzór, wektor, linie, geometrie, fraktal (wystarczy w wpisać w wyszukiwarce grafik takie hasło i na pewno coś ciekawego „wyskoczy”). Wybraną grafikę lub jej numer można zapisać i wysłać do nas wraz ze zdjęciem swojej kuchni, a pomożemy Państwu w podjęciu decyzji wykonując wizualizację szkła z wybraną grafiką w kuchni dzięki czemu wykonana już grafika na szkle będzie idealnie odpowiadać Państwa oczekiwaniom.

 

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<

Zdjęcia i grafiki na szkle jako dekoracja w naszych domach

Oryginale zdjęcia oraz grafiki zasługują na szczególne wyróżnienie. Nadrukowanie ich na szkło to doskonały sposób na uwiecznienie wyjątkowego obrazu i umieszczenie go w dowolnym, wyeksponowanym miejscu w domu.

Tego rodzaju dekoracje sprawdzają się w każdym pomieszczeniu w domu, ale są szczególnie popularne w kuchniach i łaziankach, gdzie szklane dekoracje królują od lat.

Grafika na szkle do kuchni, łazienki czy salonu to stylowy dodatek, który ożywi każde domowe pomieszczenie.

Zdjęcia na szkle czy może grafika? Posiadamy wieloletnie doświadczenie teoretyczne i praktyczne z zakresu tworzenia wyrobów i dekoracji ze szkła

Skontaktuj się z nami! Grafika na szkle Warszawa – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

Grafika na szkle abstrakcja

Grafika na szkle- Centrum Szkła eu

Grafika na szkle – dekoracja idealna do przestrzeni kuchennej

Wzory nadrukowane na szkle stały się nieodłącznym elementem dekoracyjnym, niemal każdej nowoczesnej kuchni. Szkło jest eleganckim materiałem, który można dopasować do wszystkich możliwych aranżacji. Nie tylko w formie paneli, ale również dodatków tworzących niepowtarzalny klimat wnętrze domu.

Grafika na szkle sprawdza się każdym kącie pomieszczenia kuchennego. Przestronne i eleganckie powierzchnie uwielbiają szklane dekoracje, a kuchnia jest idealnym miejscem do zaaranżowania za pomocą szkła.

Szklane panele pełnią podwójną rolę w kuchni – praktyczną i dekoracyjną. Ich główną funkcją jest ochrona ścian przed zabrudzeniem i ułatwienie codziennych czynności, a między innymi sprzątania po przygotowaniu posiłków. Brud i plamy zmywają się ze szkła błyskawicznie.

Nadrukowana grafika lub zdjęcie na szkle wygląda doskonale, rozświetla kuchnie i nadaje jej niepowtarzalnego charakteru.

Wzory i zdjęcia na szkle jakie polecamy od kuchni:

– zdjęcia nawiązujący do flory i fauny;

– ciekawe dania lub zdjęcia różnego jedzenia;

– ulubiony kucharz lub idol ze świata gastronomii;

– pejzaże ze wspólnych i rodzinnych wakacji.

Rodzaj szkła jest również bardzo ważny. Szczególnie polecamy: panele lacobel, szkło hartowane lub szkło laminowane folią, które idealnie sprawdzają się w kuchniach.

Zdjęcie na szkle – jak wybrać odpowiednie?

Do druku na szkle nadają się tylko zdjęcia najwyższej jakości. Nieostre zdjęcia mogą spowodować niewłaściwe odwzorowanie szczegółów nadruku – to po prostu wyrzucone pieniądze.

Jeżeli chcecie nadrukować zdjęcie na szkle, musicie zadbać o odpowiednią jakość fotografii. Wyposażcie się w profesjonalny sprzęt lub zamówcie sesję u fotografa, który wykona kilkaset dobrych zdjęć – na pewno wybierzcie najlepsze.

Drugim sposobem jest przeszukanie Internetu. Jednak trzeba pamiętać, że większość dostępnych zdjęć objęta jest prawem autorskim i są własnością twórcy. Tak więc, samodzielne poszukiwania grafiki na szkło powinniśmy rozpocząć od darmowych banków zdjęć. Znajdują się tam setki tysięcy zdjęć, które są dostępne nieodpłatnie.

Jeżeli szukacie zdjęć najwyższej jakość, to zdecydujcie się na płatne banki zdjęć, gdzie ostrość zdjęć jest zdecydowanie najwyższa.

Gdzie umieścić zdjęcia i grafiki nadrukowane na szkle?

Szklane panele z grafiką sprawdzą się w każdym pomieszczeniu. Wystarczy je tylko odpowiednio zaaranżować. Najczęściej można spotkać się z nimi w kuchniach, salonach i łazienkach. To niemal obowiązek, żeby w tych pomieszczeniach umieścić, takie dekoracje jak zdjęcie czy grafika na szkle.

Każda nowoczesna aranżacja wnętrza uwzględnia szklane dodatki. Kabiny prysznicowe, zabudowy szklane czy szklane ścianki, są równie popularne jak szklane panele do kuchni.

Gdzie umieścić grafikę lub zdjęcie na szkle?

Grafika i zdjęcia na szkle. Największe zalety dekoracji

Połączenie parametrów szklanych paneli i dekoracyjności grafiki lub zdjęcie, daje nam idealny efekt końcowy, który będzie stale zachwycał gości i domowników.

Jakie są największe zalety druku na szkle?

– wybór zdjęcia lub grafiki jest praktycznie dowolny. Miliony wzorów i możliwości zachęcają do wertowania i wybrania najlepszej opcji.

– wysoka wytrzymałość szklanego panelu i nadrukowanej grafiki. Są one odporne na uszkodzenia i wysoką temperaturę. ( w zależności od rodzaju szkła )

– ogromna wartość dekoracyjna. Obecnie nie ma ona żadnej konkurencji. Szklane panele królują na rynku.

– utrzymanie czystości w kuchni ze szklanymi paneli to przyjemność. Wystarczy kilka ruchów ścierką z detergentem, a cała kuchnia lśni czystością.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wróć do przykładów Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję