Wyszukaj na stronie...

Witamy na naszej 

Szkło jest ciekawym i praktycznym materiałem wykończeniowym. Lacobel i matalac można montować praktycznie na wszystkich powierzchniach, panele szklane nadadzą Twojemu otoczeniu oryginalności, a zabudowy szklane wydzielą przestrzeń, w której nie zabraknie światła słonecznego.

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo

  • Drzwi szklane oraz ścianki działowe ze szkła

Wykonywane są ze szkła hartowanego i w połączeniu odpowiednim rodzajem okuć tworzą bezpieczną barierę pomiędzy pomieszczeniami. Dzięki możliwości nadrukowania lub wypiaskowania dowolnego wzoru nadają pomieszczeniom oryginalny wygląd.

  • Balustrady szklane

Balustrady mogą być wykonane zarówno ze szkła hartowanego jak i klejonego (w zależności od przeznaczenia). Poza estetyką, zaletą balustrad ze szkła jest przepuszczalność dowolnej ilości światła poprzez dobranie wybranego koloru lub/i wzoru graficznego na szkle.

  • Lacobel, matelac, panele szklane

Szkła tego typu stosowane są jako zamiennik standardowych płytek ceramicznych oraz innych okładzin ściennych. Dzięki zaawansowanym technologiom lakierowania szkła można odmienić charakter pomieszczeń pozbywając się przy okazji kłopotliwego układania płytek i wiecznie niedoskonałych fug.

  • Lustra na wymiar

W naszej ofercie znaleźć można również lustra docinane na wymiar w kilku kolorach: zielony, grafit, niebieski, zwykły srebrny, brązowy. Na lustra, tak jak na wszystkie inne szkła można nanosić dowolne grafiki oraz piaskować wzory, a krawędzie mogą być ozdobnie fazowane.

  • Grafika na szkle 

Panele szklane z grafiką do kuchni, łazienki na fronty meblowe. Naniesiemy na szkło dowolną grafikę. Panele szklane z grafiką mogą być hartowane i w różnych grubościach szkła. Zachęcany do korzystania z serwisu ze zdjęciami www.fotolia.pl 

Zapraszamy do kontaktu e-mailowego gdzie można zadawać pytania, nadsyłać projekty do wyceny, umawiać się na pomiary i składać zamówienia.