kabiny prysznicowe na zamówienie - jakie wybrać

Wybieramy kabiny prysznicowe na zamówienie – Centrum Szkla Eu

Wybieramy kabiny prysznicowe na zamówienie – jakie wybrać? Właściciele łazienek o nietypowym metrażu lub ze skosami, czy wnękami będą mieć kłopot ze znalezieniem odpowiednich urządzeń sanitarnych. Niestety, w sklepach budowlanych i online są dostępne przede wszystkim produkty w standardowych wymiarach. Na szczęście coraz więcej firm oferuje stworzenie idealnie skrojonych towarów do naszych potrzeb. Jaką kabinę… Czytaj dalej »

Kabina walkin Kraków - kabiny otwaete

Czy kabina prysznicowa walk-in pasuje do nowoczesnego wystroju?

Czy kabina prysznicowa walk-in pasuje do nowoczesnego wystroju? Innowacyjne rozwiązania technologiczne wykorzystuje się w wielu dziedzinach, nawet w aranżacji wnętrz. Dzięki temu mieszkanie jest nie tylko nieszablonowe, ale staje się jeszcze bardziej funkcjonalne. Z roku na rok kabiny prysznicowe typu walk-in zyskują kolejnych fanów. Otwarty wariant wygląda niezwykle ciekawie, do tego optycznie powiększa łazienkę. Zalet… Czytaj dalej »

drzwi do kabin prysznicowych na wymiar Kraków

Drzwi prysznicowe na wymiar – jak wybrać najlepsze?

Drzwi prysznicowe na wymiar – jak wybrać najkorzystniej? Nie każdy ma ustawną łazienkę. Dlatego czasami klasyczne modele urządzeń sanitarnych nie pasują do naszego wnętrza. Co wtedy? Trzeba skorzystać z niestandardowych rozwiązań. Na szczęście coraz więcej firm tworzy meble i inne przedmioty do łazienki na indywidualne zamówienie klienta. Jak wybrać najlepsze drzwi prysznicowe na wymiar? Podpowiadamy!… Czytaj dalej »

Szklane panele do kuchni

Szklane panele do kuchni – nowoczesne sposoby na aranżację

  Szklane panele do kuchni – nowoczesne aranżacje Szkło zagościło w naszych domach na stałe. Spotyka się je w aranżacjach każdego domowego pomieszczenia – salonu, kuchni, łazienki czy sypialni. Wszechstronność zastosowania szklanych elementów uplasowała tego rodzaju aranżacje na szczycie popularności trendów wnętrzarskich. A zdecydowanie na pierwszym miejscu znajdują się szklane panele do kuchni, które wprowadziły… Czytaj dalej »