Wyceny i pytania:

Kraków 662-855-231

Warszawa 796-123-462

Zakupy w internecie
Napisz do nas
Godziny otwarcia punktów:

Kraków Pn-Pt: 09:00 - 17:00

Warszawa Pn-Pt: 07:00 - 14:00

Telefony odbieramy do 20:00

PANELE SZKLANE HARTOWANE DIAMONDLACK
0001 DIAMONDLACK BIAŁA BRZOZA

0001 DIAMONDLACK BIAŁA BRZOZA

Opis

Panel szklany hartowany Diamondlack Biała Brzoza to bardzo neutralna propozycja, dzięki czemu znajdzie zastosowanie w praktycznie każdym wnętrzu. Biały, śnieżny kolor będzie idealnie współgrał zarówno z tradycyjnymi jak i nowoczesnymi wnętrzami oraz wyeksponuje ciekawe detale wnętrz, w jakich będzie użyty. To idealny kolor, który będzie pięknym tłem dla mebli, dodatków kuchennych lub łazienkowych.

Przygotowanie miejsca

Miejsce, na którym będzie zamontowany panel szklany hartowany Diamondlack powinien być przygotowany w odpowiedni sposób – musi być gładki, płaski, czysty, suchy, najlepiej pomalowany wstępnie farbą podkładową lub preparatem gruntującym. Niekoniecznie musi być położona gładź, ważne by nie było luźnych i odstających elementów.

Panel szklany hartowany Diamondlack może być klejony na różne powierzchnie: na ściany, płytki ceramiczne, inne powierzchnie szklane, płyty meblowe, płyty gips-kartonowe, blaty stołów i inne.

Zanim będzie wykonany pomiar pod wykonanie panelu szklanego, muszą być zamontowane wszystkie stałe elementy wyposażenia, tj. szafki meblowe, blaty, płytki, gniazdka, odpływy, rury, przewody pod oświetlenie. Niezamontowane mogą być tylko te elementy, których później nie da się zdemontować bezinwazyjnie (np. listwy ledowe klejone na stałe, wklejone na silikon zlewozmywaki, płyty kuchenne, maskownice).

Należy skorzystać z pomocy profesjonalisty w przypadku instalacji hydraulicznych (baterie, miski klozetowe). My zajmujemy się szkłem i w tym zakresie jesteśmy fachowcami, na instalacjach hydraulicznych lepiej zna się hydraulik.

Wycięcia, otwory i kształty szkła hartowanego

Najczęściej powtarzające się przykładowe rodzaje wycięć i kształty szkła.

  • -wycięcia pod puszki elektryczne fi 65mm
  • -podcięcia pod parapety
  • -otwory pod relingi kuchenne

Uwaga! Wycięcia i otwory w szkle możemy wykonać tylko ma etapie przygotowywania szkła i należy je zaplanować podczas pomiaru.

Dla uniknięcia pomyłek relingi, baterie, maskownice, inne akcesoria wymagające otworowania lub wycinania w szkle powinny być fizycznie dostępne dla naszych pracowników.

Do osłonięcia rur gazowych sugerujemy stosowanie dosuwanych maskownic z płyt meblowych które możemy z powodzeniem oklejać panelami szklanymi.

otwory
Czas wykonania
Panele szklane Diamondlack proponujemy planować po zainstalowaniu wszystkich elementów wyposażenia pomieszczenia. Czas produkcji paneli szklanych to ok. 14 dni roboczych.
Wycięcia otwory i kształty szkła:

Panele szklane hartowane Diamondlack dostępne są w grubościach od 4 do 12 mm. Podstawową produkcyjną grubością szkła hartowanego Diamondlack są 4 mm. Jest to optymalne rozwiązanie dające odpowiednią wytrzymałość a zarazem przepuszczalność światła, dzięki czemu możemy dobrze odwzorować kolor wybrany z palety RAL. Grubsze szkło proponujemy zastosować w przypadku zawieszania na nim obciążenia np. umywalki.

Największy element, który możemy wykonać w jednej części to 320 cm x 180 cm.

Do wyboru jest szkło bazowe bezbarwne oraz szkło opti-white.

float
float

Bezbarwny bazowy

beazbarwny bazowy
opti-white

Opti-white

Kolorystyka diamondlack

Kolorystyka diamondlack

fb

Polub

g+

Dodaj

Hartowane szkło

Hartowane szkło

Pomiar i montaż

Pomiar i montaż

informacja

Zamawiasz bez pomiaru?

Środki do pielęgnacji

Środki do pielęgnacji

Express service

Express service

Panel szklany biały do kuchni jest uniwersalnym rozwiązaniem. Posiadają Państwo niezbyt jasną kuchnie, a może jest to kuchnia ślepa? Szukacie rozwiązanie od lat, żeby ją rozjaśnić i używasz mocnego światła żeby się poczuć lepiej? Możemy wyjść Państwu naprzeciw, dodając do Waszych starań nasze nowe i niezwykle przydatne rozwiązania. Naszym czołowym produktem są panele szklane hartowane. Dzięki odbiciu światła, przez swoją gładką powierzchnię już robią pierwsze dobre wrażenie. Dodajmy do tego kolor bieli i znajdziemy się w cudownie jasnej kuchni, do której chce się wchodzić. Każdy już będzie zadowolony. I nie należy się tu przejmować faktem, że biały panel będzie ciężko domyć, że będą z nim stale problemy i szorowanie go we wszystkie strony, bo widać mazy. Otóż nie! Nowoczesne szklane panele są bardzo łatwe w pielęgnacji i nie trzeba do nich więcej niż płyn do szyb i ściągaczka lub ściereczka. Brak fug ułatwia znacznie sprawę. Jest to rozwiązanie, które zadowoli każdego w ciemnej kuchni. Bo to rozwiązanie z panelem szklanym białym jest po prostu idealne.
© CentrumSzkla.eu 2018 Projekt i realizacja: Damtox
Top Umów pomiar Wróc do przykładu Pytania, Wyceny, Zamówienia
Ta strona używa plików Cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień Cookies w przeglądarce. Czytaj więcej... Akceptuję