Wyceny i pytania:

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Zakupy w internecie
Napisz do nas
Godziny otwarcia punktów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Telefony odbieramy do 20:00

PANELE SZKLANE HARTOWANE DIAMONDLACK
1007 DIAMONDLACK ZIMNA SZAROŚĆ

1007 DIAMONDLACK ZIMNA SZAROŚĆ

Opis

Panel szklany hartowany Diamondlack Zimna Szarość to opcja przywodząca na myśl elegancję i styl. Ten kolor będzie pięknym tłem w subtelny sposób eksponującym inne detale wnętrza. Panel szklany Diamondlack w tym odcieniu będzie świetnie się prezentował nie tylko w kuchni czy łazience, sprawdzi się również w firmach, gabinetach i innych pomieszczeniach użytkowych.

Przygotowanie miejsca

Miejsce, na którym będzie zamontowany panel szklany hartowany Diamondlack powinien być przygotowany w odpowiedni sposób – musi być gładki, płaski, czysty, suchy, najlepiej pomalowany wstępnie farbą podkładową lub preparatem gruntującym. Niekoniecznie musi być położona gładź, ważne by nie było luźnych i odstających elementów.

Panel szklany hartowany Diamondlack może być klejony na różne powierzchnie: na ściany, płytki ceramiczne, inne powierzchnie szklane, płyty meblowe, płyty gips-kartonowe, blaty stołów i inne.

Zanim będzie wykonany pomiar pod wykonanie panelu szklanego, muszą być zamontowane wszystkie stałe elementy wyposażenia, tj. szafki meblowe, blaty, płytki, gniazdka, odpływy, rury, przewody pod oświetlenie. Niezamontowane mogą być tylko te elementy, których później nie da się zdemontować bezinwazyjnie (np. listwy ledowe klejone na stałe, wklejone na silikon zlewozmywaki, płyty kuchenne, maskownice).

Należy skorzystać z pomocy profesjonalisty w przypadku instalacji hydraulicznych (baterie, miski klozetowe). My zajmujemy się szkłem i w tym zakresie jesteśmy fachowcami, na instalacjach hydraulicznych lepiej zna się hydraulik.

Wycięcia, otwory i kształty szkła hartowanego

Najczęściej powtarzające się przykładowe rodzaje wycięć i kształty szkła.

  • -wycięcia pod puszki elektryczne fi 65mm
  • -podcięcia pod parapety
  • -otwory pod relingi kuchenne

Uwaga! Wycięcia i otwory w szkle możemy wykonać tylko ma etapie przygotowywania szkła i należy je zaplanować podczas pomiaru.

Dla uniknięcia pomyłek relingi, baterie, maskownice, inne akcesoria wymagające otworowania lub wycinania w szkle powinny być fizycznie dostępne dla naszych pracowników.

Do osłonięcia rur gazowych sugerujemy stosowanie dosuwanych maskownic z płyt meblowych które możemy z powodzeniem oklejać panelami szklanymi.

otwory
Czas wykonania
Panele szklane Diamondlack proponujemy planować po zainstalowaniu wszystkich elementów wyposażenia pomieszczenia. Czas produkcji paneli szklanych to ok. 14 dni roboczych.
Wycięcia otwory i kształty szkła:

Panele szklane hartowane Diamondlack dostępne są w grubościach od 4 do 12 mm. Podstawową produkcyjną grubością szkła hartowanego Diamondlack są 4 mm. Jest to optymalne rozwiązanie dające odpowiednią wytrzymałość a zarazem przepuszczalność światła, dzięki czemu możemy dobrze odwzorować kolor wybrany z palety RAL. Grubsze szkło proponujemy zastosować w przypadku zawieszania na nim obciążenia np. umywalki.

Największy element, który możemy wykonać w jednej części to 320 cm x 180 cm.

Do wyboru jest szkło bazowe bezbarwne oraz szkło opti-white.

float
float

Bezbarwny bazowy

beazbarwny bazowy
opti-white

Opti-white

Kolorystyka diamondlack

Kolorystyka diamondlack

fb

Polub

g+

Dodaj

Hartowane szkło

Hartowane szkło

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

informacja

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Panele szklane nad blatem w kuchni nadadzą jej blasku
Szkło znajduje coraz częściej swoje zastosowanie w kuchni. Ludziom nudzą się tradycyjne płytki i chętnie decydują się na panel szklany między blatem kuchennym a szafkami górnymi. Jest to rozwiązanie bardzo praktyczne. Dlaczego? Jest to materiał, który łatwo jest utrzymać w czystości i za pomocą środków do pielęgnacji szkła można sprawić, że będzie nie gromadził tłuszczu i zabrudzenia. Dodatkowo jest to element estetyczny. Potrafi doskonale powiększyć optycznie kuchnie, a za pomocą doboru koloru i wzornictwa doskonale ją upiększyć. W przypadku kuchni otwartych pomoże dostosować ją do salonu. Jest to najmodniejszy trend w dekoracji wnętrz w ostatnich latach i wzbudzi zachwyt wszystkich gości. Dlatego też, jeśli myślą Państwo o zmianie wyglądu swojej kuchni koniecznie powinni Państwo rozważyć tę możliwość wykończenia Waszego królestwa. Gotowanie zajmuje dość dużo czasu warto, więc ten czas spędzić w estetycznym i przyjemnie wyglądającym pomieszczeniu dzięki panelom szklanym nad blatem. Poza tym taką kuchnią po prostu chce się chwalić.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wróc do przykładu Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję