Drzwi szklane na wymiar

Drzwi szklane na wymiar – Centrum Szkła .eu

Drzwi szklane na wymiar jakie wybrać?

Drzwi szklane na wymiar to nie tylko oryginalna ozdoba wnętrza pomieszczeń, ale również praktyczny i nowoczesny sposób na zaoszczędzenie miejsca w domu. W tej roli sprawdzą się szklane drzwi przesuwne, które chowają się w ścianie i są praktycznie niewidoczne. To doskonałe rozwiązanie dla niewielkich mieszkań i biur.

Dla większych pomieszczeń, dużych firm i sal konferencyjnych proponujemy szklane drzwi wahadłowe. To eleganckie rozwiązanie, które uzupełni nowoczesną aranżację wnętrza.

Szukasz firmy, która wykona drzwi szklane na wymiar? Zaufało nam już tysiące klientów w ciągu 7 lat działalności naszej firmy.

Skontaktuj się z nami! Drzwi przesuwne Kraków – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

Drzwi szklane na wymiar. Gdzie sprawdza się najlepiej?

Planowanie montażu szklanych drzwi powinno zostać uwzględnione na samym początku aranżacji domu lub mieszkania – najlepiej gdyby było jeszcze w stanie deweloperskim. To umożliwia zastosowanie optymalnych rozwiązań i ogranicza konieczność stosowania niestandardowych rozwiązań, które nie gwarantują maksymalnego zadowolenia.

Drzwi szklane na wymiar mogą zostać zamontowane praktycznie w każdym miejscu domu – między kuchnią a salonem, jako drzwi biurowe lub element zabudowy szklanej.

Zanim zdecydujecie się na zamówienie szklanych drzwi, zapoznajcie się z naszym poradnikiem, który pomoże Wam dobrać optymalne rozwiązanie – dostosowane do Waszych potrzeb.

 

Drzwi szklane na wymiar – przesuwne czy wahadłowe?

Główna różnica pomiędzy tymi dwoma rozwiązaniami, to sposób użytkowania. Drzwi przesuwne chowają się w specjalnie przygotowanej wnęce, dzięki temu są całkowicie niewidoczne i nie ograniczają przestrzeni pomieszczenia.

Dlatego szklane drzwi przesuwne montuje się je głównie w niewielkich mieszkaniach, gdzie każdy zaoszczędzony m2 jest na wagę złota. Drzwi szklane na wymiar mają dodatkowy atut – przepuszczają światło. To optycznie powiększa dostępna przestrzeń i pozwala dotrzeć światłu słonecznemu do każdego zakamarka domu.

Szklane drzwi wahadłowe zajmują znacznie więcej miejsca. Stosuje się je w obszernych biurach, salach konferencyjnych czy jako główne drzwi do siedziby firmy. W mniejszych przestrzeniach to rozwiązanie jest zwyczajnie niepraktyczne i niweluje zalety płynące z wyposażenia mieszkania w szklane drzwi.

 

Drzwi szklane na wymiar – propozycje aranżacji

Szklane drzwi wahadłowe i przesuwne coraz częściej używane są do wyposażenia wnętrza domów i firm. Szeroko gama rozwiązań utrudnia dobranie tego najbardziej odpowiedniego.

Przedstawiamy propozycje aranżacji wnętrza w wykorzystaniem, takich elementów jak – szklane drzwi przesuwne, drzwi szklane wahadłowe i inne drzwi szklane na wymiar.

 

Drzwi szklane na wymiar – szklane drzwi przesuwne

Drzwi szklane na wymiar przed zamontowaniem wymagają odpowiedniego wymierzenia i sprawdzenia dostępnych możliwości montażu. Zazwyczaj robią to wykwalifikowani pracownicy, jednak szklane drzwi na wymiar można wytworzyć na podstawie przesłanych wymiarów i innych wytycznych.

Szklane drzwi przesuwne montowane są wraz z wyposażeniem, które pozwala drzwiom  schować się wewnątrz przygotowanej kasety.

Doskonale sprawdzają się w mniejszych mieszkaniach, jako drzwi do biura czy na domowy basen.

 

Drzwi szklane przesuwne naścienne

W odróżnieniu od standardowych drzwi przesuwnych, szklanych drzwi nie można schować w kasecie. Szklane drzwi będą widoczne chyba, że wykorzysta się opcje, która polega na zamontowania listwy maskującej, dzięki której można ukryć w niej drzwi.

To rozwiązanie nie jest tak popularne, jak drzwi szklane chowane w kasecie. To może być ciekawy wybór dla osób, które lubią wyróżniać się unikalnym designem domowych wnętrz.

 

Szklane drzwi wahadłowe – jedno lub dwuskrzydłowe

Drzwi szklane tego rodzaju tworzone są na wymiar – zarówno w firmach jak i prywatnych domach. To rozwiązanie znajduje swoje zastosowanie w dużych pomieszczeniach, takich jak drzwi do przestronnego biura, gabinetu czy firmowej sali konferencyjnej.

Nie zalecamy wybieranie tego rodzaju drzwi do niewielkiego mieszkania. Skrzydła drzwi potrzebują dużo przestrzeni, której i tak jest niewiele przez mały metraż.

 

Drzwi szklane na wymiar – jaka jest ich cena?

Szklane drzwi na wymiar, w zależności od specyfikacji zamówienia mogą kosztować od 800 zł do nawet kilku tysięcy złotych.

Drzwi szklane na wymiar. Co wpływa na ich cenę?

  • rodzaje zastosowanych rozwiązań;
  • rozmiar zamówionych tafli szkła;
  • ilość skrzydeł drzwiowych;
  • jakość materiałów.

Szukasz optymalnego rozwiązania dla domu lub firmy? Wykonujemy drzwi szklane na wymiar jako kompleksową usługę wraz z pomiarem i montażem w miejscu zamieszkania klienta lub w siedzibie firmy.

Skontaktuj się z nami! Szklarz Kraków – CentrumSzkła.eu  pod numerem telefonu 722-123-462 i adresem e-mail biuro@centrumszkla.eu.

 

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<