Lustro Na Wymiar

Lustro Na Wymiar – Kraków, Warszawa CentrumSzkla.eu

Jak dobrać lustro?

Lustra służą nam wiernie od setek lat. To podstawowy element wyposażenie każdej łazienki, którego używamy co najmniej kilka razy dziennie. Drogie Panie, czy zrobicie dobry makijaż bez jego pomocy? A Panowie, wyobrażacie sobie golenie bez niego?  Dlaczego więc nie stworzyć takiego, które będzie idealnie odpowiadało Waszym potrzebom? Lustro na wymiar, skrojone do Waszych potrzeb!

Lustro na wymiar. Jak dobrać odpowiedni kształt?

Na rynku dostępnych jest wiele form i kształtów lustra. Zaczynając od standardowych okrągłych, przez owalne i prostokątne, aż do luster o całkowicie nieregularnych kształtach. Dobór odpowiedniego lustra zależy wyłącznie od naszej inwencji, upodobań i potrzeb. Jeżeli szukacie niedużego lustra, to doskonałym wyborem jest lustro owalne lub okrągłe. Ma ono zastosowanie nie tylko praktyczne, ale również czysto estetyczne. Żadna aranżacja nie jest kompletna bez niewielkiego lustra w centralnym punkcie łazienki. Okrągłe lustra idealnie wpisują się do łazienek z wąskimi meblami i niewielką półką na kosmetyki. Z kolei prostokątne i kwadratowe lustra na wymiar sprawdzają się przy większych konstrukcjach armatury łazienkowej i szerokich półkach. Wypełniają całą wolną przestrzeń i optycznie ją powiększają.Ostateczna decyzja należy do Was, gdyż każdy rodzaj lustra można wkomponować w wymarzony design łazienki.

Zdecydowałeś kupić lustro na wymiar? Dobierz oświetlenie!

Doskonałym, nowoczesnym dodatkiem do lustra jest oświetlenie go diodami LED. Jest to dobra alternatywa dla tradycyjnego oświetlenia, które może okazać się niewystarczające. Takie rozwiązanie zapewnia maksymalne doświetlenie i ogranicza zużycie energii. Przy okazji, podświetlane lustra prezentują się bardzo efektownie.Jeżeli kupujemy lustro na wymiar, musimy zdecydować o oświetleniu przed rozpoczęciem prac. Pracownicy zajmujący się wytworzeniem lustra, muszą je przygotować do instalacji oświetlenia.Wiele osób zapomina o oświetleniu lustra. Możemy z całą pewnością potwierdzić, że jest to doskonały wybór, który ułatwi Wam wiele codziennych czynności.

Lustro z ramą czy bez ramy?

To kolejna decyzja jaką musimy podjąć przy zakupie lustra do łazienki. Wybierając ramę musimy wziąć pod uwagę miejsce gdzie będziemy je wieszać. Bezramowe lustra na wymiar sprawdzają się w małych pomieszczeniach, takich jak łazienka. Zbyt masywne ramy lustra optycznie zmniejszają jej powierzchnię.

Parametry dobrego lustra na wymiar

Z naszego doświadczenia wiemy, że w łazience najlepiej sprawdzają się lustra kryształowe. Są stworzone z materiałów najwyższego gatunku. Lustra przeznaczone do oprawienia w ramę powinny mieć grubość około 6 mm. Dla bezramowych luster wystarczy 4 mm.

Przycinane lustro na wymiar powinno być wzmocnione-

  • od spodu specjalną folią. Zapewnia to bezpieczeństwo w przypadku stłuczenia bo dzięki temu pozostaje ono w jednym, bezpiecznym kawałku.

Unikaj najtańszych produktów z supermarketów-

  • są to lustra bardzo niskiej jakości, tafle szybko czernieją a metalowe elementy rdzewieją.

Wyceń

ZAREZERWUJ ON-LINE POMIAR

Masz inne pytania? >KONTAKT<