Lacobel Do Kuchni lacobel kolorowy i z grafika

Lacobel Do Kuchni Kraków, Warszawa – CentrumSzkla.eu

 

Dlaczego lacobel?

Szkło lacobel to symbol nowoczesnych, kuchennych wnętrz. Wyparł niemodne kafelki i wprowadził powiew świeżości, koloryt i multum wnętrzarskich możliwości aranżacji.  Niezawodne, nieśmiertelnie modne szkło to jedyny właściwy wybór, który wprowadzi Twoją kuchnię w aranżacyjny nurt współczesności.

Co to jest lacobel?

Lacobel to szklane panele służące do dekoracji kuchennego (i nie tylko) wnętrza. To jedno z najmodniejszych rozwiązań w aranżacji przestrzeni kuchennej.  Dostępne jest w szerokiej palecie jednolitych barw, którą można uzupełnić o dowolnie wybraną grafikę.

Coraz częściej wybierane jest zamiast kafelków, gdyż wygląd i funkcjonalność szkła lacobel przewyższa je pod każdym względem.

Szkło lacobel do kuchni – 4 sprawdzone miejsca

Kuchenne półeczki

to świetny materiał do wykorzystania lacobelu. Szczególnie dla takich, gdzie kładziemy solniczkę, pieprzniczkę lub przyprawy. Nie sprawdzi się na półki z garnkami, gdyż zwyczajnie można ją uszkodzić poprzez mocne uderzenie.

Fronty mebli

kolejną możliwością wykorzystania lacobelu jest wykorzystanie go do wszystkich frontów mebli kuchennych. Są one odporne na zarysowania, wilgoć i działanie pary. Eksperci doradzają oklejenie frontów specjalną, przezroczystą folią. Co dodatkowo zabezpieczy mebel i jego kolor przed blaknięciem. Właściwości lacobelu zapewniają możliwość błyskawicznego jego oczyszczenia. Wszelkie plamy i brud znikają w mgnieniu oka.

Blat roboczy z lacobelu

jest stworzona z kilku jego cienkich warstw. Takie rozwiązanie ma same plusy – łatwo możesz utrzymać kuchnię w czystości, szkło jest odporne na wilgoć i uniemożliwia rozwój bakterii.

Szkło lacobel do kuchni nad blat

sprawdzi się, między innymi jako wypełnienie przestrzeni między blatem kuchennym a szafkami. Piękne, nasycone barwy i lśniące szkło dodadzą kuchni urokowi i optycznie zwiększą jej przestrzeń.

Dlaczego warto wybrać szkło lacobel do kuchni?

Niewątpliwą zaletą szkła jest jego wygląd. Gładka i lśniąca powierzchnia, doskonale uzupełni kolorystykę Twojej kuchni. Wygląda szalenie efektownie i przykuwa uwagę, co zauważysz od razu po jego zamontowaniu. Ogromna możliwość personalizacji jest kolejną zaletą tego rozwiązania. Paleta kolorów szkła jest praktycznie nieograniczona, co ucieszy każdego kto chce dobrać ją pod kolorystykę całego wnętrza. Dodatkową opcją jest umieszczenie w szkle niemal dowolnie wybranej grafiki.Szkło lacobel to król czystości. Pamiętasz zacieki z tłuszczu na kafelkach i na fugach? Powierzchnia szkła jest idealnie gładka. Jej oczyszczenie wymaga tylko kilku ruchów ścierką, a wszelki brud błyskawicznie znika. Dzięki temu zaoszczędzisz czas i utrzymasz kuchnię w perfekcyjnym porządku.Zastosowanie szkła pozwoli na zakrycie zbędnych fragmentów kuchennych ścian, które mogą ulec zabrudzeniu w trakcie kuchennych rewolucji.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<