Lacobel Czerń Gwieździsta-szkło lacobel

Lacobel Czerń Gwieździsta 0337

Lacobel Czerń Gwieździsta-szkło lacobel

Opis

Lacobel Czerń Gwieździsta to bardzo interesujący i oryginalny kolor. Jego powierzchnia mieni się gwieździstymi drobinkami, co przy odpowiednim oświetleniu powoduje niezapomniany efekt. To nie tylko elegancja, równiej ozdoba sama w sobie właśnie. Tak można opisać czerń gwieździstą. Takie szkło kolorowe rewelacyjnie prezentuje się zamontowany, zwłaszcza na dużych powierzchniach. Tafla panelu szklanego to piękno, oraz łatwość w utrzymaniu. Dlatego wszystkie kolory z naszej oferty, w tym lacobel Czerń Gwieździsta, są doskonałą alternatywą tradycyjnych płytek ceramicznych. To właśnie łatwość czyszczenia, piękny wygląd oraz szybki montaż powodują, że coraz więcej osób decyduje się właśnie na lacobel.

Specyfikacja

LiniaLacobel standard
NazwaLacobel Czerń Gwieździsta 0337
Grubość4mm
Wymiar maksymalny w jednej części255cm x 160cm
Hartowanienie
Wycinanie kształtówtak
Wiercenie pod puszki elektrycznetak
Wiercenie otworówtak
Piaskowanie wzorówtak
Montażklej
Średni czas realizacji1-3 dni robocze

Panele szklane lacobel Czerń Gwieździsta- wybierz ofertę cenową najbardziej dopasowaną do Twoich potrzeb

Cena szkła lacobel Czerń Gwieździsta, jak i pozostałych kolorów, kształtuje się w zależności od powierzchni oraz rodzaju zlecenia. Najczęściej sporządzamy wstępną wycenę telefonicznie lub mailowo na podstawie podanych przez Państwa wymiarów szkła. Wycena może być sporządzona z montażem szkła lub odbiorem osobistym, w zależności od Państwa preferencji. Lacobel najtaniej jest nabyć z odbiorem osobistym. Dla szkła lacobel z montażem na Państwa życzenie wykonujemy dokładne pomiary. Wycenę możemy sporządzić według kilku kryteriów:
-najtańsze szkło lacobel jest z odbiorem osobistym
-cena szkła lacobel z montażem i pomiarem
-kolejna opcja to cena szkła lacobel z montażem dla klientów indywidualnych lub firm

© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wybierz kolor Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję