PANELE SZKLANE HARTOWANE DIAMONDLACK
1010 DIAMONDLACK BŁYSZCZĄCY FIOŁKOWY

1010 DIAMONDLACK BŁYSZCZĄCY FIOŁKOWY

Opis

Panel szklany hartowany Diamondlack Błyszczący Fiołkowy idealnie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Będzie świetnie wyglądał w kuchniach i łazienkach, może też być użyty w restauracjach, barach, gabinetach kosmetycznych. Kolor fiołkowy zapewni Państwu elegancję i sznyt, a dzięki montażowi bez fug będzie również łatwy w utrzymaniu w czystości.

Przygotowanie miejsca

Miejsce, na którym będzie zamontowany panel szklany hartowany Diamondlack powinien być przygotowany w odpowiedni sposób – musi być gładki, płaski, czysty, suchy, najlepiej pomalowany wstępnie farbą podkładową lub preparatem gruntującym. Niekoniecznie musi być położona gładź, ważne by nie było luźnych i odstających elementów.

Panel szklany hartowany Diamondlack może być klejony na różne powierzchnie: na ściany, płytki ceramiczne, inne powierzchnie szklane, płyty meblowe, płyty gips-kartonowe, blaty stołów i inne.

Zanim będzie wykonany pomiar pod wykonanie panelu szklanego, muszą być zamontowane wszystkie stałe elementy wyposażenia, tj. szafki meblowe, blaty, płytki, gniazdka, odpływy, rury, przewody pod oświetlenie. Niezamontowane mogą być tylko te elementy, których później nie da się zdemontować bezinwazyjnie (np. listwy ledowe klejone na stałe, wklejone na silikon zlewozmywaki, płyty kuchenne, maskownice).

Należy skorzystać z pomocy profesjonalisty w przypadku instalacji hydraulicznych (baterie, miski klozetowe). My zajmujemy się szkłem i w tym zakresie jesteśmy fachowcami, na instalacjach hydraulicznych lepiej zna się hydraulik.

Wycięcia, otwory i kształty szkła hartowanego

Najczęściej powtarzające się przykładowe rodzaje wycięć i kształty szkła.

  • -wycięcia pod puszki elektryczne fi 65mm
  • -podcięcia pod parapety
  • -otwory pod relingi kuchenne

Uwaga! Wycięcia i otwory w szkle możemy wykonać tylko ma etapie przygotowywania szkła i należy je zaplanować podczas pomiaru.

Dla uniknięcia pomyłek relingi, baterie, maskownice, inne akcesoria wymagające otworowania lub wycinania w szkle powinny być fizycznie dostępne dla naszych pracowników.

Do osłonięcia rur gazowych sugerujemy stosowanie dosuwanych maskownic z płyt meblowych które możemy z powodzeniem oklejać panelami szklanymi.

otwory
Czas wykonania
Panele szklane Diamondlack proponujemy planować po zainstalowaniu wszystkich elementów wyposażenia pomieszczenia. Czas produkcji paneli szklanych to ok. 14 dni roboczych.
Wycięcia otwory i kształty szkła:

Panele szklane hartowane Diamondlack dostępne są w grubościach od 4 do 12 mm. Podstawową produkcyjną grubością szkła hartowanego Diamondlack są 4 mm. Jest to optymalne rozwiązanie dające odpowiednią wytrzymałość a zarazem przepuszczalność światła, dzięki czemu możemy dobrze odwzorować kolor wybrany z palety RAL. Grubsze szkło proponujemy zastosować w przypadku zawieszania na nim obciążenia np. umywalki.

Największy element, który możemy wykonać w jednej części to 320 cm x 180 cm.

Do wyboru jest szkło bazowe bezbarwne oraz szkło opti-white.

float
float

Bezbarwny bazowy

beazbarwny bazowy
opti-white

Opti-white

Kolorystyka diamondlack

Kolorystyka diamondlack

fb

Polub

g+

Dodaj

Hartowane szkło

Hartowane szkło

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

informacja

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Ile kosztuje panel szklany do kuchni czyli co decyduje o cenie?

Wykańczając mieszkanie staramy się, żeby każde z naszych pomieszczeń było idealnie dopracowane. Szczegóły są bowiem najważniejsze i mogą zniszczyć lub całkowicie poprawić jego przestrzeń. W kuchni znajduje się najwięcej takich szczegółów. Jest jedna rzecz, która może diametralnie zmienić wygląd waszej kuchni - panel szklany. Świetnie prezentuje się nad kuchenką. Jest to zazwyczaj czołowe miejsce w kuchni, więc widać go z każdego punktu. Jest to rozwiązanie bardzo funkcjonalne. Dlaczego? Otóż panele szklane są bardzo łatwe do wyczyszczenia, a gotując nie trudno nabawić się kuchni plam na ścianach. Tak więc nie tylko ze wzglądów estetycznych, ale i funkcjonalnych panel kuchenny spodoba się każdemu. Ważne jest jeszcze jedno pytanie: jaki jest koszt? Wszystko zależy od ilości powierzchni do obłożenia szkłem, więc zachęcamy do kontaktu z nami w celu uzyskania dokładnej ceny Państwa panelu szklanego. Jeżeli interesują Państwa gotowe rozwiązania zachęcamy do obejrzenia gotowych paneli szklanych w naszym sklepie

www.sklep-centrumszkla.eu

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wróc do przykładu Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję