Grafika na szkle do kuchni

Grafika na szkle do kuchni- Centrum Szkła .eu

Grafika na szkle do kuchni – zmień oblicze swojego domu!

Grafika na szkle to popularne rozwiązanie do kuchni. Odnajduje swoje zastosowanie w innych częściach domu – w salonie, łazience czy nawet sypialni. Oryginalne grafiki i obrazy na szkle wprowadzają nowoczesnego ducha aranżacji wnętrz, który zdobywa na popularności – nie

tylko w Polsce, ale również w całej Europie i na świecie.

Grafika na szkle do kuchni to najczęściej stosowane rozwiązanie w szklanych aranżacjach wnętrza.

Szklane panele cieszą oko w swojej podstawowej formie, a z dodatkową grafiką stanowią doskonały dodatek do kuchennego wnętrza.

Poszukujesz szklanych paneli do swojej nowej kuchni? Posiadamy ogromne doświadczenie praktyczne i teoretyczne z zakresu tworzenia wyrobów szklanych.

Skontaktuj się z nami! Grafika na szkle do kuchni Kraków – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

Jaka grafika na szkle do kuchni?

Grafika na szkle to najpopularniejszy dodatek do szklanych paneli. To rozwiązanie błyskawicznie podbiło światowy rynek aranżacji. Na ten moment, niemal w każdym domu znajdziemy szklane panele z grafiką lub bez niej.

Zdecydowanie najczęściej zamawiana jest grafika na szkle od kuchni. Szklane panele łączą w sobie dwie najważniejsze cechy – praktyczność i estetyka. Ozdobiony panel szklany doskonale się prezentuje, a dodatkowo chroni ściany przed zabrudzeniami.

Grafika na szkle pojawia się zarówno w domach, ale coraz częściej można zobaczyć ją w różnych zakładach usługowych. To tylko potwierdza szczególną wartość produktu, który sprawdza się nie tylko w domach, ale również w firmach.

Grafika na szkle od kuchni – polecane wzory do domu

– fauna i flora;

– motywy kulinarne np. akcesoria kuchenne lub finezyjne dania;

– znane osobistości ze świata gastronomii;

– geometryczne, abstrakcyjne wzory.

Grafika na szkle do kuchni

Grafika na szkle do kuchni łąka

Grafika na szkle do kuchni. Gdzie szukać odpowiednich wzorów?

 

Producenci elementów szklanych, zazwyczaj udostępniają szeroki wybór różnorodnych gotowych grafik, pejzaży czy zdjęć. To nie znaczy, że nie możecie poszukać grafiki na własną rękę.

Samodzielne poszukiwanie odpowiedniej grafiki powinniśmy rozpocząć od przeszukania internetu. Jednak większość zdjęć jest objętych prawami autorskimi i nie można wykorzystać ich na własny użytek.  Tysiące darmowych zdjęć i grafik znajdziecie, między innymi na stronach Freepik i PixaBay.

Grafika na szkle do kuchni powinna mieć soczyste kolory i przyciągać uwagę. Nowoczesna technologia nadruku grafiki na szkle pozwala na doskonałe odwzorowanie wszystkich szczegółów z utrzymaniem wysokiego nasycenia kolorów.

Dobór odpowiedniej grafiki czy obrazu nie będzie stanowił problemu. Wystarczy poświęcić kilka godzin na wyszukanie odpowiedniej grafiki, która spełni Wasze oczekiwania i zaspokoi indywidualny gust.

Grafika na szkle do kuchni

Grafika na szkle do kuchni – Szkło nad blat

Grafika na szkle do kuchni – dostępne rodzaje szkła

Wybraliście już odpowiednią grafikę lub zdjęcie? Ostatnim krokiem jest wybraniem odpowiedniego rodzaju szkła. Proponujemy wybranie jednego ze sprawdzonych rodzajów – szkło lacobel, szkło hartowane lub szkło laminowane folią. Wybór odpowiedniego rodzaju jest uzależniony od miejsca montażu.

 

Grafika na szkle do kuchni. Jaki rodzaj szkła wybrać?

  • szkło lacobel montuje się głównie poza obszarem roboczym oraz miejscach oddalonych od źródeł ciepła, takich jak płyta grzewcza lub piekarnik. Szkło lacobel to niedrogi sposób na zaaranżowanie kuchennych ścian i dodanie jej blasku oraz elegancji.

 

  • szkło hartowane to najczęściej wybierany rodzaj szkła, który montowany jest na ścianie nad kuchenką, w okolicach piekarnika oraz w miejscach gdzie istnieje wysokie ryzyko uszkodzenia tafli.

 

  • szkło laminowane folią to wielowarstwowa tafla szkła przekładana specjalną folią. Szkło laminowane spełnią podobną funkcję co wcześniej wspomniane szkło hartowane. Przypadkowe rozbicie tafli nie skutkuje rozsypaniem się szkła po całej kuchni, gdyż szklane odłamki pozostają na folii.
Grafika na szkle do kuchni

Grafika na szkle do kuchni – Szkło między szafkami kuchennymi pomarańcze

Grafika na szkle do kuchni – zalety rozwiązania

Wysoka wartość użytkowa i estetyka to dwie najważniejsze cechy, które spowodowały, że grafika na szkle do kuchni jest coraz częściej spotykana w kuchennych aranżacjach wnętrza.

Grafika na szkle do kuchni – zalety

– praktycznie dowolna możliwość personalizacji szklanego panelu – kolor, faktura i liczne wzory grafik i zdjęć;

– nadrukowana grafika charakteryzuje się bardzo wysoką jakością i idealnym odwzorowaniem wszystkich szczegółów;

– szkło hartowane umieszczane jest na ścianie nad kuchenką gazową czy indukcyjną. To wytrzymałe i odporne na temperatury szkło, które jest doskonałym materiał do nadrukowania ciekawej grafiki;

– szklane panele łatwo utrzymać w czystości. W przeciwieństwie do tradycyjnych płytek ceramicznych, wystarczy poświęcić im tylko kilka minut dla uzyskania idealnego efektu czystości i wysokiego połysku.

– grafika na szkle do kuchni jest odporna na działanie promieni słonecznych i wilgoci, które mogą spowodować wyblaknięcie grafiki. Grafika nadrukowana na szkle jest całkowicie odporna na ich działanie.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<